Přejít na obsah

AW - Projekt společného Teamspeaku pro EU hráče


Ashadak

Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?  

24 hlasů

  1. 1. Myslíte si, že by bylo společné CZ/SK Tsko pro EU dobrý nápad?


  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

10 hours ago, Ashadak said:

Pokud existuje nějaké tsko typu co tu psala Květule, tak by ho chtělo oživit a trochu na něj víc upozornit. Já jsem o něm třeba vůbec nevěděl...;-)

Já se omlouvám, nechtěla sem nějak, aby to vyznělo, že je to blbý nápad nebo tak něco. Jen mě napadlo, že když tu jedno tsko je a funguje, že je zbytečné řešit další a bude lepší ho jen víc propagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, kvetule said:

Já se omlouvám, nechtěla sem nějak, aby to vyznělo, že je to blbý nápad nebo tak něco. Jen mě napadlo, že když tu jedno tsko je a funguje, že je zbytečné řešit další a bude lepší ho jen víc propagovat.

Vždyť jo, já se tomu vůbec nebráním. Jenom bych rád, aby to bylo čistě pro CZ/SK a nemotaly se tam další národnosti. Taky aby tam nebyla miliarda místností, ale bylo to spíš jednodušší a přehlednější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, Ashadak said:

Vždyť jo, já se tomu vůbec nebráním. Jenom bych rád, aby to bylo čistě pro CZ/SK a nemotaly se tam další národnosti. Taky aby tam nebyla miliarda místností, ale bylo to spíš jednodušší a přehlednější. 

Tak tam je to pro všechny. Ale pro CZ/SK můžu nabídnout taky hotový tsko a to naše, které taky je přes georgeeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, kvetule said:

Tak tam je to pro všechny. Ale pro CZ/SK můžu nabídnout taky hotový tsko a to naše, které taky je přes georgeeho.

To je ale určené pro více her nebo ne? Včera jsem se bavil s Hororem a ten říkal, že není problém využít jeho ts server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, Ashadak said:

To je ale určené pro více her nebo ne? Včera jsem se bavil s Hororem a ten říkal, že není problém využít jeho ts server.

To naše tsko je určeno pro nás jako klan z WoT a dá se kdykoliv předělat, protože klan jako takový aktivní není a chodí tam pár lidí.  Je to jen nabídka na funkční ts.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just now, kvetule said:

To naše tsko je určeno pro nás jako klan z WoT a dá se kdykoliv předělat, protože klan jako takový aktivní není a chodí tam pár lidí.  Je to jen nabídka na funkční ts.

Myslíš to tsko pro steel vortex, jak se tam občas scházíme? Jo to je taky možnost, díky za nabídku.

Pořád si lámu hlavu nad tím jestli čekat do 0.21 nebo to rozjet už dřív. Samozřejmě si nedělám iluze, že to půjde pomalu, ale kdo bude mít zájem tak si k němu určitě cestu najde ;) Je smutný že mám dlouhý friend list a večer z něj jsou online tak 2-3 lidi. :confused: Když mě včera i horor řekl, že uvažuje o přestupu na RU server, tak vážně nevím...njn zatím to vzdávat nebudu a přinejhorším když EU padne, tak se přesunu do jiné hry...ale investovat tolik času a prostředků do RU jako do EU se mi znovu už vážně nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetci sa tam stretneme ako jedna veľká rodina. Inak ja osobne mám radšej viac miestností. Aj včera som bol na našom TS a tam je hluk, krik .... nemôžem sa sústrediť :P A hlavne som streamoval a nechcem aby tú diskusiu každý počul. Ale čatu by som rád dal, tak to TSko/discord je fajn.

Ešte dodám, že Discord je prepojený s Mixerom. To je fakt super. Ak je človek na streame, tak sa môže pripojiť, pokecať...akurát ten discord nikto v československu nepoužíva no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i na tomto serveru by bylo více místností a ne jenom jedna. ;-) Jde o to abychom byli na jednom místě a ne rozházeni po pěti tskách, většinou po pár kusech. Včera byl u nás na TS Vydra a s klukama, jsme jezdili PvP. Bylo to moc fajn a s ohledem na množství lidí na publiku, jsme nemuseli ani odpočítávat a házelo nás to proti sobě nebo spolu. Než se rozjede nezávislé TS, můžete klidně dorazit za námi třeba jen na kus řeči, případně nějakou akci. Jezdíme tedy většinou mezi 20:00 - 22:00, ale skoro každý den. Jen mi předem napište ve hře(nebo Hororovi, Goracovi), abyste dostali práva a adresu, kterou si vůbec nepamatuju :cool:.

 

P.S. Koukal jsem hlasů je už celkem dost a i kdyby ho využívalo jen těch deset lidí, co hlasovalo pro, tak to bude velký úspěch a splní to svůj účel ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo fajn, byl vidět i mírný nárůst lidí v PvP í když hrůza je to pořád :D  Hned je to veselejší jezdit se svýma a střílet do nich :D 

Ashado rozlouskni který to ts chceš ať to rozjedeme. Myšlenka je to super a myslím že lidi dojdou aspoň ze zvědavosti pri té bídě a bez oficiální  cz/sk sekce pokecat. Přeci jen překlady děláme jen my tady, tak můžeme aspoň poreferovat co a jak.  Uděláme oficiální oznámení ať ho můžeme šířit na ofiku a fb ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol včera na ts.armoredwarfare.eu sám :D Potom som išiel na CZP a tam sme boli štyria na RU.

 

K téme som chcel povedať, že ma rozčuľuje, keď musím niekoho žiadať o autorizáciu. Máme to aj my tak a za posledný rok som niekoľko krát menil HDD, win apod. a furt som potreboval autorizáciu. Zodpovedné osoby väčšinou v mojom čase (22.00-00.30) nehrajú, tak som bol bez ts CZP asi tri mesiace. Som to po pár dňoch vzdal a už som sa o to ani nepokúšal.

A hlasujem za ten barbarosov ts alebo za nejakú miestnosť na ts tohoto fóra. Hrám aj iné hry, tak možno by mi aj vyhovovala tá druhá možnosť. (ale to som len ja)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že se k tomu o víkendu dostanu a projdu si všechny dostupné kanály a mrknu v jakém jsou stavu. Mixování s jinými tituly bych se rád pokud možno vyhnul. Jasně pokud si bude chtít někdo z AW komunity zahrát i něco jiného, tak s tím žádný problém nemám. Osobně jsem nakloněný stavu kdy server bude lehce přístupný jen jednoduchým heslem, které někde zveřejníme. Bude velmi jednoduše postavený(pár místnosti a struktura), žádné ranky a podobné blbiny. Nechci z toho dělat nějakou monstrózní věc, dokud by se neukázalo jak bude vytížený. Dokonce jsem uvažoval i nad zkušebním provozem. Tohle je zkrátka moje představa a pohled na věc. Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čety jsou po třech lidech, a pokud budeme reálně uvažovat ve hře je možná tak kolik 20 lidí ?

Takže stačí max 5 místnosti pokud by ty čety chtěli být sólo.

Ale vzhledem k tomu že chceme hrát spolu, dal bych tam dvě tři a nazdar, není třeba to komplikovat... easy ;)

Jo a nechal bych to čistě  AW ostatní hry mají svoje ts.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že moc ne a nechci ze začátku nějak blbnout. Stejně bývá většina lidí pohromadě. Takže stačí pár místností pro čety, nějakou afk a pokud by se to nějak víc rozjelo mohli by se přidat místnosti pro ligové zápasy apod. Ale to moc předbíhám. Přeci jen většina klanů si bude chtít udržet svá tska a tohle má zatím sloužit jen těm několika osamělým střelcům při hraní na EU serveru, aby nehráli sami. Osobně jsem zvědavý co se z toho nakonec vyklube :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Ashi určíš TS pro CS na EU, tak ho budu propagovat ve hře, bo jsou to hodiny, co dřevním ve hře. Sbírám ty CS hráče jednoho po druhém a hodně to zaujalo, když jim to jednotlivě píšu v četu hry, o tom CS TS3 pro EU AW. Nepotřebuji hodnost, mé paranoi stačí, když mě ostatní honí :-D Mám pak pocit vedoucího toho stáda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, Ashadak said:

Doufám, že se k tomu o víkendu dostanu a projdu si všechny dostupné kanály a mrknu v jakém jsou stavu. Mixování s jinými tituly bych se rád pokud možno vyhnul. Jasně pokud si bude chtít někdo z AW komunity zahrát i něco jiného, tak s tím žádný problém nemám. Osobně jsem nakloněný stavu kdy server bude lehce přístupný jen jednoduchým heslem, které někde zveřejníme. Bude velmi jednoduše postavený(pár místnosti a struktura), žádné ranky a podobné blbiny. Nechci z toho dělat nějakou monstrózní věc, dokud by se neukázalo jak bude vytížený. Dokonce jsem uvažoval i nad zkušebním provozem. Tohle je zkrátka moje představa a pohled na věc. Co myslíte?

 

Tak jsem zaridil jeden TS server  pripojit se da pres ts3.armoredwarfare.cz. 

Je tam zatim 32 slotu, ale jde to rozsirit na 512 slotu. Ted je to jeden virtualni server, ale licence je na dva virtualni servery max dohormady 512 tokenu. Takze muze byt trena jeden 200 slotu a druhy 312 slotu.

Takto to umoznuje licence, kterou jsem zridil.

Vypis z licensekey.dat

type         : Nonprofit
start date   : Thu Aug 24 00:00:00 2017
end date     : Sat Feb 24 00:00:00 2018
max. virtual servers: 2
max. slots   : 512
description  : TeamSpeak 3 Non-Profit License (https://www.armoredwarfare.eu)

 

Takze se to muze pouzit. Pokud by se to moc nerozjelo, tak se zrusi.

 

Pokud bude chtit to nastavit ( ted je tam jedna mistnost Pokec) tak at se pripoji a napise mi tam mu prava nebo poslu token na prava, kdybych nebyl u PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...