Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

Jak vysoko chceš mrakodrap co tam máš ještě vyhnat?  :-)

Do wipeu už mnoho nezbývá...

 

 

Jinak, po změnách těžký nedostatek HQM rudy. A tak jsem bouchnul novej vrt, protože starý tvrdošíjně těží to co předtím.

Napoprvé mě vyskočila kombinace kámen, síra, hqm. Což jsem považoval za malý zázrak a rovnou jsem tam šoupnul lom, který je teď výrazně levnější.

 

Vrazil jsem do něj 3x100 paliva s těmito výsledky:

K       S        HQM

942   167     16

942   167     16

942   168     15

 

Stále to není žádný zázrak, ale alespoň něco, z kamene je teď kuloví.

 

Jinak, nebyla ta nádrž na vytěženou rudu větší?

20170703221813 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miruno - kolik jsi sundal vrtulníku? 4 nebo 5 ? Kde máš teď house ?

 

Ehmmm, jak to říct, dostal jsem na *****  :-D

Jednou, přilítla v noci, kuloví jsem viděl a vůbec jsem neměl přehled, kde je. Dokud střílela jen z kulometu, tak to bylo ok, ale pak mě tam šoupla raketu do rohu, kde jsem se krčil a bylo vymalováno  :-)  No a pak jsem se narodil ve špatné posteli  :wallbash:

Pozice toho našeho hnízda se ukázala totálně stupidní, musíme najít něco lepšího. Většinou lítala tu trasu jako poprvé. Nejvíc lítala mezi majáky a přístavy. Zbytek silně náhodně.

 

Zatím nemám nic, možná dneska. Chci začít tentokrát někde uprostřed mapy. Až se zabydlím, tak někde postavíme nové orlí hnízdo  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nás neandrtálce, ten Bradley bude na vlastní obranu, nebo bude likvidovat vše, jako helina?

 

Pak ještě k velké peci, která vypadá, že dostala tunning. Když do ní naláduju rudu a vyházím ji zase do báglu, tak se objem zdvojnásobí, dá se to opakovat  :whistling:

1) Co jsem pochopil tak bude bránit monumenty (launch site, možná i ostatní - tunely, Radtown etc) proti všem... 

 

2) Opravím... (snad) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mě tedy přijde stejná...  Dokonce jsem přesně našel místo, kde jsem měl dům a postaven most....

 

Je to mapa o velikosti 4000 a seed 8455536... Chtělo by to zpátky velkou (6000) mapu aby na ní byly všechny monumenty... Dávala se tam tahle menší jenom proto, že jedině na téhle se vygenerovala ta raketová základna... Ale teď už se generuje bez problémů všude...

 

Edit: Tahle by se mi líbila... 6000/1234098765 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...