Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

před 5 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Maxmilian: Jinak nevím proč se sháníš po šrotovačce na smetišti, když máš vlastní šrotovačku (která navíc dává 100% materiálu oproti 50% co dávají ty v monumentech)... do chatu napiš /rec

co prosím? příkaz /rec používám na tomto serveru od doby co na něm hraju, tak nechápu proč bych se po něčem sháněl na smeťáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, maxmilian napsal:

co prosím? příkaz /rec používám na tomto serveru od doby co na něm hraju, tak nechápu proč bych se po něčem sháněl na smeťáku

Někdo tam sháněl šrotovačku na smetišti a bylo mi řečeno, že jsi to byl ty... Pokud to byla mylná informace, tak se hluboce omlouvám... :ave:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Někdo tam sháněl šrotovačku na smetišti a bylo mi řečeno, že jsi to byl ty... Pokud to byla mylná informace, tak se hluboce omlouvám... :ave:

není důvod se omlouvat, mě zaskočilo, že by se někdo dostal k mému účtu. Ale pokud jsi nejsi jistý kdo se ptal, tak jsem v klidu:whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mě zavřeli dva tickety s mím problémem pádů hry a kromě pár rad s přeinstalací driverů grafiky typu my nic to samo, mám problémy dál a navíc se to zhoršilo i pod DX12.

Ani slůvko proč je to zavřené, ani neotravuj už, problém máš jen ty.

Tak jim ještě napíšu co si o tom myslím a končím s nimi :sick:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo sakra, na to jsem úplně, zapomněl. Dík za připomenutí.

 

Edit: Jenže jsem to zkoušel i na jiných serverech a mladýmu to taky padá. Tak proto jsem to asi vypustil z hlavy. Na druhou stranu se musí stáhnout něco na klienta, minimálně textury. Tak to za pokus stojí. Dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Pak si řekněte jestli ho zapnout a kdy ho zapnout...

Tak první zkouška dopadla velice dobře. Po dvouhodinovém hraní mě to spadlo jednou (před tím do pěti minut po přihlášení).

/skin již nejde požít, ale již aplikované skiny jsem viděl (ostatní také), takže je to někde zažrané do aplikace. Jdu to odinstalovat, jestl ise toho zbavím úplně.

 

Edit: Zatím prosím nanahazovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...