Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Po dohodě s moderátory dojde k dramatickému nárůstu obtížnosti...

 

- zLevel vypnut...

- Zásobovací granát, C4 a raketomet stažen z nabídky obchodu...

- základní level staveb degraduje (tzn je třeba upgradovat minimálně na dřevo, jinak vám stavba spadne...)...

 

 

Je možné (dokonce pravděpodobné), že další změny budou následovat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl, jeden den nekouknu na forum a přijdu o revoluci :-o

 

Ten důl je podle mě zbytečně drahý a to z toho důvodu, že důl se provozně nevyplatí, protože spoliká strašně moc paliva a ve finále dá prd.

Až by to dotyčný zjistil, rozhodně by neměl chuť ho dál používat. Kdysi jsem to testoval, takže si tohle troufnu tvrdit s jistotou.

Na druhou stranu nikomu to teď nechybělo, tak co, ať je to drahé.

 

Souhlasím s tím, že jsme si to asi moc zjednodušili. Ale mě bude z-level chybět. Právě v neděli ráno jsem chtěl něco postavit na tom druhém serveru, pokácel jsem fakt  hustej les a postavil jsme pár základů a malou kůlnu a byl jsem na dně, tak jsem se chtěl vrátit na WoW server a teď tohle :sweat:

Tak mě to bude hold déle trvat, no.

 

Pro mě je důležité, aby se nemusel cpát matroš do skříně. To strašně čerpá zdroje.

 

Někde padlo vypnout přeskakování noci. Souhlasím všema deseti. Noc byla v RUSTu vždycky stresová a podle mě je škoda o to přijít. Proto jsem nebyl zastáncem přeskakování noci moderátory a plugin se mi líbil jen proto, že mě nikdo furt neotravoval.

 

Velikost mapy na 4000 bych ponechal, teleport bych nedával.

 

Změna platby z HQM na šrot bych nedělal. Když ztížíme přístup ke zdrojům, tak to nebude tak jednoduché. Teda kromě spawnu Chinooku :)

A když někdo sundá helinu nebo brendu, tak si HQM zaslouží.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK... Pro supply navrhněte cenu... Skákání noci vypínám... 

 

Vzhledem k tomu, že degraduje pouze základní level, tak se nic do skříně cpát nemusí... Stačí stavbu upgradovat minimálně na dřevo a je po problému... Na druhou stranu se z důvodu menšího přísunu materiálu bude muset stavět hezky postupně a ne že si každý hned postaví hrad přes půl mapy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Miruno napsal:

Nech toho, strašně mi to rve mé srdce Michelangela  :arta:

Však si to nakonec postavíš... Ale nebude to hned první hodinu po tom, co po wipe vlezeš na server... :-)

 

BTW: Ty ceny přehodnoťte asi všechny... Protože 1000 za kulomet bez zLevelu je asi nesmysl... To samé LR, SPAS, či důl a sonda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000 je asi moc? To je otázka...

Když budu škudlit HQM z kamenů, něco budu dostávat z recyklace. 30-40 jsem podle mě z delšího výletu po sudech měl, takže zas až takový problém by to nemusel být.

 

Kulomet bych dal za 2000. Nebo ho vyhodíme? Sorry Slime :rolleyes:

 

Co všechno vlastně chceme mít v obchodě?

  • medvídka
  • suply
  • lom a nálože
  • LR300?
  • kulomet?
  • C4?
  • pumpovací brokovnici?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...