Přejít na obsah

Nová verze fora


georgee

Recommended Posts

Forum se potupně překlada do češtiny. Dnes bylo zprovozněno velke množsvtí přeloženych frází.

Dole na stránce uprostřed, je možnost přepnout Jazyk na Češtinu (CZ) nebo Angličtinu (US).

Čeština je nasatvena jako výchozí jazyk a bylo proveden příkaz na automatickou změnu jazyka na Češtinu u všech uživatelů.

Kdyby chtěl nekdo použivat Angličtinu, můsí si na spodu fora přepnout.

 

Kdyby někdo objevil, že chybý nebo je chybný překlad, prosím napsat a přiložit screen.

Překlada se to v administraci, kde není fráze vidět jak má vypadat po přeložení, tudíž nemusí dávat smysl na daném místě.

Děkuji

 

Zde je obrázek kolik frázi ( řádků) je celkově na překlad  :-(  54 stran po 500 řádků = nějakých 28587  plus je v tom i administrace, ale ta má tak třetinu.

Je to jen náhled z databáze. V administraci to není očíslováno

 

https://ctrlv.cz/nbky

word_id  je počet řádku

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi prosím poradit, jak si nastavit, aby se mi na úvodní stránce zobrazovaly jen nové příspěvky z témat, které chci sledovat a od poslední návštěvy. Na starém fóru to šlo poměrně snadno naklikat, tady to buď jde na té úvodní stránce, ale nejde to uložit a v pak v nastavení Unread Conternt se to musí klikat téma po tématu, což je haluz. Proč nejde nakliknout celé subforum?
Jsem z toho nového fóra trochu nešťastný.

Upraveno uživatelem Il mio nome è Nessuno
Upřesnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to nakonec udělal takto: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Follow

Pak jsme ve filtru Content Types vybral jen Témata a dole v tom meníčku je Apply Changes.

A pak jsem si to uložil. Objeví se proužek: Save these changes?

 

Je to zatím to nejlepší co jsem z toho dostal. Ale teda zapotil jsem se při tom.

Ostatní meníčka filtru to Apply nemají a přijde mě že se změna filtru kolikrát neaplikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V liště "poslední příspěvky" bylo ozubené kolečko... Na to jsi kliknul a objevila se ti nabídka jednak kolik chceš vidět posledních příspěvků (tuším že v rozsahu 5 - 20) a potom pavouk s celou strukturou fóra, kde jsi pouhým pomocí držení Ctrl a klikání označil sekce, které nechceš aby se ti z nich poslední příspěvky ukazovaly... Screen ti asi nikdo neposkytne pokud neexistuje nějaký funkční link na staré fórum.... https://old.worldofwars.cz/ už nefunguje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Miruno napsal:

Já jsem to nakonec udělal takto: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Follow

Pak jsme ve filtru Content Types vybral jen Témata a dole v tom meníčku je Apply Changes.

A pak jsem si to uložil. Objeví se proužek: Save these changes?

 

Je to zatím to nejlepší co jsem z toho dostal. Ale teda zapotil jsem se při tom.

Ostatní meníčka filtru to Apply nemají a přijde mě že se změna filtru kolikrát neaplikuje.

No to je právě ta haluz, protože to znamená naklikat úplně každý téma zvlášť. Kdyby šlo označit nadřazený téma a s ním by se automaticky označila i témata pod tím, mám si vážně naklikávat třeba vozovej park jedno téma po druhým? To se mi nechce, proto hledám jednodušší způsob.

Screen z úvodní stránky (možná to slouží k něčemu jinýmu, ale dělá to přesně to, co bych si představoval, viz výše, akorát to nejde uložit).

89995620106002941949.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Il mio nome è Nessuno napsal:

No to je právě ta haluz, protože to znamená naklikat úplně každý téma zvlášť. Kdyby šlo označit nadřazený téma a s ním by se automaticky označila i témata pod tím, mám si vážně naklikávat třeba vozovej park jedno téma po druhým? To se mi nechce, proto hledám jednodušší způsob.

Screen z úvodní stránky (možná to slouží k něčemu jinýmu, ale dělá to přesně to, co bych si představoval, viz výše, akorát to nejde uložit).

89995620106002941949.jpg
 

Asi uz jsem prepracovany na tomhle foru.

Jak si zobrazim to co je v tom cervenym oznaceni? co je potreba zmacknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevidím jak to zapnout.

 

Nehledáš tohle?

59a5ba618c20b_Sledovn.thumb.PNG.b0f2e209f07e80de02f572c4b687ca9c.PNG

Jen to bohužel nejde nastavit na top úrovních, takže neoznačím třeba celé WoT, ale když zalezu o úroveň níž, tak tam ta volba už je.

Třeba by se to dalo nastavit. Já třeba nemůžu sledovat RUST a ten je také na druhé úrovni, ale na třetí úrovni stromu už to označím. Takže to jde patrně nějak po úrovních.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Miruno napsal:

Taky nevidím jak to zapnout.

 

Nehledáš tohle?

59a5ba618c20b_Sledovn.thumb.PNG.b0f2e209f07e80de02f572c4b687ca9c.PNG

Jen to bohužel nejde nastavit na top úrovních, takže neoznačím třeba celé WoT, ale když zalezu o úroveň níž, tak tam ta volba už je.

Třeba by se to dalo nastavit. Já třeba nemůžu sledovat RUST a ten je také na druhé úrovni, ale na třetí úrovni stromu už to označím. Takže to jde patrně nějak po úrovních.

 

 

 

Zkousel jsem z ceho to bere, ale bere to z Diskuze ne z kategorie  coz jsou foa a sub fora kde neni moznost prispivat.

 

Asi to maji udelane pres Unread Content.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám já možnost si u tématu skočit na první nepřečtený příspěvek? Ve staré verzi fóra to šlo. Byla tam taková šipka. Tady na to nějak nemohu přijít. Jde mi tu jen skočit na poslední stránku. 

 

 

Tak už to vidím. Sorry, berte to jako bych tu nikdy nebyl :-)

Upraveno uživatelem strakapoud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam mám házet chyby/bugy co najdu - zatím to budu házet sem. 

3kS4np4.png

7yvokh8.png

 

Edit: Ještě dotaz k Posledním příspěvkům - na starém fóru to šlo rozkliknou a bylo tam "xx" stránek kde člověk krásně viděl poslední příspěvky za několik dnů a aktuální témata a to ikdyž do nich nepřispíval a bylo to celkem přehledný - teď to ukazuje jen pár příspěvků a další ne a člověk to musí pracně všude hledat, tak se chci zeptat jestli to půjde nějak upravit nebo ne a člověk si bude muset zvyknout a hledat to v "bordelu" a několikrát klikat než se prokliká na "vytoužené" téma. Vypadalo to takto: akorát toho tam bylo víc, prostě spousta stránek a člověk si to mohl "pěkně" navolit - screen je z webcache.  

Spoiler

swWppfk.png

 vb7Hb7O.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslednim příspěvkum NOVY OBSAH spravne, se v nove verzi pouziva tohle https://www.worldofwars.cz/index.php?/discover/unread/&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined&before=1504791770&latest=1504353599

Kde mi melo jit i definovat co uzivatel chce videt atd.

 

Jinak Posledni prispevky, ktere jsou na uvodni strance, nemaji zadnou funkci na dalsi moznosti. Jedna se totiz o plugin treti strany, ktery neni soucasti jadra, jen neco vycita z DB ktere pak zobrazuje. V administraci jde nastavit co se ma v poslednich prispevkach zobrazovat za fora, kdo to ma videt a pak jeste kolik radku.

To same bylo i na starem foru.

 

To razeni v prvnich obrazkach, taky sam nevim jak funguje. Funguje dobre, když přepínam, ale nebere to cele forum, jen nejakou cast.

Nevim kde nastavit aby to bralo cele forum musim se zeptst na podpore.

 

Jinak je potreba prepnout pod poslednima prispevkama jak je zalozit tema ten prvni TABLE zobrazeni. A Novy obsah pouzivat tohle https://www.worldofwars.cz/index.php?/discover/unread/&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined&before=1504791770&latest=1504353599

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, georgee napsal:

Jinak Posledni prispevky, ktere jsou na uvodni strance, nemaji zadnou funkci na dalsi moznosti. Jedna se totiz o plugin treti strany, ktery neni soucasti jadra, jen neco vycita z DB ktere pak zobrazuje. V administraci jde nastavit co se ma v poslednich prispevkach zobrazovat za fora, kdo to ma videt a pak jeste kolik radku.

To same bylo i na starem foru.

Šlo by tam prosím nastavit místo 5 řádků 10??? Pokud ano, tak děkuji předem... :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, georgee napsal:

To razeni v prvnich obrazkach, taky sam nevim jak funguje. Funguje dobre, když přepínam, ale nebere to cele forum, jen nejakou cast.

Nevim kde nastavit aby to bralo cele forum musim se zeptst na podpore.

 

Jinak je potreba prepnout pod poslednima prispevkama jak je zalozit tema ten prvni TABLE zobrazeni. A Novy obsah pouzivat tohle https://www.worldofwars.cz/index.php?/discover/unread/&stream_club_select=undefined&stream_club_filter=undefined&before=1504791770&latest=1504353599

Na ten nový obsah to chápu - je to teda šíleně roztahaný a "nepřehledný", ale je to aspoň nějak použitelný. 

 

Jinak k tomu přepnutí na ten první "TABLE" ten právě ukáže sekce a podsekce fóra a to mě osobně prakticky nezajímá, to stejný udělá "GRID". Právě proto jsem použil "FLUID" protože jsem si myslel, že když to seřadím podle poslední aktualizace nebo poslední odpovědi, tak to bude brát celé fórum a tak se zároveň ukáže co je v kterém tématu nového a případně jaké téma je úplně nové. Já to nepotřebuju vidět, tak jak je to v tom Unread Contentu, že je tam něco nového + část textu z toho co daný uživatel napsal, kolik za to dostal "liku", atp... 

Líbílo by se mi kdybych to v tom Unread Contentu měl nějak takto - 1o0g33D.jpg

Nepotřebuju právě vidět co daný uživatel píše a v rychlosti si vyberu téma které mě zajímá nebo na které bych se chtěl podívat, třeba když by se teď v Unread Content ukázalo něco ze sekce "bazar" mezi příspěvkama z AW a WoWS tak je to víc přehlédnutelný než kdyby to bylo jako na obrázku co jsem sem dal. 

 

Chápu, že to asi tak nepůjde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Unread Contentu jsem našel "položku" Condensed a s tou to vypadá mnohem přehledněji a není to tak roztažené jako na expanded, ale furt by to mohlo být klidně menší :D. 

Po troše úprav vypadá nepřečtený obsah takto: 

Spoiler

OONFn0d.png

To je +- tak jak jsem chtěl a obdobně jak to bylo na "starém" fóru. 

 

Jinak kdyby jsi nějak chtěl pomoct s nějakým překladem nebo něčím, tak dej vědět, můžu to zkusit, AJ ovládám docela obstojně. :) Klidně mi naposílej nějaký tabulky(pokud máš čas) a já to zkusím přeložit a pak ti to poslat z5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

 

Pridany dve nove fukce fora.

 

1)   Moznost si u svého profilu vyplnit Socialni stranky, napr Facebook, Twiter, Steam atd. pro ostatni uživatele.  Kde bude vytvoren odkaz na tuto stánku.

 

Spoiler

social-wow2.JPG

social-wow.JPG

 

social-wow3.JPG

 

 

 

2)  U citace u příspěvku je snižena velikost citace a pridáno Zobrazit vice.  Aby nebyla citace ktera je obsáhlá pres pul prispevku.

 

Spoiler

citace-wow.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...