Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Jo, ten ostrov se mění při vždy patchi, nebo co to je. Já tenhle ještě neznal. Minule byly bedny s jídlem na každém rohu, mraky zvěře (na druhou stranu člověk furt zakopával o medvědy a vlky). Nevím, jestli admin může nějak tyto parametry ovlivnit.

S nedostatkem jídla jsem také zpočátku zápasil a přežíval na houbách, ale jak máš barák, tak se dá věnovat trochu času a nějakou zvěř najdeš... Zase je to napínavější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera sem to na chvili pustil a lidi co si necetli zmeny v patch nadavali ze je nekdo vykradl, ze jim nekdo stavi v okruhu bedny a volali adminy.

Ihmo myslim ze ta zed asi pude taky takle prekonat. Nemam to odskouseny. Ale nemelo by jit stavet budovy v okruhu cizi bedny(taktez neodskouseno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera laboroval, jak zabezpečit pece, aby mě do toho nikdo nelzl. Tak jsem kolem nich postavil patrovou zeď a nahoře na vnější straně jsem kolem postavil stropy, aby se ze žebříku nadalo dostat na střechu. Druhá plošina mě nejde bez podpěry postavit. Ještě možná půjde postavit plošinu a na ní bednu. Ve dvou by se možná z bedny dostali nahoru.

 

Mám to takové blbé místo, tak to nevypadá nic moc, ale třeba to pomůže.

 

Slimáku, postavím někde zeď a vyzkoušíme to. Co ty na to? Taky by mě zajímalo, jestli to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výš jak to jedno patro jsem nezkoušel, ale nad pecí mě nešel strop postavit, idyž se zdála dostatečně pod. Proto jsem zvolil vnější stranu. Ale vyzkoušet hangár na pec bych mohl  :-)

Střecha nad velkou pecí postavit jde, ale tak 4-5 pater nad ní, mám vyzkoušeno - klidně tě vemu na prohlídku domu :)

 

Klidně budeme zkoušet překonáni zdi, vezmu žebřík, krumpáč, trošku C4....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střecha nad velkou pecí postavit jde, ale tak 4-5 pater nad ní, mám vyzkoušeno ...

Dříve šla ale přímo... dokonce šla tak, že střecha prorůstala komínem pece... To už teď nejde... Takhle vysoko jsem to nezkoušel, ale protože se pohybuju už maximálně ma PvE tak jsem ani neměl motivaci to zkoušet... Prostě jsem postavil komín (aby to nějak vypadalo) a hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že už zbývá jen zaplombovat základnu a utěsnit všechny díry, jinak se dovnitř dostane každý kolemjdoucí.

 

Včera jsme se Slimakem chvíli laborovali a ikdyž jsem měl všude building privilege, tak mě vklidu dostavěl chybějící podlahy  :down:

Žebřík jde prdnout i na kemennou zeď, ale zastaví tě drát nahoře. Je to ale k prdu, protože normálně jde postavit základ, takže by se dalo nahoru dostat....

 

Je to docela síla...

 

Navíc mě sežral včera medvěd, když jsem byl ve své kamenné sluji. Normálně mě vrazil hlavu dovnitř skrz zeď až po uši. Chvíli vypadal, že je zaseknutej tak jsme mu poslal pár ran mezi oči, když měl půlku života pryč tak zmizel a vrazil hlavu do vedlejší zdi co byla blíž a to byla konečná...

:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jestli to tady někdo hraje na PVP. Já už nebudu, je to pro mě moc časově svazující.

 

Server, kde jsme byly se Slimakem o víkendu zmizel, ten asi nebyl vyloženě PVE, občas mě sice jeden jouda naháněl s odstřelovačkou, ale bylo na něm pusto, takže tam byl jinak klid.

Takže taky zase hledáme. Měl jsem v oblíbených nějaký cz/sk, tuším, že jse to jmenovalo [CZ/SK]---Rust---PVE. Myslím, že fungovalo vyhledání na "Rust---".

Tak jsem se tam včera zabydlel a uvidím co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam taky nacpal... Jsem nahoře X:416, Z: 542 u "Mlitary Tunel"...  (má obvyklá destinace.... )... Potřebuju najít ochranný oblek a doufám, že je tady vypnutá degradace podlah a beden.... 

Ja už v jednom obleku běhám, pokud budeš mít něco jiného na výměnu, tak můžeme prohodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam včera připojil taky. Rychle jsem postavil barák, dal bednu s nářadím atd. Dnes tam kouknu - ku*va, jak je možné, že mi někdo k baráku přistaví základy, schody a na baráku zdi? Postavil zdi i vevnitř, to asi přes okno. To už jsem zrušil. Co když mi někdo zastaví dveře? Jak je možné, že můžeš stavět kolem (a na!) baráku, kde je building privilege?? Dokonce mi zastavěl podlahou schodový výstup, k*k*t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...