Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

před 4 minutami, Miruno napsal:

Pěkné, pěkné, teď ještě tu C4 :-D

 

To přijde.

Dneska ráno jsem to zapl na 30minut a našel jsem 1x sapík, 2x brokovnice, 2x tělo pušky a dýmovnici (v dropu bylo samozřejmě prd).

Takže se to očividně zlepšuje a v bednách už je něco jiného než jen roury a pružiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, se Slimákem máme hromadu brokovnic, už je házíme do šrotovačky.

Slimák našel základní samonabíjecí pušku. A na mě vypadla někde LR-300, která nejde vyzkoumat.

Máme Thomsona, ale nemáme ho rádi, neumí nosit baterku :-)

Pak tuším máme ještě ten černý sapik, co mu teď nemůžu přijít na jméno, alespoň mám tušení, že ho můžu vyzkoumat.

Pak nějaké ty revolvery a pistole.

 

To se nechlubím, jen přemýšlím, co vše se u nás válí. Je toho sakra dost a stále je nám to málo :-)

 

Myslím, že jsme se kvůli tomu fakt hodně nalítali. Ono se to nezdá, ale teprve předevčírem jsem to už nevydržel a šel jsem si něco postavit :-) Jinak vlastně lítáme po mapě.

Ale jsme dva, tak se dá říct, že pravidelně čistíme celou mapu, jakmile se přihlásíme.

 

Edit: U Thomsona si nejsem jistý, jestli jsme ho náhodou od někoho nedostali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten výzkum přímo z ponku odstraňuje nouzi o všechno... Ponk 3. levelu chce na výzkum 1000 šrotu... Obětoval jsem 6000 a vyzkoumal:

-opakovací pušku

-kolimátor (ten armádní)

-MP4

-optiku x4

-C4 (ani jsem se jí neučil, plánek máte u mě v bedně)

-železný hrudní plát

 

Navíc to nemá dávat už naučené věci.... Takže teď už bude důležitý jenom šrot, šrot, šrot.... a pár součástek na výrobu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě napadlo.... Vyplivlo mi to plánek na C4 (jak jsem psal)... Ale já zatím neumím výbušninu... Naučí to rovnou i výbušninu a nebo sice budu umět vyrobit C4 ale nevyrobím jí protože výbušninu neumím...

 

Prosím Miruna/Slimáka aby mi dali vědět (jak jsem psal, tak plánek máte u mě u dveří v bedně).... Já nechci se zbytečně učit C4 když jí nepoužívám a vy jí naopak potřebujete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, waisik napsal:

takže dropy se můžou zrušit, stejně je v nich kulový, stačí velká hromada šrotu :-D

 

To můžou, ale dropy jsou upravené. Už žádné mikiny a bundy.

Dnesk ráno jsem jeden vzal a byly tam pro změnu kalhoty. K tomu nějaké náboje, přilba  a obyč kolimátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...