Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

V PvE vylepšovat barák... Získávat lepší zbraně.... Sehnat protiradiační oblek a prošmejdit military tunel, airfield, power plant etc... Je třeba mít na paměti, že hra je ve vývoji... Pořád přidávají (a někdy odebírají) další věci... Můžeš pěstovat konopí nebo kukuřici... Do baráku už přidali možnost postavit ledničku, stůl, židle koberec a kožešinu z medvěda... 

 

A nebo to risknout jít na PvP....

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí být všechno na každé mapě... Tady http://playrust.io/ se po zadání jména serveru, na kterém hraješ, můžeš podívat na celou mapu... I když po novém update už jsou označené (tedy pouze nápisem, nikoliv ikonou) monumenty (letiště, tunely, vodárna) i na papírové mapě ve hře... Vyrobit, dát na opasek, otevřít "G" (držet), pravým myšítkem přepnout do režimu psaní poznámek a pak jde pravým myšítkem mapu posouvat... Ale na tom playrustu je to přehlednější a pokud se přihlásíš přes steam tak vidíš i tvojí polohu... A nebo kde jsou helikopotvory, či kudy letí letadlo s dropem... Dříve to ukazovalo i shozený drop, ale jestli to ukazuje pořád, to si nejsem jistý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ve stádiu, kdy jakž-takž přežívám. Mám barák, dveře s kódovým zámkem. V baráku spacák, hafo beden, vlastní pec na rudu.

Co ale dál? Jenom už kraftit zbraně a lovit? Hraju PvE.

 

Já si teď hraju  :-)

 

RUST přímořské sídlo

RUST mostní přístavba

RUST pláž

 

Teď byl wipe, tak to bude třeba rozjet znovu, ale plánuju postavit bludiště, asi jsem magor  :laugh:

 

Ale až to přestane bavit, tak nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

Hned vedle té řeky je druhá, jen jsem přeběhl pod tím monumentem a na druhém mostě pobíhal méďa, než jsem se otočil a začal hledat nějakej šutr, měl jsem ho na zádech.

Zrovna, když jsem šel s pracně sestaveným lomen na vyhlédnuté místo  :wallbash:

Pak jsem lovil věci z mrtvoli pod vodou, docela jsem si oddechl, že jsem vše zachránil.

 

Se nediv, že pak potřebuju relaxovat na pláži  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak hráno na PVE Paradise Land PVE

každejch 6 hodin je možná dýmovnice na drop - /kit supply

cokoli dáte do pece nebo ohně - z jednoho kusu vypálíte deset - 100 kusů železné rudy = 1000 kovových úlomků, to samý maso

je tam Z level a navíc /hgui - ve hře napsat /hgui , rozdělit si body a hned to dává víc :-)

 

EDIT

 

ze sudů toho padá víc, ne jenom jeden kus něčeho, v bednách bejvá kolem čtyř kusů věcí

 

uhlí a úlomky budu asi lejt z vokna :-D

 

20170304160123_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to štěstí neměl, ale mladýho už taky takhle sežral  :-)

 

Občas je s tím ale docela sranda. :-D 

Tuhle někdo do chatu napsal: "Medvěd v mém domě!! Přímo proti mě!"

Na to se snesla vlna zaručených rad co má dělat :laugh: 

Ať ho teda sežere, že medvedí maso je chutné. Nebo že mu má dát jméno a nechat si ho jako mazlíčka a tuna dalších  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...