Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Výšku staveb nastavit nemohu... Ale předpokládám, že to bude mít souvislost s implementovanou fyzikou... 

 

Wipe by teoreticky měl být a pokud bude, bude i nová mapa... Trochu v tom hapruje, že EA má skončit až 8.2.2018 a pak mají aktualizace chodit v měsíčních intervalech a bylo by logické tento cyklus začít wipem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Aaron Goldstein napsal:

Výšku staveb nastavit nemohu... Ale předpokládám, že to bude mít souvislost s implementovanou fyzikou... 

 

 

Výšku stavby limituje nosnost stěn (nevím jak se to přesně jmenuje). U stěny to je uvedeno v procentech a čím je výše, tím ty procenta ubývají.

 

Vím že na nějakém videu jsem viděl hooodně vysoké stavby, takže si myslím, že to určitě nějak půjde, jen vědět kde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Aaron Goldstein napsal:

Nezlobte se páni, ale vypínat fyziku opravdu nebudu... Jednak ani nevím jak a druhak mi to přijde už příliš velký zásah do enginu...

To nikdo ani nechce (zatím ;-)). Taky si myslím, že by z toho bylo více škody jak užitku, jen se mi líbí ty možnosti výstavby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Nezlobte se páni, ale vypínat fyziku opravdu nebudu... Jednak ani nevím jak a druhak mi to přijde už příliš velký zásah do enginu...

předsedo, mě je jedno jestli stavím do výšky, nebo do dálky. a vypínat nic nemusíš, já osobně jsem se bavil v teoretické sféře drobné úpravy, ne úplného vypnutí. nastavení serveru tak jak je mi vyhovuje.

s pozdravem

tvá Máňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wipe...

Citovat

https://www.rustafied.com/

8:45am EST - Our favorite time of the month has arrived! This update day includes changes to maps, new monuments, shifts to building, and more.

This update will force a map wipe on all servers when it hits. As per our new 2 month schedule, Rustafied servers will also wipe blueprints. As always, there is no set time for when the update will hit.

Trochu mě znervózňuje ta červená část. Týká se to i našeho serveru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám ke zvážení, zda-li až se objeví vědci, tak jestli nevypnout PvE mod... Tím by se vypnulo to, že pokud do někoho střelíte (a nebo do budovy), že to zabije vás... Server by pravidly PvE normálně zůstal, za zabíjení a raidování by se banovalo ale bylo by možné s vědci aktivně bojovat... Varianta dvě je že by vědci vypnuli (což ale mě osobně by přišlo škoda)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se tomu asi nebránil.

Určitě to přitáhne nějaké kovboje, ale s těmi jsme si vždy poradili.


Pokud v tom budu hledat pozitiva, tak bude méně úmrtí při střelbě do zdi ve věži :-D
Ohnivé rakety můžu střílet "kam budu chtít" aniž bych vlastní blbostí umřel :-D

A budeš moc picnout toho vědce. Při zkoušce to byla nuda. Střílel kolem sebe sice jak blázen, ale nechat se jen tak trefit, aby umřel, to není zábava (viz zombíci). Na druhou stranu, z něj zůstali jen hadry (myšleno látka), brokovnici jsem nenašel. Jestli to tak zůstane, tak nebude důvod s nima laškovat. I když oni jsou asi jen na hlídání, poklady budou až za nimi?

Pokud by se to uvolnilo, tak bych byl pro sepsat nějaká pravidla pro PVE tady na foru + seznam modů + seznam příkazů do chatu. Teď sice nahoře na obrazovce něco běží, ale v popisu serveru jsou nějaké nesmysly. Takhle by tam mohl být jen odkaz na forum a bylo by. To by se samozřejmě mohlo udělat už teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V popisu serveru nejsou blbosti... V popisu serveru je 

1. Respect all players and Admins

2. Cheat = BAN

3. Chat Language CZ-SK

Only force Wipe

Last Wipe 02.02.2018" (datum se pochopitelně mění dle provedeného wipe)

 

Ale jinak samozřejmě můžete dát něco dohromady a nějak se s tím porveme... :-)

(Do popisu serveru se toho moc nevejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se tam občas objevuje.... Nevím co to způsobuje (stejně jako se občas nenačítá ten obrázek... )

před 44 minutami, waisik napsal:

a nebo pomocí módu vytvořit PVP zóny kolem těch monumentů, kde se budou poflakovat NPC

To už je na mě jednak moc složitý a druhak si myslím, že jsme schopni server uhlídat... (ostatně není problém dát třeba tobě a Mirunovi moderátora nebo admina)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to sice píše, že se rozpadá, ale nerozpadá... Ten nápis je závislý na materiálu ve skříni... Ale i když tam žádný nedáš, tak se barák nerozpadne (i když to bude psát)... Rozpadá se akorát ten úplně základní materiál... Ale jakmile to upgradneš (stačí i na dřevo), tak už to drží...

 

Ostatně Slimak ti to tam píše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...