Přejít na obsah

AW - Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


Ashadak

Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?  

27 hlasů

  1. 1. Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

1 hour ago, MegaVydra said:

No já myslím že mail.ru nebo eu tě právě odkážou na konuniťáka, protože tyhle věci jsou jim u zadele. Pro ně to myslím nic neznamená. Takže pokud tu bude SS máme problém jako komunita protože on se s náma asi bavit nebude.

Jinak včera hezké hry s tirem VI než se to zase posunulo na VIII  nevím proč zrovna osmičky se teď jezdí?

Takže pokud jeden nejede tohle nezahraje si ...

Zkoušel jsem i ru večer s LVA 150 a musím říct že lighty na ty campy platí.

Řádil jsem tam jak černá ruka a měl nejvíc ze všech. Ty hry jsou tam strašně statické a dlouhé. Na eu se mi snad nestalo že by se hrálo do vypršení času, tam běžně.

Ale zůstávám zatím na eu nebojte, ru jen testuju  :D 

 

EU publicu teď jednoznačně dominuje Dcry(včera HYPE), díky za ně...večer se jezdí hlavně osmičky(houby zle) a často se mi stává že se dostanu do 15/15, což je pozitivní...bohužel jsou to pořád ti stejní lidé :-( proto bych rád, třeba i prostřednictvím společného tska, dal dohromady všechny co zůstali a rozjel nějaké ty odpočty, čety apod...aby se to třeba aspoň večer dalo dobře hrát...on i ten skirmish, když to hodí proti sobě čechy a slováky je celkem zábavný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšeš no. Akorát je to prostě tak že musíš hrát co se hraje tzn osmičky jinak máš smůlu.

Potřebuju expit sedmičku stingra a i menší tíry, rakeťáky a čínu ať jsem ready na patch ale v tomhle mám smůlu no.

Snad se to zlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, Ashadak said:

Tak jelikož je to vedoucí obsahu pro EU/NA tak jsem si říkal, že když uvidí výsledek nezávislé ankety, tak si třeba řekne hmmm lidi chtějí PvP, uděláme něco pro PvP...jsem asi hodně naivní že?;-)

Bohužel prý je hlasů zatím málo na to aby se mohlo něco změnit, ale děkuje za výsledek...takže hlasujte lidi dál, ať je co nejvíc hlasů. Těm kteří už hlasovali děkuji za účast....

Taková anketa byla i celoevropská a stejně se nic neděje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně baví PVP, hrát online proti jiným živým hráčům, je to adrenalin. Offline her jsem se nahrál mraky, už mě to nebavilo pořád dokola jen proti AI inteligenci. Na PVP hraní jsem přesedlal ještě před WOT, v jiných taktických střílečkách(třeba Americas Army) a drží mě to dodnes. Když už třeba nemám náladu na lidi, tak si zahraji hry které jsou přímo určené k hraní tvz. PVE modu, třeba Fallout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky rád hru proti lidem je to težší i to GO je PVP těch pár botu nepočítám, ale prostě je to dlouhé a když dostaneš tlupu lidských botů tak je to na nervy dívat se jak campí nebo tlačí jeden bod a jsem hodně slaný, ale nezatracuju GO jako odpad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
V 16. 8. 2017 at 11:41, Ashadak napsal:

Stále více se na oficiálním fóru EU setkávám s převahou názorů, že GLOPS je lepší než PvP atd atd.

 

Pro mě je to velkým překvapením a zdá se, že hodně zarytých PvPčkařů někam zmizelo, nebo rezignovalo, protože se k tématu nevyjadřují...za klasické PvP tam bojuje snad jen Mkoo.

 

Osobně nemám nic proti žádnému hernímu režimu, ať každý hraje co ho baví, ale s nedostatkem lidí pro všechny tři režimy nemůže být vyhověno všem. Navíc poslední akce jsou spíš orientované právě na PvE a GLOPS hráče, kteří se ozývají na fóru nejvíc, což je smutné a vypadá to, že zájem je jen o PvE a GLOPS. Nechtěl bych, aby klasické PvP na EU serveru a všeobecně zaniklo, protože to byl důvod proč jsem hru začal hrát. Navíc určitě mnoho PvPčkařů nemá jinou možnost než hrát GLOPS, protože klasické PvP je nehratelné s ohledem na odliv lidí na RU server nebo právě do GLOPsu. 

 

Jaký máte na to názor vy? Měl by se některý z režimů vypnout? Je některý lepší než ten druhý a v čem? 

Podla mňa by sa mal vypnúť PvP režim a vylepšovať PvE, je to pre mňa krásna odpočinková hra a ešte by som pridal mechanizmus aby sa nemuselo dlhšie čakať na hráčov tak použiť boty + ja ako hráč v PvE.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Collector napsal:

Podla mňa by sa mal vypnúť PvP režim a vylepšovať PvE, je to pre mňa krásna odpočinková hra a ešte by som pridal mechanizmus aby sa nemuselo dlhšie čakať na hráčov tak použiť boty + ja ako hráč v PvE.

Ďakujem.

Koukám, že jsi asi něco hulil. Asi dobrej matroš. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Romario napsal:

Koukám, že jsi asi něco hulil. Asi dobrej matroš. :facepalmic:

Ale kuš!

Proč to? Pokud tedy nechceš dokazovat, že pravověrní PvP hráči jsou nesnášenliví.

 

před 3 hodinami, Collector napsal:

Podla mňa by sa mal vypnúť PvP režim a vylepšovať PvE, je to pre mňa krásna odpočinková hra a ešte by som pridal mechanizmus aby sa nemuselo dlhšie čakať na hráčov tak použiť boty + ja ako hráč v PvE.

Ďakujem.

A to, pročpak?

 

 

Já osobně nepreferuju žádný režim.

PvE je dobré na expení, ale časem se stane nudným. Byť jsou hráči kteří nezvládnou hrát ani to. Je to na ně moc těžké.

Spec. Ops. . na T8 jsou po čase příliš lehké. A oni s každým patchem obtížnost snižují.  Insane jsou pro hraní v četě (alespoň 3 členné), taky se stávají časem moc lehké. A úkoly jsou některé prostě idiotské.

GLOPS? A hrát ho 3 x 3 na mapách pro 15 x15? to je idiocie. Jinak je to režim jen pro zpestření. není plnohodnotný.

PvP? A hrát skrimiše na třech mapách do zblbnutí? Děkuji, nemám zájem. Úplně to stačí čas od času.

A na eventy, kdy je těch hráčů relativně dost. Tak to je bída, protože spousta hráčů to vůbec neumí. Nadto MM je podělné a místo 15 x 15 staví radši skrimiše.

 

Tedy problém není ten nebo onen režim, ale nedostatek hráčů. A marketing my.com? Cca 4 500 hráčů na EU a NA z těch milónů potenciálních hráčů je vypovídající obrázek, zač ten marketing stojí. 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Iosifek napsal:

Ale kuš!

Proč to? Pokud tedy nechceš dokazovat, že pravověrní PvP hráči jsou nesnášenliví.

 

A to, pročpak?

 

 

Já osobně nepreferuju žádný režim.

PvE je dobré na expení, ale časem se stane nudným. Byť jsou hráči kteří nezvládnou hrát ani to. Je to na ně moc těžké.

Spec. Ops. . na T8 jsou po čase příliš lehké. A oni s každým patchem obtížnost snižují.  Insane jsou pro hraní v četě (alespoň 3 členné), taky se stávají časem moc lehké. A úkoly jsou některé prostě idiotské.

GLOPS? A hrát ho 3 x 3 na mapách pro 15 x15? to je idiocie. Jinak je to režim jen pro zpestření. není plnohodnotný.

PvP? A hrát skrimiše na třech mapách do zblbnutí? Děkuji, nemám zájem. Úplně to stačí čas od času.

A na eventy, kdy je těch hráčů relativně dost. Tak to je bída, protože spousta hráčů to vůbec neumí. Nadto MM je podělné a místo 15 x 15 staví radši skrimiše.

 

Tedy problém není ten nebo onen režim, ale nedostatek hráčů. A marketing my.com? Cca 4 500 hráčů na EU a NA z těch milónů potenciálních hráčů je vypovídající obrázek, zač ten marketing stojí. 

 

 

 

 

 

 

To podepíšu, naštěstí na Ru je prozatím hráčů dost. problém je spíš kvalita.

 

Ale vypnout PVP režim v MM hře ........... To se na mě nezlob. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, akymcz76 napsal:

To podepíšu, naštěstí na Ru je prozatím hráčů dost. problém je spíš kvalita.

 

Ale vypnout PVP režim v MM hře ........... To se na mě nezlob. :-(

Odstranit PvP je blbost. To je pravda. Ovšem tenhle názor má už my.com. Tedy podle toho, jak s PvP zachází, a pak tvrdí, že o něj na EU není zájem.

Je to názor, ale dehonestovat kvůli němu jeho nositele? Tak to zase pokládám za blbost já. Ono nás zase tolik není, abychom se hádali.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

Ale kuš!

Proč to? Pokud tedy nechceš dokazovat, že pravověrní PvP hráči jsou nesnášenliví.

 

A to, pročpak?

 

 

Já osobně nepreferuju žádný režim.

PvE je dobré na expení, ale časem se stane nudným. Byť jsou hráči kteří nezvládnou hrát ani to. Je to na ně moc těžké.

Spec. Ops. . na T8 jsou po čase příliš lehké. A oni s každým patchem obtížnost snižují.  Insane jsou pro hraní v četě (alespoň 3 členné), taky se stávají časem moc lehké. A úkoly jsou některé prostě idiotské.

GLOPS? A hrát ho 3 x 3 na mapách pro 15 x15? to je idiocie. Jinak je to režim jen pro zpestření. není plnohodnotný.

PvP? A hrát skrimiše na třech mapách do zblbnutí? Děkuji, nemám zájem. Úplně to stačí čas od času.

A na eventy, kdy je těch hráčů relativně dost. Tak to je bída, protože spousta hráčů to vůbec neumí. Nadto MM je podělné a místo 15 x 15 staví radši skrimiše.

 

Tedy problém není ten nebo onen režim, ale nedostatek hráčů. A marketing my.com? Cca 4 500 hráčů na EU a NA z těch milónů potenciálních hráčů je vypovídající obrázek, zač ten marketing stojí. 

 

 

 

 

 

 

Prečo som za to aby sa vypol režim PvP? Len som odpovedal na otázku "Jaký máte na to názor vy? Měl by se některý z režimů vypnout? Je některý lepší než ten druhý a v čem?", v podstate je mi to jedno nakolko ten režim nehrávam, ak ho niekto hrať chce tak nech sa nič nevypína, tu nejde o nejaké losovanie, že ktorých je viac tak vahráva a tak bude, ide čisto len o názor jednotlivca a že je nedostatok hráčov to je pravda (dosť podstatný problém).

Ja to nikomu neberiem každý nech si hrá čo jemu vyhovuje, nikoho neodsudzujem za to čo sa jemu páči. Vyjadril som sa len za seba, pre mňa je ten režim zbytočný, viac si užijem PvE v klude a bez nervov či adrenalínu, nepotrebujem si dokazovať že som lepší hráč ako iný, ja si chcem len vyexpiť tanky a jazdiť s nimi to je celé nič viac pre mňa AW neznamená, je to druh zábavy a zabitia nudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Podla mňa by sa mal vypnúť PvP režim .."

 

"...nech sa nič nevypína..."

 

Collectore, jste na tom uctu 2, nebo jak to je? :)

 

PS:

i kdyz nenosim tanga, nebudu hlasovat za to, aby se prestaly vyrabet/prodavat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

"Podla mňa by sa mal vypnúť PvP režim .."

 

"...nech sa nič nevypína..."

 

Collectore, jste na tom uctu 2, nebo jak to je? :)

 

PS:

i kdyz nenosim tanga, nebudu hlasovat za to, aby se prestaly vyrabet/prodavat :)

Myslel som to tak, že ja by som ho vypol pretože je zbytočný pre mňa ale keď ho cheš hrať tak si ho nechajte.....ukameňujte ma za to....bože

"PS:

i kdyz nenosim tanga, nebudu hlasovat za to, aby se prestaly vyrabet/prodavat :)"

 

Ja som nehlasoval, len som vyjadril názor keď už padla otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 2. 10. 2018 at 10:34, Iosifek napsal:

Tak se ozvi ve hře, nick mám stejný. A TS je zdejšího fóra. :-)

Člověče, ve hře sem Tě potkal jako protihráče, chtěl sem Tě pozdravit APčkem, ale nedopadlo to :)

Když už sme u toho, pročet sem vlákno o TSku, ale nějak sem to nepobral, běží to ještě ? Jak na něj ?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, huskyB12_CZ napsal:

Člověče, ve hře sem Tě potkal jako protihráče, chtěl sem Tě pozdravit APčkem, ale nedopadlo to :)

Když už sme u toho, pročet sem vlákno o TSku, ale nějak sem to nepobral, běží to ještě ? Jak na něj ?

Dík

Mělo by to běžet.

Tady máš ofiko návod. Musíš si to nainstalovat jako další hru. Tj. cca 13G.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230949-Global-Server-PTS-Now-Available

A pozor na antivirák. Spoustě lidí to v nějakém okamžiku blokuje.

 

Radši jsi mě měl poslat něco do garáže, v čem se dá dát chat. Případně, přijď na zdejší komunitní TS, a ohlas se.ts3.armoredwarfare.cz

A v nicku mám první písmeno velké měké "i".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Iosifek napsal:

Ah tak. Já myslel test server. :-D

 

A ty by ses Arnošte tam taky mohl stavit, ať ti mohu vrátit práva. :-) Byly resetované z technických důvodů. Teď se to dělá ručně. 

No poznat to podle jeho popisu teda zrovna spolehlivě nejde, jinak večer mám filmový, ale nyní se tam přihlásím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...