Přejít na obsah

Nová verze fora


georgee

Recommended Posts

Zde je  nová verze fora  https://new.worldofwars.cz

 

Jde o zálohu ze dne 17.8.2017 a bude slouzit k testování, proto sem nedávejte ostrá data.

 

Jedná se uplné přepracování engine a funkci.

Forum je zatim bez doplňku, jako je třeba Live Chat atd. Tyto doplňky nejsou součástí engine, ale aplikace třetích stran.

Je proto otestovat forum jako takové. Pluginy budou přidany postupně.

 

 

Protože toto forum už nemá, žadne bezpečnosti aktulizace ani podporu je načase přejít na nove. 

Toto forum už vykazuje chyby v databazi, které nejsou možné opravit zdůvodu novějších hostingových služeb např verze php 7.1.8, diky kterým jsou chyby při komunikaci s databazi.

 

Jak bude forum otestované a funkční, bude toto staré převedeno na novou verzi.

 

Prosím proto zde postovat ruzné připomínky a bugy. (jen na funkci fora, jako jsou přidávaní , uprava atd přispěvku atd. A ne že tam neni Live chat atd!!!)

Děkuji

 

Při příhlašení pouzijte nick fora. email uz se nepouziva na prihlaseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni tam nejsou přemigrované účty??? Nejde se mi přihlásit pod stávajícím účtem...

 

Edit: Aha... Tak ono je nutné se přihlašovat jménem a ne mailem....

 

Edit: Pro nástrojovou lištu editoru (při psaní zpráv) by to chtělo něco na vkládání obrázků (ať se to nemusí ručně kódovat)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou chybku, v Chrome (ale jiný prohlížeč jsem nezkoušel)

 

Když vkládám obrázky z galerie, tak při spuštění je vpravo dole tlačítko pro vložení vybraných.

Vo1

 

Jakmile ale vyberu alespoň jeden obrázek, tak se tlačítko zdrcne na úzký proužek. Kliknout na něj jde.

Vo2

 

Většinou mám na stránkách zoom, který občas něco rozhodí, ale ani bez něj na 100% to nevalí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tohle?

 

attachicon.gifnew1.PNG

 

Upgrade dáva moznostjen  pouzivat nick pri prihlaseni.

Ne... To je zarovnání vleno... Myslím něco pro vkládání obrázků... klikneš na ikonu a otevře se popoup okno, kam vložíš adresu obrázku...

 

Edit: Aha... Ono to tam je, ale nezvykle dole

 

V_st_i_ek.png

Jedna z možností je vložit obrázek z URL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou chybku, v Chrome (ale jiný prohlížeč jsem nezkoušel)

 

Když vkládám obrázky z galerie, tak při spuštění je vpravo dole tlačítko pro vložení vybraných.

 

 

Jakmile ale vyberu alespoň jeden obrázek, tak se tlačítko zdrcne na úzký proužek. Kliknout na něj jde.

 

 

Většinou mám na stránkách zoom, který občas něco rozhodí, ale ani bez něj na 100% to nevalí.

 

 

Zkus is prepnout dole jazyk na English.    

 

Je to asi chyba v prekladu. Neni tam text

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že Steam teď nejde připojit, ani když se přihlásím účtem. To dříve šlo.

 

 

Je to pluging treti strany zde na foru. Musim mrknout jestli je pro novou verzi.

Ani neni nastaven API key  Steamu.

 

Zatim pluginy nebudu instalovat az posleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Našel jsem svůj starý podpis, ikdyž je vypnutý, tak jsem ho chtěl smazat
 

 

Prostě Ctrl+A, Delete a uložit.

 

Napíše to smazáno, ale text se vrátí zpět.

 

 

Ani když ho zapnu, tak to nejde.

 

 

 

Maji to trozku divne udelane.

Je tam text   Your previous content has been restored.   Clear editor

 

Tak staci Clear editor    a pak uz nedavat Save. Tim se to smaze a ulozi. to same udelat pro zapnutem a vypnutem podpisu.  

 

To maji asi bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji to trozku divne udelane.

Je tam text   Your previous content has been restored.   Clear editor

 

Tak staci Clear editor    a pak uz nedavat Save. Tim se to smaze a ulozi. to same udelat pro zapnutem a vypnutem podpisu.  

 

To maji asi bug

 

Pomohlo, od té doby mě jde napsat i nový podpis a ten se zobrazuje. Ten předchozí se nezobrazoval.

Mazat uvnitř to stále nejde, je to fakt podivnost  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Like u příspěvku obdržel třetí volbu, srdíčko  :woot:

Je jako dafault. Nechci být šťoura, ale radši bych tam jako default viděl tu šipku nahoru, což podle historie je to, na co jsme zvyklí.

 

Mrknu jak dojete rebulid databaze

Jeste k tomu podpisu:  maji to i na ofiko foru, ted jsem to zkousel. Pouziva se tam ten clear.   Chova se to stejne jak u nas :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to přidat do nástrojů v editoru textu (při vkládání zpráv - TinyMCE nebo co to je) nástroj "odstranění formátování"... Pokud by to tedy bylo možné... Mám za to, že v té "zkušební" verzi to tam bylo... Tady to není a při copy-paste informací z jiné stránky to docela chybí... 

Předem děkuji... :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, MegaVydra said:

Full verze u mobilu není možná jak to bylo před tím? 

Nevím jak ostatním ale mně se překrývají nápisy topicu a tím kdo ho vytvořil... Není to úplně přehledné mno.

Muzes poslat screen obrazovky, abych se mohl podivat jako to vypada a co je mysleno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...