Přejít na obsah
waisik

RUST - Pokec o hře

Recommended Posts

před 17 minutami, Miruno napsal:

Co to ... sakra ... zase ... je !!!  :-o:-o:-o

To nevím, ale už to stahuju a pokud bude potřeba aktualizace serveru, tak jí rovnou udělám....

Ale 4,7GB to nebude jen tak nějaký hotfix... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 12 hodinami, Miruno napsal:

Pro mě další sranda záležitost v RUSTu - Steam Achievementy

Již jsou tam dlouho, ale stále nejsou funkční, jaké to překvapení :-D

Děsně mě třeba stresuje, že jsem ještě nesebral  100 dřeva :wacko:

Tak jsem se taky koukl, mám splněno 7/48, odehráno 15.5h:-D, všechno to je z února.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak jsem včera slíbil ve hře, tak píšu stížnost/návrh na změnu příkazu callheli. Abych byl konkrétní včera si Filip zavolal helinu, pak bylo asi 5-10min klid, tak jsem vylezl z baráku na obhlídku nádraží…. Kousek od nádraží zavolaná helina přesně nademnou… takže mně sejmula bez jakékoliv šance něco udělat. Filip po mých protestech místo omluvy na mně zaútočil, že jak to má vědět a že tam nemám co dělat.

1. Takže když jsou lidi bezohledný a neupozornějí dopředu, že volají helinu, tak bych byl pro zrušení přímý heliny. Ať letí hezky z daleka.

2. Další nešvar je ten, že se lidi nalogujou, sejmou 2 heliny a tradá pryč. Takže bych zatím navrhoval snížit počet volání na 1. Tohle podporuje turisty, ale ne stálé hráče.

Díky za Vaše názory k tématu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau,

no ono už to baví jen cca týden po resetu a kdyby byly resety třeba po týdnu/nebo 14 dnech tak by mně to stejně asi přestalo bavit.

Ale je to škoda, protože čistých PvE serverů je málo... a rád bych občas zašel, ale zase chápu, že to zbytečně žere elektřinu a blokuje železo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se