Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Jako kdo?

Jedinej kdo měl asi problémy byl server worldofwars.cz - přes den nejelo fórum, co já vím, tak hodinu - ostatně i v tom odkazu na tu statistiku to bylo, že byl server down. No a i večer to kulhalo.

Facepunch s tim asi neměl (vyjímečně) nic společného - nebo že by ten poslední patch to mohl dojebat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow.cz je jenom forum, s Rust serverem nemá nic společného, resp. nevěřím, že to jede na stejném železe.

Sice to může být na stejné síti tj. stejné problémy, ale to že fórum nejede těžko ovlivní herní server.

Laguje mi to občas stejně jako tobě. Jenže příčin může být víc. Ale i víme, že update se nepovedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v heli jde lítat.

Musí se přivolat ta se šmoulama, ti z ní nějakým zázrakem vypadnou (o ně se pak postará Tygřík) a heli letí bez posádky. S noclip jsem ji doletěl a po několika pokusech o nasednutí jsem ji zajal.

Jenomže ta šmoulí heli jě nějaká heknutá nebo co, ovládání je jiné, nějak jsem nepřišel na to jak se s ní stoupá a klesá. Jde obrátit vrtulí k zemi a nespadne (Tygřík fotil).

Po čase ale ve vzduchu exploduje, asi má nějak omezenou životnost nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, georgee napsal:

Rust server a Worldofwars ma, kazdy svoje zelezo.

Je to sice na jedne vnitrini siti, ale maji kazdy svoji verejnou IP,  ktere jsou odeleny VLANou.

Vcera mel T-Mobile problem na datovem okruhu, problem, byl že jeden blok verejnych IP jim fungoval a dalsi blok ne, nejak jsem jim rozbilo BGP.

 

Aha... Tak pardon... Mě zmátlo, že (jestli si pamatuješ) mě SCP házel jeden čas do složek fóra místo do složek Rustu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Aha... Tak pardon... Mě zmátlo, že (jestli si pamatuješ) mě SCP házel jeden čas do složek fóra místo do složek Rustu... 

 

Na firewallu byl spatne nastaven port na vnitrni adresu.

Takze to smerovalo na forum ne na RUST server.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na fóru psali, že ještě ladí právě ty dveře na karty, takže tam mají asi nějaký zádrhel

 

EDIT:

7 hours ago

Sorry guys, we're going to delay the patch until tomorrow. There are some balancing issues with puzzles that result in players getting less loot overall rather than more. We can only change this during a wipe so better to wait a day than have a month of crap loot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
před 29 minutami, Yorki napsal:

Ola bando, dají se na serveru koupit a postavit vlastní doly? Pokud dají, je možnost pouze soukromého využití ( postavit si kolem toho plot )?

Ve hře je nijak nezískáš (dříve padaly skoro v každém dropu), dalo by se leda domluvit, že by se důl zařadil jako položka do obchodu.

Ale o tom by musel rozhodnout Aaron.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...