Přejít na obsah

RUST - Pokec o hře


waisik

Recommended Posts

 tak tě sežere vlk a nebo medvěd...  :-D

 

jj, na toto téma mám spoustu historek, to mám vždycky chuť rozkousat klávesnici  :laugh:

 

Proběhnu půl mapy, napakovanej věcma se vracím, padne tma, dusot a funění, naslepo střílím, méďu to nachvíli zastaví, konečně zapnu baterku, to už ten zmetek zase útočí. Otázka 5-10s. Kurňa to mě to tuhle rozpálilo do běla  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, na toto téma mám spoustu historek, to mám vždycky chuť rozkousat klávesnici  :laugh:

 

Proběhnu půl mapy, napakovanej věcma se vracím, padne tma, dusot a funění, naslepo střílím, méďu to nachvíli zastaví, konečně zapnu baterku, to už ten zmetek zase útočí. Otázka 5-10s. Kurňa to mě to tuhle rozpálilo do běla  :-)

mej drevo a stavebni plan postav zaklad a zebrik meda tam nevyleze  :-)  nekdy szaci i zaklad ale meda nim obcas projde. To samy plati pro spani v prizemi cas od casu vlk/medved prolne i do budovy a sni te kdyz spis  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop pro to se musis s nekym scihnout, stavet barak/pevnost syslit veci prave pro tehle pripady a bejt opatrnej. Dokud te nekdo nevykrade  :-)

Kdyz mas smulu muzes narazit na serveru i na lidi co vylozene jen zabijeji a nici.

 

 

Přesně.

 

Moje zkušenost je taková (hraju sám), že dokud tvoje base vypadá nezajímavě, je docela klid. Přistavíš patro, přistavíš druhou-třetí úroveň zdí a máš base jako maják  :-D 

Do dvou dnů (skutečných) byla vyrabovaná (slušňák, přišel dveřma, odešel dveřma, i zanechal ceduli s poděkováním :laugh:  ), třetí den mi někdo klepal na nové dveře raketometem...

 

Trochu teď tápu, jestli PVP ještě pustím...

Stále mám v hlavě nějakou partyzánskou válku, prostě bejt zalezlej a škodit  :woot: 

Postavit velkou base, ale prázdnou  :devil: 

A tak podobně  :-)

 

mej drevo a stavebni plan postav zaklad a zebrik meda tam nevyleze  :-)  nekdy szaci i zaklad ale meda nim obcas projde. To samy plati pro spani v prizemi cas od casu vlk/medved prolne i do budovy a sni te kdyz spis  :-)

 

Já neměl čas ani zapnout tu baterku :-) a stavět?  Než mě došlo co se děje, než jsem ho našel, prostě jsem to nedal.

Ale tohle zní docela zajímavě. Dřevo i plán nosím, kvůli helikoptéře. Sice jsem se před ní schoval i v křoví, ale střecha je střecha.

Tak ještě žebřík, hmm, vyzkouším  :-) Mít plán i žebřík po ruce, třeba by se to dalo. Ale v té tmě, nevím nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak doporucuju vlist si nekam na modovy server ktery ma navyseno ziskavani surovin a tam si muzes do sitosti vyskouset staveni atd at na vanille nemrhas surovinami na skouseni  :-) jinak si nas pridej na steamu trebas nekdo stebou zahraje. Nebo mas moznost vlis si jako kluci na PVE  tam te nemuzou sundat ale to me prislo takovy jalovy. I kdyz na pvp clovek nekdy zuri/place  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak doporucuju vlist si nekam na modovy server ktery ma navyseno ziskavani surovin a tam si muzes do sitosti vyskouset staveni atd at na vanille nemrhas surovinami na skouseni  :-) jinak si nas pridej na steamu trebas nekdo stebou zahraje. Nebo mas moznost vlis si jako kluci na PVE  tam te nemuzou sundat ale to me prislo takovy jalovy. I kdyz na pvp clovek nekdy zuri/place  :-D

Tak, základy už jsem si snad osvojil, byť to bylo v boji. To že jsem jelito, je jiná věc  :-D

Našel jsem si teď jeden PVE server, tak craftím a něco si postavím a uvidím, zatím jsem na vanilla server nezanevřel.

Začátkem března má být na obou wipe, tak pak uvidím.

 

Nemám problém si vás přihodit na Steam. Mám problém s tím, že moc nejsem schopen, a kolkrát ani ochoten, se domluvit na společném hraní. Pro mě je to prostě podle chuti.

Ale dík za nabídku, já se třeba ozvu  :thumbsup:

 

 

zalezi :) problem spise je ze je early acces, a byva pravidelne temer na vetsine serveru wipe vseho  :-(

Mě ten wipe ani neva. Stejně ty co jsou v "klanu" za pár dnů vyhazujou dveře C4kou.

Takhle restart všeho, nová mapa, naplánovat jiný postup, mě to přijde jako zpestření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná funguje příkaz remove (záleží na serveru, ale na PvE většinou ano)... Tedy enter... napiš /remove (včetně toho lomítka)... potvrdit entrem... namiř na to, co chceš zničit (až se ti ukáže v zeleném políčku název toho předmětu) a klikneš... Nezapomeň, že na to musíš mít u sebe nějaké suroviny... A bacha aby sis nezničil něco dalšího... Ten tool chvilku trvá (zpravidla 30 sec) tak pak počkej než vyprší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všichni. Tak jsem si taky k Rustu čuchl a musím říct že je to velice návyková hra.

 

Každopádně hru i streamuji takže ocením když dorazíte dát nějaké rády. Koneckonců ve hře mám nahráno jen 19 hodin. :) Odkaz na stream: http://www.beam.pro/barbarrossa (nebo Twitch verze: http://www.twitch.tv/barbarrossa ale upřednostňuji Beam)

 

+ ještě jedno info, bylo mi nabídnuto hrát na zcela novém PvP CZ/SK serveru s dobře vypadajícím nastavením. IP zde: client.connect 94.23.35.166:28245

 

Budu se těšit a lovu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Každopádně už je to jedno, o vše jsem přišel :wallbash:

 

To nabíjení mě přitom, xakru, taky napadlo. Jenomže ne, že bude přes klávesu. Díval jsem se na nějaké videa a tam to vypadalo, že to přebíjí samo... Tak jsem spíše myslel na nějaký zásobník, co asi nemám.

 

EDIT: náboje byly správné určitě, ty jsem si pamatoval a ověřil na webu. To rozložení se dělá jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...