Přejít na obsah

AW - Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


Ashadak

Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?  

27 hlasů

  1. 1. Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nevím jestli jim to žerou ale důsledky musí vidět a předpokládat.

V podstatě je to začarovaný kruh.

 

Tohle jsem pochytal z debaty s Tekzbym plus moje domněnky ;)

 

my.com moc dobře ví kdo co hraje.Taky vidí počet aktivních účtů na daném serveru. Taky ví, že i přes podstatně menší herní základnu jim teče znatelně víc peněz z eu než z ru serveru. Rubl je furt o třetinu níž než ojro a dolar. Takže pokud bude pokračovat trend odchodu na ru za vidinou pvp, eu server bude umírat a my.com bude mít znatelně míň peněz . Bude podporovat jen to pve a globs. Je otázka jak moc budou platit pve hráči na eu ale eu server jim údajně vydělával tolik že jen ru samostatně by hru neuživila... Což už po odchodu pvp hráčů nemusí platit. Taky je otázka kolik ti co přeběhnou na ru budou platit tam a jaký to bude mít reálný vliv, protože to prostě bude o dost míň jak tady a to platí i o číně.

S toho plyne že odchodu lidí na ru se dost bojí ale v podstatě pro to dělají nic. Naopak kdo zkusil ru vidí ten rozdíl, podpora team play, jízda v četach, opočty "který jsou na eu zakázaný " atd... Samy proti sobě. Takže odchod lidí z eu může v podstatě znamenat rychlejší konec AW i když to na ru pojede, "zatim" otázka je ale jak dlouho, pokud to teda nezachrání finančně čína . Ani dobrovolný přesun všech hráčů na ru to nezachrání "můj názor". Převedení účtu je nereálné jak jsem psal rubl vs ojro.

Takže prostě začarovaný kruh...

P.s. sorry za tu slohovku musel jsem to ze sebe dostat :D

K tomu mám jen jedno. Čína EU ani RU server nezachrání. Mají odkoupenou licenci a dělají si vývoj sami (aktuálně je tam 0,25). Takže Mail.ru od nich už neuvidí ani korunu kromě licenčního poplatku na značku jako takovou. Co se týče čínského serveru.. tak si sečti hráče s RU a EU a vynásob 100x  a dojdeš k číslu které odpovídá tomu co tam bylo ve frontě.. pod 200 to nešlo na PvP a čekačka na bitvu cca 1-2 sekundy, PvE sem nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jim to žerou ale důsledky musí vidět a předpokládat.

V podstatě je to začarovaný kruh.

 

Tohle jsem pochytal z debaty s Tekzbym plus moje domněnky ;)

 

my.com moc dobře ví kdo co hraje.Taky vidí počet aktivních účtů na daném serveru. Taky ví, že i přes podstatně menší herní základnu jim teče znatelně víc peněz z eu než z ru serveru. Rubl je furt o třetinu níž než ojro a dolar. Takže pokud bude pokračovat trend odchodu na ru za vidinou pvp, eu server bude umírat a my.com bude mít znatelně míň peněz . Bude podporovat jen to pve a globs. Je otázka jak moc budou platit pve hráči na eu ale eu server jim údajně vydělával tolik že jen ru samostatně by hru neuživila... Což už po odchodu pvp hráčů nemusí platit. Taky je otázka kolik ti co přeběhnou na ru budou platit tam a jaký to bude mít reálný vliv, protože to prostě bude o dost míň jak tady a to platí i o číně.

S toho plyne že odchodu lidí na ru se dost bojí ale v podstatě pro to dělají nic. Naopak kdo zkusil ru vidí ten rozdíl, podpora team play, jízda v četach, opočty "který jsou na eu zakázaný " atd... Samy proti sobě. Takže odchod lidí z eu může v podstatě znamenat rychlejší konec AW i když to na ru pojede, "zatim" otázka je ale jak dlouho, pokud to teda nezachrání finančně čína . Ani dobrovolný přesun všech hráčů na ru to nezachrání "můj názor". Převedení účtu je nereálné jak jsem psal rubl vs ojro.

Takže prostě začarovaný kruh...

P.s. sorry za tu slohovku musel jsem to ze sebe dostat :D

A to je to co nechápu.Všechno ví,vidí že hráči odcházejí a nedělají nic.Nebo spíš o to víc zabíjejí pvp.To prostě postrádá logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A napsal si to v čínštině? :D To je základ

Jasné že som to napísal v čínštine :D ale nedokázal som zadať správne ID... ale už som tam. Je pravda, že som nedal svoje meno, ale pochopiteľne som zadal Bruce LEE a id nejakého disidenta,ale email je môj naozajstný, tak to hádam nieje až taký podvod:

post-14377-0-52924700-1502970236_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, tak mě jde hlavně o to rychlé přihlášení do hry a jedeme, preference je pak o tom, že v PvE výrazněji častěji vyhrávám. V PvE mi ale třeba vadí ty 15min. mise, preferoval bych třeba do těch 10 min. No a nakonec ta etická část, kterou mám teda na hraně, že. V rusku mi vadí jazyková bariéra a pocit "osamění" ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žiadne "osamenie" nebude. Večer v piatok okolo desiatej som tam ako na koni :) 

A mne tiež vadí strieľanie do ľudí. Preto FPS hrám len singleplayer. Neviem sa cez to preniesť. BF1 má tvl tak silnú atmosféru vojny, že mi prišlo skoro nevoľno. A to je fakt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=L-klt1u_7RM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu mám jen jedno. Čína EU ani RU server nezachrání. Mají odkoupenou licenci a dělají si vývoj sami (aktuálně je tam 0,25). Takže Mail.ru od nich už neuvidí ani korunu kromě licenčního poplatku na značku jako takovou. Co se týče čínského serveru.. tak si sečti hráče s RU a EU a vynásob 100x  a dojdeš k číslu které odpovídá tomu co tam bylo ve frontě.. pod 200 to nešlo na PvP a čekačka na bitvu cca 1-2 sekundy, PvE sem nezkoušel

 

Kamoš mám trochu pochybnosti o tom čo si napísal. Ja sťahujem na čínskom 0.21.3953

post-14377-0-06268700-1502976046_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 hours ago, Ashadak said:

Tak jsem dneska zaslal, průběžný výsledek Silentstalkerovi, jako takovou zpětnou vazbu. Nejspíš to k ničemu nebude, ale co když přece jen...hlasujte dál, každý hlas se počítá ;-)

A proč jsi to proboha posílal Silentovi. Ještě ti nedošlo že ten chlapec hraje jen na sebe a nějaká cz sk komunita mu je ukradená? Jestli se má něco změnit tak by se to mělo řešit ve spolupráci s hráči ostatních komunit a rovnou s lidmi z mail.ru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím že mail.ru nebo eu tě právě odkážou na konuniťáka, protože tyhle věci jsou jim u zadele. Pro ně to myslím nic neznamená. Takže pokud tu bude SS máme problém jako komunita protože on se s náma asi bavit nebude.

Jinak včera hezké hry s tirem VI než se to zase posunulo na VIII  nevím proč zrovna osmičky se teď jezdí?

Takže pokud jeden nejede tohle nezahraje si ...

Zkoušel jsem i ru večer s LVA 150 a musím říct že lighty na ty campy platí.

Řádil jsem tam jak černá ruka a měl nejvíc ze všech. Ty hry jsou tam strašně statické a dlouhé. Na eu se mi snad nestalo že by se hrálo do vypršení času, tam běžně.

Ale zůstávám zatím na eu nebojte, ru jen testuju  :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Lukaso_von_Teschen said:

A proč jsi to proboha posílal Silentovi. Ještě ti nedošlo že ten chlapec hraje jen na sebe a nějaká cz sk komunita mu je ukradená? Jestli se má něco změnit tak by se to mělo řešit ve spolupráci s hráči ostatních komunit a rovnou s lidmi z mail.ru 

Tak jelikož je to vedoucí obsahu pro EU/NA tak jsem si říkal, že když uvidí výsledek nezávislé ankety, tak si třeba řekne hmmm lidi chtějí PvP, uděláme něco pro PvP...jsem asi hodně naivní že?;-)

Bohužel prý je hlasů zatím málo na to aby se mohlo něco změnit, ale děkuje za výsledek...takže hlasujte lidi dál, ať je co nejvíc hlasů. Těm kteří už hlasovali děkuji za účast....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...