Přejít na obsah
Ashadak

AW - Projekt společného Teamspeaku pro EU hráče

Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?  

23 hlasů

1. 1. Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

10 hours ago, Ashadak said:

Pokud existuje nějaké tsko typu co tu psala Květule, tak by ho chtělo oživit a trochu na něj víc upozornit. Já jsem o něm třeba vůbec nevěděl...;-)

Já se omlouvám, nechtěla sem nějak, aby to vyznělo, že je to blbý nápad nebo tak něco. Jen mě napadlo, že když tu jedno tsko je a funguje, že je zbytečné řešit další a bude lepší ho jen víc propagovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
1 hour ago, kvetule said:

Já se omlouvám, nechtěla sem nějak, aby to vyznělo, že je to blbý nápad nebo tak něco. Jen mě napadlo, že když tu jedno tsko je a funguje, že je zbytečné řešit další a bude lepší ho jen víc propagovat.

Vždyť jo, já se tomu vůbec nebráním. Jenom bych rád, aby to bylo čistě pro CZ/SK a nemotaly se tam další národnosti. Taky aby tam nebyla miliarda místností, ale bylo to spíš jednodušší a přehlednější. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 minute ago, Ashadak said:

Vždyť jo, já se tomu vůbec nebráním. Jenom bych rád, aby to bylo čistě pro CZ/SK a nemotaly se tam další národnosti. Taky aby tam nebyla miliarda místností, ale bylo to spíš jednodušší a přehlednější. 

Tak tam je to pro všechny. Ale pro CZ/SK můžu nabídnout taky hotový tsko a to naše, které taky je přes georgeeho.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, kvetule said:

Tak tam je to pro všechny. Ale pro CZ/SK můžu nabídnout taky hotový tsko a to naše, které taky je přes georgeeho.

To je ale určené pro více her nebo ne? Včera jsem se bavil s Hororem a ten říkal, že není problém využít jeho ts server.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Ashadak said:

To je ale určené pro více her nebo ne? Včera jsem se bavil s Hororem a ten říkal, že není problém využít jeho ts server.

To naše tsko je určeno pro nás jako klan z WoT a dá se kdykoliv předělat, protože klan jako takový aktivní není a chodí tam pár lidí.  Je to jen nabídka na funkční ts.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, kvetule said:

To naše tsko je určeno pro nás jako klan z WoT a dá se kdykoliv předělat, protože klan jako takový aktivní není a chodí tam pár lidí.  Je to jen nabídka na funkční ts.

Myslíš to tsko pro steel vortex, jak se tam občas scházíme? Jo to je taky možnost, díky za nabídku.

Pořád si lámu hlavu nad tím jestli čekat do 0.21 nebo to rozjet už dřív. Samozřejmě si nedělám iluze, že to půjde pomalu, ale kdo bude mít zájem tak si k němu určitě cestu najde ;) Je smutný že mám dlouhý friend list a večer z něj jsou online tak 2-3 lidi. :confused: Když mě včera i horor řekl, že uvažuje o přestupu na RU server, tak vážně nevím...njn zatím to vzdávat nebudu a přinejhorším když EU padne, tak se přesunu do jiné hry...ale investovat tolik času a prostředků do RU jako do EU se mi znovu už vážně nechce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, MegaVydra said:

AW má ofiko discord ale nikdy jsem tam nebyl. Tak se mrkni Asado  ;)

https://aw.my.com/us/news/general/official-mycom-community-discord

Tam už jsem zaregistrovaný, ale nějak jsem neměl čas se discordu věnovat a zjistit jak vlastně funguje ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek