Přejít na obsah

AW - Jaký konkrétní stroj Vám ve hře chybí?


Ashadak

Recommended Posts

ROW4b554a_T_72_M4CZ_2_.JPG

 

Jak název téma napovídá. Dávejte sem všechny možné nápady, fotky atd...V následující aktualizaci se dočkáme několika polských, čínských a jednoho československého vozidla. Do konce roku padla řeč o francouzské linii bitevních tanků a ve hře zůstávají i některá izraelská vozidla. 

 

Máte nějakého konkrétního favorita, který ve hře chybí?

 

Sám mám své favority, mezi které určitě patří náš T-72 M4CZ a určitě bych byl nadšený i z britských Centurionů. 

 

 

Cent_Mk13_U.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
před 18 minutami, Stoner88 napsal:

Objavil sa v hre nedávno ako prémiová T10 , nedá sa kúpiť , jej meno je Black Eagle a je to pecka !!!

Neviete kde ho/ju streliť....malý obratny , vraj najagilnejšia 10...

Máš a nebo bys chtěl?

T-90MS je mu velice podobná. Až tedy na tu maximálku, která se ale začne akceleračně projevovat až po dosažení 1/2 maxima. Type 99A s E je rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Stoner88 napsal:

Objavil sa v hre nedávno ako prémiová T10 , nedá sa kúpiť , jej meno je Black Eagle a je to pecka !!!

Neviete kde ho/ju streliť....malý obratny , vraj najagilnejšia 10...

https://aw.my.com/us/news/general/development-object-640-black-eagle

 

vaňa a turret a podobne prebiješ nie vždy ale ide to  :) viac menej klasické spoty 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som ho - Black Eagle , stretol som ho pár krát s 9-číňanom 99A a nebolo ho z predu kam streliť , vaňu má krytú asi gumou - ako záves volne visí v predu. /ako ukrajinský Oplot/

Nenašiel som nič ani okolo dela ako Abrams nič , tak sme si to dali navzájom do pásov a po oprave on zdrhol , lebo mi prišla pomoc , a to by už nezvládol.....

Ak niekedy bude , tak asi len výnimočne a za prehnanú cenu, ako T-64 AV Hunter.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 minutes ago, Čikino said:

 :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9:

Ještě chvíli vřískej a budeš mít prd. Někdo tě bonzne a seš v loji.

 

36 minutes ago, Stoner88 said:

Chcel by som ho - Black Eagle , stretol som ho pár krát s 9-číňanom 99A a nebolo ho z predu kam streliť , vaňu má krytú asi gumou - ako záves volne visí v predu. /ako ukrajinský Oplot/

Nenašiel som nič ani okolo dela ako Abrams nič , tak sme si to dali navzájom do pásov a po oprave on zdrhol , lebo mi prišla pomoc , a to by už nezvládol.....

Ak niekedy bude , tak asi len výnimočne a za prehnanú cenu, ako T-64 AV Hunter.

 

Mám ho a když píšu, že nejblíž mu je na hraní a weakspoty zpředu T90, tak tomu věř.  Musíš se mu dostat do boku. Ta gumová zástěra je delší než kam sahá vana,  tak miř doprostřed ní. Z boku a naúhlovanej je to papír.

Orel je nejlepší tank na kredity. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak to jste něco prošvihli, ne? To už tu bylo asi týden, než ty artyny ořezané vrátili alespoň do PvE. Škoda, že tu historii cent155 jako TD asi v dosiieru nezjistím.

To bylo na TS a z toho stremy. Měli to plánované a pak z toho sešlo. Ve hře to nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
před 2 hodinami, pítt64 napsal:

Něco co by vyhodilo my.com do luftu:Smile-bajan2:

Hm, něco jako, že kdyby chovali koně, tak by je ty koně ukopali, oplátkou za jejich péči?

Tak to by chtělo tank s s vysokou inteligencí, kterej by se bránil a do klávesnice jim pustil pár tisíc voltů. Takovej paralizér, když chtěj spustit nějakou blbost, šáhnou na klávesnici a hned dostanou lekci. :Smile_teethhappy:

 

PS: Čím tě vytočili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Hm, něco jako, že kdyby chovali koně, tak by je ty koně ukopali, oplátkou za jejich péči?

Tak to by chtělo tank s s vysokou inteligencí, kterej by se bránil a do klávesnice jim pustil pár tisíc voltů. Takovej paralizér, když chtěj spustit nějakou blbost, šáhnou na klávesnici a hned dostanou lekci. :Smile_teethhappy:

 

PS: Čím tě vytočili?

Točí přece pořád a neustále. :-) příklad: scaut-průzkumník- vložil jsem na základě vašich poznatků AFV, no já ho splnil teda jenom 1 na LT ...jak jsem psal o Cz na RU, po poslední aktualizaci o souboru base_b... který se mi i když je to zajímavé neustále cpe do notebooku do složky localization , a kde mám lan připojení...(ostatní modem mob. oprátora, hraji totiž ze 3 PC) a tam ne...tak mi místo vývojaře odepíše "usersamouček" že je vlastně vše ok. (To teda není problém my.com), ale vytočil mě také. Nakonec z userasamoučka vylezlo že hraje na EU s ruskou lokalizací...po mé odpovědi že já hraji na RU s českou lokalizací mi oznamil, že ta neexistuje a co prý vyšiluji. (Opět není problém my.com, ale userasamoučka) To jsem  si potřeboval jen ulevit. :-)

My.com mě dráždí v tom, že neustále vyvíjí nové a neřeší staré...PROBLÉMY a drze si říká o peníze.

Výsledek: Na RU fóru, jsem napsal že za špatně odvedenou práci, zaplatí jen debil...výsledek 8 dní BAN

A takto si tu žijem :-) I tam je TROTL odchován SS

Uvažuji silně o tom, že přejmenuji Trotla na SS. :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, pítt64 napsal:

Točí přece pořád a neustále. :-) příklad: scaut-průzkumník- vložil jsem na základě vašich poznatků AFV, no já ho splnil teda jenom 1 na LT ...jak jsem psal o Cz na RU, po poslední aktualizaci o souboru base_b... který se mi i když je to zajímavé neustále cpe do notebooku do složky localization , a kde mám lan připojení...(ostatní modem mob. oprátora, hraji totiž ze 3 PC) a tam ne...tak mi místo vývojaře odepíše "usersamouček" že je vlastně vše ok. (To teda není problém my.com), ale vytočil mě také. Nakonec z userasamoučka vylezlo že hraje na EU s ruskou lokalizací...po mé odpovědi že já hraji na RU s českou lokalizací mi oznamil, že ta neexistuje a co prý vyšiluji. (Opět není problém my.com, ale userasamoučka) To jsem  si potřeboval jen ulevit. :-)

My.com mě dráždí v tom, že neustále vyvíjí nové a neřeší staré...PROBLÉMY a drze si říká o peníze.

Výsledek: Na RU fóru, jsem napsal že za špatně odvedenou práci, zaplatí jen debil...výsledek 8 dní BAN

A takto si tu žijem :-) I tam je TROTL odchován SS

Uvažuji silně o tom, že přejmenuji Trotla na SS. :-)

 

Nejhorší životní havárie je srážka s blbcem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, pítt64 napsal:

To se přece říká jinak.

Svět je plnej těžkých havarií, ovšem nejhorší je srážka s volem

„Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty.“

„Vola lze osedlat, ale tím se z něho nestane jezdecký kůň. Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří.“

„Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.“

„Achillovou patou blbce je hlava.“



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, pítt64 napsal:

Točí přece pořád a neustále. :-) příklad: scaut-průzkumník- vložil jsem na základě vašich poznatků AFV, no já ho splnil teda jenom 1 na LT ...jak jsem psal o Cz na RU, po poslední aktualizaci o souboru base_b... který se mi i když je to zajímavé neustále cpe do notebooku do složky localization , a kde mám lan připojení...(ostatní modem mob. oprátora, hraji totiž ze 3 PC) a tam ne...tak mi místo vývojaře odepíše "usersamouček" že je vlastně vše ok. (To teda není problém my.com), ale vytočil mě také. Nakonec z userasamoučka vylezlo že hraje na EU s ruskou lokalizací...po mé odpovědi že já hraji na RU s českou lokalizací mi oznamil, že ta neexistuje a co prý vyšiluji. (Opět není problém my.com, ale userasamoučka) To jsem  si potřeboval jen ulevit. :-)

My.com mě dráždí v tom, že neustále vyvíjí nové a neřeší staré...PROBLÉMY a drze si říká o peníze.

Výsledek: Na RU fóru, jsem napsal že za špatně odvedenou práci, zaplatí jen debil...výsledek 8 dní BAN

A takto si tu žijem :-) I tam je TROTL odchován SS

Uvažuji silně o tom, že přejmenuji Trotla na SS. :-)

 

A mohlo to LT označovat cíle přes klávesu "E"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, arnost905 napsal:

A mohlo to LT označovat cíle přes klávesu "E"?

K tomu úkolu a AFV. Jsou tací, co to AFV našli přímo v kódu:

 

Originally Posted by jaiman

Diversion 3 (Successful, in AFV)
From the garagedata1.xml

<Challenges>
<dmg_spotted status="failed" count="24749" maxCount="0" />
<kill_afv_tank status="failed" count="15" maxCount="0" />
<win status="failed" count="1" maxCount="1" />

<Campaign>
<mcom_campaign01>
<Quests>
<_0 questId="pve_win_spot_afv_kill_3">
<_0 type="Currency" data="200000" />
<_1 type="LootCrate" data="Tier5" />
</_0>
</Quests>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...