Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Zrovna jsem si říkal, co je tam za patent.  Lítal jsem kolem jak blázen, krumpáč už pomalu zlikvidovanej a najednou to šlo :-)

Vychladnutí mě nenapadlo, ale je pravda, že ze začátku to při úderu syčí.

 

Jinak, máme další kulomet, asi by jsme je měli začít prodávat, třeba za trubky? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobně jsem online většinou  mezi 19 - 22,00h v pracovní dny, přes víkend to je různe. Jsou ale dny, kdy tam nejsem vůbec.

Miruno a Srnka bývají taky v tuhle dobu.

 

Teď jsme se všichni stáhli k raketové základně a pořádáme hony na obrňáček:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TeamSpeak mě Aaron s Waisikem přizvali, ale popravdě, je dost problém se sejít ve stejný čas.

A na tu chvíli to TS nemá snad ani smysl, já tedy ani moc TSkovek nejsem. Točej mě ty sluchadla na hlavě :-)

 

před 7 hodinami, KolenoNakashi napsal:

2x zahynul v cave a raději to vypnul :confused:.

Já tam nelezu, za stejný čas najdu to samé venku a ještě tam někde hopkat a riskovat...nic pro mě. Stačí jedna delší cesta k dropu a zpět a mám nakutáno dost.

 

Jak psal Slimák, po dostavění bytů pro faraony jsme teď zalezlí u Reketové základny, takže tam nás najdeš tutově, pokud nás nenajde dřív ta hromádka šrotu co tam jezdí :-)

 

před 7 hodinami, Slimak napsal:

Zkusím jeden zrecyklovat, co z něho vypadne :)

:huh: Ty jsi prostě ..... nevím co :-D  Hodit lom do šrotovačky už taky umím, ale tohle zatím po mě nechtěj :laugh:

Vyndej z něho alespoň doplňky a náboje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Takže aktuálně je přeoraný celý systém craftingu... Vyrobit můžete jen pár základních věcí... Ostatní musíte najít v sudech a bednách, vyzkoumat - tím získáte plánek a teprve potom to můžete vyrábět... Navíc zde figurují tři levely workbenchů a některé předměty lze vyrobit jenom v jejich blízkosti... (dělají určitou zónu stejně jako např ohniště dělá zónu comfortu...)

Opravovat lze také pouze věci, které umíte vyrobit - máte plánek...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přihodila se mi taková nehoda... V dole jsem uvíznul v jámě, z které se nemůžu dostat. Nemůžu tam nic postavit, na žebřík nemám suroviny. Blbé je, že nerozdělám ani oheň, abych uhořel. Co, xakru, s tím? Než vyhladovím, pokud to teda lze, to bude věčnost a to se mi čekat nechce... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...