Přejít na obsah

RUST - Problém s pluginy


georgee

Recommended Posts

Takže aktuální stav je, že za 600 sekund (což je jedno poleno) se vypálí 600 kusů síry (nebo železa) a přitom se vyrobí 500 kusů uhlí... 

 

Protože je zkráceno vypalování ale výroba uhlí zrychlit nejde, tak musíte vypalovat alespoň těch 600 sekund abyste nějaké uhlí dostali... Samozřejmě je i částečnou pomocí si vypálit nějaké dřevo naprázdno ... 

 

Jinými slovy se z 1 kusu dřeva vyrobí 500 kusů uhlí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení se asi rovnou chytlo, ale neodpovídají ty čísla na jedno poleno. Za jedno poleno (čas vypálení jsem neměřil) to dá 1000 uhlí (páleno naprázdno)

 

Trochu jsem počítal a abych se cejtil vyzbrojený (počítám i střelivo pro Slimáka :-) ), tak pořebuju:

12000 nábojů

100 C4

200 raket (počítal jsem vysokorychlostní, jsou na prach nejdražší)

 

Tak potřebuju 10.800.000 uhlí

Což je 10.800 dřeva (se stávající tisícovkou co to vrací)

 

Takže teď to dává podle mě až moc.

 

Když vezmu stack dřeva (65.000) tak by to mělo vracet za jedno poleno 166, abych z jednoho dostal plnou dávku uhlí. A přiznejme si i to je dost. Stack se nakutá docela rychle.

Podle mě by stačilo, aby to za poleno dalo 50 uhlí. Stejně to železo a síru musím pálit, 

 

Ale to nastavení jsem nepobral, tak ze mě víc nedostanete :-D

 

Tak doufám, že jsem to vykalkuloval správně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych nahlásit kritický nedostatek uhlí, dokonce jsem postavil i uhelnou výrobnu, ale dává to prd a navíc je vopruz to vybírat :-)

20171104223304_1.thumb.jpg.4ce081969af53d6e6a4666fc7eeb4e17.jpg

 

Je to podle mě tím, že dřív se do pece muselo dát tolik dřeva, kolik byl maximální stack v peci. Pak se vypálilo vše. Teď se tam přihodí pár polínek, takže jedno hoří pekelně dlouho a pak dá padesát.

Hromadí se nám tak síra a z toho jsem nervózní, takovýho prachu by bylo :-)

 

Prosím tedy příležitostně o zvýšení na 1000 uhlí za poleno, raději to budu vyhazovat než tohle.

 

Dík.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2017 at 5:33, Aaron Goldstein napsal:

Asi jsem našel tu chybu... 

 

Vyzkoušejte a dejte vědět... podle mě už to asi jede normálně... 

Je to mnohem lepší, ale asi to bude chtít ještě trochu zvýšit, podle mě těžíme jen z toho, že pálíme v X malejch pecích. Budu to ještě chvíli sledovat.

Ve chvíli, kdy najdeme velkou pec, bude podle mě zase uhlí nedostatek.

 

 

Slimák dneska narazil na http://rust.rusted.cz/guide/#commands

Konkrétně příkaz: /who (Ukáže majitele a stav objektu na který se zrovna díváte.)

 

Hodilo by se to na ty lumpy, co stavějí, kde nemaj. Snažil jsem se najít mod, který to umí, ale konkrétně k tomuto příkazu jsem nic nenašel.

Našel jsem toto, ale prosím někoho, aby to prostudoval a zvážil, jestli to opravdu k něčemu je. Jeden vypadá spíš pro adminy, což je asi šumák.

http://oxidemod.org/plugins/object-owners-prod.928/

http://oxidemod.org/plugins/admincontrol.2365/

http://oxidemod.org/plugins/entityowner.1255/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Miruno napsal:

Je to mnohem lepší, ale asi to bude chtít ještě trochu zvýšit, podle mě těžíme jen z toho, že pálíme v X malejch pecích. Budu to ještě chvíli sledovat.

Ve chvíli, kdy najdeme velkou pec, bude podle mě zase uhlí nedostatek.

Už teď to dává víc jak ve vanile (a o dost)... Samozřejmě, že to jde ještě zvýšit... Jen jestli si to neděláme už moc jednoduché.... 

 

EDIT: Počítal jsem to... poleno dává 10 dřeva a je tam celková 10% ztráta... Takže když než půjdeš spát dáš do malé pece 32 500 dřeva, tak ráno tam najdeš 4x 65 000 a jednou 32 500 uhlí... Celkem 292 500 uhlí.... Takže upřímně... O jakém nedostatku uhlí se tu bavíme???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možné. Můj komentář vycházel jen z toho, že stále máme mnohem víc síry, než uhlí. Ale třeba je to jen tím, že si to po změně ještě nesedlo.

Hodil jsem radši ještě dřevo na gril.

Na druhou stranu, stejně nestačíme to množství zpracovat, takže to vlastně neva :-)

 

Nechme to tak jak to je a uvidíme.

Stejně jsem z toho nervózní jen já. Jak nemám plnou bednu, tak je něco špatně :-D

A když je plná, tak drškuju, že to není kam dávat :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Po tom restartu kvůli skinu je nějak víc zvěře. Na každých 100m jsou 3 medvědi a hrajou si s prasetem. I s kvérem je co se ohánět. A že jsme toho vystříleli kupu.

Mě to přijde moc, před restartem mě přišlo, že to nebylo tak hrozné.

Ale tohle bude odrazovat nové hráče co mají jen šutr v ruce a nebude nikdo po ruce, aby to kolem něj vymlátil.

 

P.S.: Nejhorší jsou slepice! Ty mrchy se pářej o sto šest. Určitě něco chystaj!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stavěl jsem dneska baráček a hodil jsme si skin na dřevěné dveře. To normálně šlo, ale když dám dveře do futer, tak tam skin není (v batohu ho vidím).

Ten samej skin jsem použil včera a ještě dnes na dveřích byl. Ale teď (asi po načtení nových skinů??) jsou fuč taky.

Třeba kladivo mě dál valí a krumpáč taky.

Můžete to někdo vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nový skin list nebyl dobrý nápad... Jenže protože byl oficiální (z komunity) zatímco ten předchozí jsem dělal na koleně ) tak jsem logicky předpokládal, že bude lepší... Nejhorší je, že ten starý nemůžu najít a jeho výroba trvala asi tři hodiny... Sice jsem přesvědčený že jsem měl jeho zálohu, ale mám jen ten nový... A přiznám se, že se mi znovu do té úmorné práce nechce... :cry-blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ofiko... Byl na diskusní stránce k pluginu.... Zatímco ten starý (dělaný ručně na koleni) byl dělaný na základě seznamu skinů.... 

 

V tom ofiko chybí skiny pro některé věci (třeba pro prodejní automat).... Přestal ukazovat skiny pro helmu (přestože v tom listu jsou)... 

 

A dobrý nápad to nebyl protože se tím porušilo základní IT pravidlo "Když to funguje, tak do toho nevrtej!!!" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...