Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
před 26 minutami, variola napsal:

Tak medvědi jsou už zase zpátky :-)

Medvědů je pořád 10 na km čtvereční (teď jsem to ověřoval...)... S hodnotou medvědů se nehýbalo... Je logické, že pokud je někdo vystřílí, tak je tam chvíli klid, než se zase dorespawnují... Ale nastavení populace zvířat se neměnila... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vono je to s tou zvěří, takové zajímavé. Přijdeš do údolí a máš tam zvěře, že i kámen v ruce by jsi zahodil, aby tě netížil při útěku.

 

Když koukneš na Slimákův screen, tak ten ukazuje jak to vypadá. Jenom na něm jsou 2-3 huňáči.

 

Kdyby pohnul hlavní jinam, vypadá to tam obdobně.

 

Jakmile to vymlátíš a usadíš se tam (to druhé není nezbytná podmínka), už nikdy tolik zvěře neuvidíš. Takhle je to v celé oblasti, dokud tam Slimák neprojde s kulometem :-D

Co je to tedy km čtvereční?

Je možné, že časem se to obnoví, ale myslím, že se hodně načekáš, nesměl by jsi si zvěře všímat a ostatní také ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, variola napsal:

To jsem tušil, jenom jsme se tam pár dnů zpátky shodli, že žádní nejsou :-) Možná někam odtáhli, lovit lososy nebo co já vím. Tak jenom hlásím, že jsou zpět. :-) 

Medvědů (i jiné zvěře) bývá hodně tam kde hráči málo chodí, třeba na severu mapy. Jednou jsem tam potkal 6 medvědů co stáli v hloučku a další 2-3 byli opodál. Naštěstí jsem měl dost nábojů, tak jsem rychle tuto situaci vyřešil ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vědci jsou nejen v tunelech, ale i u těch hromad harampádí (samozřejmě, že ne u každé), co tam rozbíjíte barely a sbíráte šrot...

 

Jinak navrhuji, že z obchodu vyhodím sněhuláky a dám tam místo toho tu poloautomatickou brokovnici (SPAS-12)... Je nevyrobitelná, takže se to může někomu hodit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam dnes na skok vlítnul. Vědci zajímavá změna - normálně jsem na začátku prostě postavil, nabral materiál, recykloval a bylo na vše. Zatím chodím s lukem a přemýšlím, jak ho, parchanta, dostat :-) Momentálně, tuším, 2:0 pro vědce. Chci kódový zámek! :-D 

 

EDIT: Tak se mi už podařilo dva dostat, nicméně z jednoho byl krumpáč a z druhého snad jenom šrot. Jsem myslel, že se dostanu k té pistolce... No a přijde mi, že v bednách a v sudech je nějaký slabý výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Citovat

Thursday is here and we've got more progress towards the next update on April 5th. This week we’re seeing improvements to hair, multiple passengers in vehicles, updates to maps, and work on monument puzzles.

https://www.rustafied.com/updates/2018/3/15/multiple-passengers-and-hair-improvements

Fajn by bylo taky umět pasažéra vyhodit z auta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...