Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Bohužel nejde... A to mě na tom sejří, debil vylezl na střechu, do baráku se nedostal, tak aspoň přes okno zalepil schody a kam dosáhnul nastavěl zdi. Když jsem zbořil podlahu, tak spadly. Ale kolem a na baráku nastavěl zdi a podlahy také, a to bych to musel shodit celé. K čemu pak privilege je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nejde... A to mě na tom sejří, debil vylezl na střechu, do baráku se nedostal, tak aspoň přes okno zalepil schody a kam dosáhnul nastavěl zdi. Když jsem zbořil podlahu, tak spadly. Ale kolem a na baráku nastavěl zdi a podlahy také, a to bych to musel shodit celé. K čemu pak privilege je?

Jj, je to teď o ničem, postavíš si hrad a někdo ti ho takhle zmrší :(

Zkoušel jsem a pokud je privilege, tak nemůžeš umístit jen předměty (třeba pasti před dveře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, na tom poloostrově na západě, není lautr žádnej šutrák a to je tam docela pusto a prázdno :wallbash: Vlezu do dolu, po deseti minutách hledání vykutám max 3, se na to můžu ... Musel jsem doběhnout až ke kopuli a zpět, velkým kolem, abych něco nakutal. Nikdy jsem neměl problém nakrmit dvě velké pece, teď s bídou nakrmím ty čtyři mrňky v baráku, nemá to ani cenu to ládovat do velkých :mad: To je nějaká nová nemoc té hry, stejně jako nedostatek uhlí? Nebo je to může být vlastnost toho serveru. Na tom předchozím problém nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se bavíme o stejném ostrově, tak ono se to zlepší... Chce to jen trpělivost a vyčkat až se zvedne level u mining... Pak na ránu krumpáčem získáš třeba 400 - 500 rudy síry... A taky to chce používat buď klasický krumpáč a nebo ještě lépe cepín ze šrotu.... 

 

EDIT: Dnešní update Devblog 160 mimo jiné: Pokud schováváte Velkou pec do základen, teď nad nimi půjdou postavit Podlahové mříže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, stejný ostrov, přestěhoval jsem se hezky do hor a nemám s kameny problém. Tam fakt nebylo co kutat.

 

 

EDIT: Dnešní update Devblog 160 mimo jiné: Pokud schováváte Velkou pec do základen, teď nad nimi půjdou postavit Podlahové mříže...

Tohle se mi nelíbí, ani tohle se mi nelíbí: "Floor spikes block foundation placement similar to barricades"  :mad:

 

To znamená, že tu šaškárnu neodstraní  :confused:

 

Zrovna jsem vyprovodil jednoho hada ze své základny. Si tak craftím, když slyším, jak mi někdo staví u základny. Vyběhnul jsem ven ale už byl za hradbama a běhal mi vevnitř. Prásknul jsme mu jednu pod nohy a za chvíli jsem ho vyprovodil ven. To jsem litoval, že je to PVE  :mad:

Ani ho tam nelze nechat zavřeného, kuwa...

 

Nick Hydrogen

Za mě převlečená krysa, hodně komunikativní na chatu, včera se tam někomu snažil pomoct...

Je asi někde na východě a já blbec se tam přestěhuju...  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nick Hydrohen

Za mě převlečená krysa, hodně komunikativní na chatu, včera se tam někomu snažil pomoct...

Je asi někde na východě a já blbec se tam přestěhuju...  :wallbash:

Mám za to že je to Rus... (otravoval na chatu, kdo umí rusky - pokud si ho s někým nepletu....) Já (protože umím anglicky jenom kváknout - quak) jsem na chatu aktivní pouze vůči známým lidem (v tomto případě ty a Slimak)... A i v tomto případě je to "aktivní" dost nadnesené... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to pozitivně... Čím víc těhle excesů, tím spíš ten nesmysl zruší... Já naopak doufám, že se z toho zastavění dveří stane móda a bude se to dít v takovém měřítku až pochopí, že nechat stavět cizího na "bulding privilege" je blbost....

 

Ale chápu, že to štve (a naštve)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt mi hlava nebere, proč se k tomu rozhodli. Kvůli rejdům to být nemohlo. Když jsem koukal na některý akce, tak do pěti minut byl celej tým vevnitř, žádný velký trable jsem v tom neviděl.

Takže je to jen udělátko pro lamy, který se na nic nezmůžou?!?

 

Muselo být přece jasný, že hňupy budou jen škodit. A pustit to do světa bez možnosti obrany??? To se fakt zbláznili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...