Přejít na obsah

AW - Projekt společného Teamspeaku pro EU hráče


Ashadak

Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?  

24 hlasů

  1. 1. Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?


  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jeste jedna vec, zatim se mi to, ale nedari. Jde to integrovat zde do fora, stim ze kdyz nekdo udeli BAN zde na foru, tak se nedostane ani TS kde ten BAN prebere,, pak jde nastavovat  prava a taky je zde ulozen UUID profil pro daneho uzivatele. Pri reinstalaci TS a prihlaseni zde  na foru a connection na server pres forum by se mel automaticky priradit. Takze uzivatel pak nemusi nekoho nahanet aby mu dal prava.

Na jednom foru mi to funguje, tady zatim jen na pul. Vse funguje, krome TS viewru a tim tlacitka  pripojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, georgee said:

Jeste jedna vec, zatim se mi to, ale nedari. Jde to integrovat zde do fora, stim ze kdyz nekdo udeli BAN zde na foru, tak se nedostane ani TS kde ten BAN prebere,, pak jde nastavovat  prava a taky je zde ulozen UUID profil pro daneho uzivatele. Pri reinstalaci TS a prihlaseni zde  na foru a connection na server pres forum by se mel automaticky priradit. Takze uzivatel pak nemusi nekoho nahanet aby mu dal prava.

Na jednom foru mi to funguje, tady zatim jen na pul. Vse funguje, krome TS viewru a tim tlacitka  pripojit.

Díky. Včera jsem se bavil s Květulí, že bychom použili server steel vortexu, je tam 250 volných míst a mám už práva na nějakou tu editaci. Už provedla i nějaké to vyčištění a úpravu struktury. Já bych udělal přes víkend ještě nějaké drobné úpravy. Prý se o něj také staráš, či? Šel by i tento server propojit s tímto fórem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny krátké info: TS server už dostává konkrétní podobu(díky Georgee). Potřebujeme doladit ještě pár drobností a myslím, že jeho uvedení do zkušebního provozu je již otázka pár dní. V dohledné době se chystám uzavřít tento příspěvek a vytvořit nový s podrobnými informacemi. 

 

Těší mě kladná odezva, která tento projekt doprovází a doufám, že nám to řadu věcí usnadní.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, Robik_74CZ said:

Možná by se dal tento projekt propagovat I na facebooku s tím ,že je určen pro všechny hráče PVP, kteří nejsou spokojeni s tím ,že je málo lidí.

 

Určitě, souhlasím. Něco takového je i v plánu až to poběží. Každopádně bude super když se to rozšíří i mezi hráči samotnými, ale nebudeme předbíhat...trošku jsem se v práci nudil(není co překládat) a i když nejsem velký designerský mistr, rád to postnu...

 

hyRjUQd.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité bude i šířit to v samotné hře jak píše Ashada. Jako bývalí náborář budu před každou bitvou psát předem připravený propagandistický panflet  :D 

Ten plakát je super ale já už jsem starší člověk :D a to písmo se mi špatně čte, možná bych změnil styl písma jinak super a pokud to nebude vadit půjčil bych si ho do podpisu ;)

A možná bych tam napsal proč se mají přidat víš jak... nějakej canc o stavu komunity na eu..

Můj názor  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, MegaVydra said:

Důležité bude i šířit to v samotné hře jak píše Ashada. Jako bývalí náborář budu před každou bitvou psát předem připravený propagandistický panflet  :D 

Ten plakát je super ale já už jsem starší člověk :D a to písmo se mi špatně čte, možná bych změnil styl písma jinak super a pokud to nebude vadit půjčil bych si ho do podpisu ;)

A možná bych tam napsal proč se mají přidat víš jak... nějakej canc o stavu komunity na eu..

Můj názor  ;)

Třeba slogan "plány majkomáků zhatí čeští hráči boubelatí" :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 minutes ago, MegaVydra said:

Důležité bude i šířit to v samotné hře jak píše Ashada. Jako bývalí náborář budu před každou bitvou psát předem připravený propagandistický panflet  :D 

Ten plakát je super ale já už jsem starší člověk :D a to písmo se mi špatně čte, možná bych změnil styl písma jinak super a pokud to nebude vadit půjčil bych si ho do podpisu ;)

A možná bych tam napsal proč se mají přidat víš jak... nějakej canc o stavu komunity na eu..

Můj názor  ;)

Jo asi změním font, když na to tak koukám, moc to nesedí k nápisu AW...

 

Mám ještě verzi bez textu...

 

qEMlqBF.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 minutes ago, kvetule said:

Pokud se bude obrázek upravovat nebo zůstane takhle, tak dej info, abych ho pak dala na FB AW CZ/SK :-)

 

Pokud se ti to líbí, což jsem rád, tak ho používej dle svého uvážení...poslední verze je v mém posledním příspěvku...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Ashadak said:

 

Pokud se ti to líbí, což jsem rád, tak ho používej dle svého uvážení...poslední verze je v mém posledním příspěvku...;-)

 

Samo, že ho tam ráda dám. Jak pojede to tsko. Hodím si to do mobilu a jak mi dáš vědět, že ts jede ( když budu pryč) hodím to na fb :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, kvetule said:

 

Samo, že ho tam ráda dám. Jak pojede to tsko. Hodím si to do mobilu a jak mi dáš vědět, že ts jede ( když budu pryč) hodím to na fb :-)

 

Ok. :sweat: Dokonce mám chuť to plácnout Vydrovi až to poběží do příspěvku na oficiálním fóru, ale zase nechci SS moc provokovat :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, MegaVydra said:

Jakej off topic to je k tématu  ;)

Jinak až to bude oficiální rozhlasíme to a pošleme to kde komu udělám k tomu takovou sranda soutěž. Něco jako sejmi Vydru a do placu dám třeba týdenní prémko  ;) Třeba nalákáme lidi  ;)

 

Jo nějakou akci na uvítanou by jsme mohli udělat, ale nemám představu kde se dají shánět kodíky...to by jsme pak dali hlavy dohromady...Ale sejmi Vydru nezní špatně :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...