Přejít na obsah

AW - Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


Ashadak

Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?  

27 hlasů

  1. 1. Který herní mód Vás nejvíc baví a proč?


  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Stále více se na oficiálním fóru EU setkávám s převahou názorů, že GLOPS je lepší než PvP atd atd.

 

Pro mě je to velkým překvapením a zdá se, že hodně zarytých PvPčkařů někam zmizelo, nebo rezignovalo, protože se k tématu nevyjadřují...za klasické PvP tam bojuje snad jen Mkoo.

 

Osobně nemám nic proti žádnému hernímu režimu, ať každý hraje co ho baví, ale s nedostatkem lidí pro všechny tři režimy nemůže být vyhověno všem. Navíc poslední akce jsou spíš orientované právě na PvE a GLOPS hráče, kteří se ozývají na fóru nejvíc, což je smutné a vypadá to, že zájem je jen o PvE a GLOPS. Nechtěl bych, aby klasické PvP na EU serveru a všeobecně zaniklo, protože to byl důvod proč jsem hru začal hrát. Navíc určitě mnoho PvPčkařů nemá jinou možnost než hrát GLOPS, protože klasické PvP je nehratelné s ohledem na odliv lidí na RU server nebo právě do GLOPsu. 

 

Jaký máte na to názor vy? Měl by se některý z režimů vypnout? Je některý lepší než ten druhý a v čem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty mi čteš myšlenky, zrovna jsem udělal tuto debatu na fb AW :D

Mám rád pvp, hrál jsem ho ve wotku i wt mám ho rád i v crossoutu. PvE nemusím, využiju ho max k vylepšení stocku u vyšších tíru.

GLOBS není vyloženě špatný mód.Nutí hráče přemýšlet a hrát teamově. Mělo by být ale podstatně víc map. Osobně si myslim by nebylo vůbec špatné dělat na těch mapách klan wars. Takhle je to furt dokola opruz tři mapy a zkusím to jen sem tam.

Ale PvP u mně vede pokud si můžu vybrat.

Takže konec evetu ukáže mnohé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nebude mít kdo hrát na protěžovaném EU serveru, tak takových anket může být klidně i vícero...

Z mého pohledu to vidím tak, že EU server byl kolébkou všech CZ/SK hráčů, to že pak řada z nich přešla do Projektu Armata(RU), aby nemusela čekat ve frontě na bitvu je námět k diskuzi na jiné téma  ;-) Pravdou je že se oba produkty navzájem ovlivňují a to jak v pozitivním, tak negativním smyslu. Nechápu proč to prostě nesjednotí pod jednu značku a hotovo, navíc si myslím, že kdyby se aspoň polovina lidí vrátila na EU server, tak by to bylo o poznání veselejší v čekačkách, ale to už je hodně off topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kolik lidí se vůbec vrátí, nebo zda se vůbec vrátí, ale když už i Aorusek přešel na RU tak to asi na EU moc vábně nevoní a Silentovi  eventy tomu opravdu moc nepomáhají.

Já jsem si říkal, kde jsou všechna ta zvučná jména z mého friend listu. To tak vypadá, že za chvilku budu na EU serveru úplně sám.  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PVP protože rychlá smrt a naděje na lepší team tedy zábavu. 99.9 lemmingu skončí prohrou takže mě většinou uvidítě na druhé straně 3 raný a první v garáži i v tabulce. Pokud by v Glops byl alespoň omezený počet smrtí tak budu na vážkách s oblíbeností. Dokud jede EU tak nebudu šaškovat s EN při startu zas tak AW nemiluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PVP protože rychlá smrt a naděje na lepší team tedy zábavu. 99.9 lemmingu skončí prohrou takže mě většinou uvidítě na druhé straně 3 raný a první v garáži i v tabulce. Pokud by v Glops byl alespoň omezený počet smrtí tak budu na vážkách s oblíbeností. Dokud jede EU tak nebudu šaškovat s EN při startu zas tak AW nemiluju.

Prosím tě, myslím si že na tom nejsi vůbec špatně. Když tě potkám v bitvě zahraješ většinou dobře. A že umřeš sem tam první? To se mi stává taky dost často...

 

jinak hodně lidí vidí problém v nekonečném počtu oživování u GLOPSU...je to zajímavé, protože spousta hráčů to naopak kvituje jako důvod, že je tento mód akčnější, živější a zábavnější...nevím jak si to přebrat, ale War Thunder je přece taky postavený na principu GLOPS a přitom máš povoleny jen tři smrti. A pořád je to výzva. Lidi asi nechtějí umírat ani v tom virtuálním světě...nebo mají všichni rádi CS a podobné respawn hry. U střílečky to beru, ale u tankové taktické hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, myslím si že na tom nejsi vůbec špatně. Když tě potkám v bitvě zahraješ většinou dobře. A že umřeš sem tam první? To se mi stává taky dost často...

 

jinak hodně lidí vidí problém v nekonečném počtu oživování u GLOPSU...je to zajímavé, protože spousta hráčů to naopak kvituje jako důvod, že je tento mód akčnější, živější a zábavnější...nevím jak si to přebrat, ale War Thunder je přece taky postavený na principu GLOPS a přitom máš povoleny jen tři smrti. A pořád je to výzva. Lidi asi nechtějí umírat ani v tom virtuálním světě...nebo mají všichni rádi CS a podobné respawn hry. U střílečky to beru, ale u tankové taktické hry?

Ty smrti jsou myšleny vs lemmings train, že radši brzi padnu než čekat až nás objedou a nic netrefit přes 13 plantajících se na jednom čtverečku. Takhle mám svoje jistý a často paradoxně nejvíce.

 

Jop ten omezený respawn jako ve WT by stačil prostě vystřílet protivníka s tím, že mám více možností na cap a nálet/bunkry jsou taky fajn věc kolikrát vhodně umístěny bunkr rozhodl bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty smrti jsou myšleny vs lemmings train, že radši brzi padnu než čekat až nás objedou a nic netrefit přes 13 plantajících se na jednom čtverečku. Takhle mám svoje jistý a často paradoxně nejvíce.

 

Jop ten omezený respawn jako ve WT by stačil prostě vystřílet protivníka s tím, že mám více možností na cap a nálet/bunkry jsou taky fajn věc kolikrát vhodně umístěny bunkr rozhodl bitvu.

 

JJ to znám, taky jezdím často do nejtvrdších bojů. Hlavně s bitevními tanky, s ostatními třídami se vrhám jen na opuštěné jedince, ale to je logické že?  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého My.com reaguje na svoje statistiky a reakce. Pokud bude víc reakcí na fóru k GLOBS a PVE pozitivních budou se víc zaměřovat na tyto dva režimy. Je to i celkem logické. Podle mě by měli dělat statistiky mimo akce, protože to může být dost zavádějící. 

 

Myslel jsem, že chtějí oslovit hráče WoT, ale ti překvapivě raději hrají na co jsou zvyklý, tj. PvP a když se nedostanou do hry kvůli dlouhé čekací době, tak jdou zpět na WoT. Je to hrozná škoda, protože názory na hru jsou vesměs pozitivní, jen co jí opravdu poškozuje jsou ty fronty kvůli nedostatku lidí.

 

Jsem zvědavej jak to bude vypadat po sobotě, konec akce. Doufám, že už si konečně zahraju PvP 15/15...i když jestli to ještě umím hrát, když mám teď návyky z Glops :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíme se divit, že hodně lidí hraje PvE, protože třeba přes den jinou možnost nemají. On tento režim vůbec není špatný, naopak může to být skvělá forma relaxace. Na druhou stranu je to po nějaké době docela nuda. Člověk už ví kde se co objeví, co může od mise čekat atd. 

 

Globs hraje nyní spousta lidí protože si PvP prostě kvůli akcí nezahrají a tak přechází na RU server nebo čekají až akce skončí. Já ho hraju, nebaví mě, ale jinou možnost nemám, navíc v četě to zase tak špatné není...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jim to žerou ale důsledky musí vidět a předpokládat.

V podstatě je to začarovaný kruh.

 

Tohle jsem pochytal z debaty s Tekzbym plus moje domněnky ;)

 

my.com moc dobře ví kdo co hraje.Taky vidí počet aktivních účtů na daném serveru. Taky ví, že i přes podstatně menší herní základnu jim teče znatelně víc peněz z eu než z ru serveru. Rubl je furt o třetinu níž než ojro a dolar. Takže pokud bude pokračovat trend odchodu na ru za vidinou pvp, eu server bude umírat a my.com bude mít znatelně míň peněz . Bude podporovat jen to pve a globs. Je otázka jak moc budou platit pve hráči na eu ale eu server jim údajně vydělával tolik že jen ru samostatně by hru neuživila... Což už po odchodu pvp hráčů nemusí platit. Taky je otázka kolik ti co přeběhnou na ru budou platit tam a jaký to bude mít reálný vliv, protože to prostě bude o dost míň jak tady a to platí i o číně.

S toho plyne že odchodu lidí na ru se dost bojí ale v podstatě pro to dělají nic. Naopak kdo zkusil ru vidí ten rozdíl, podpora team play, jízda v četach, opočty "který jsou na eu zakázaný " atd... Samy proti sobě. Takže odchod lidí z eu může v podstatě znamenat rychlejší konec AW i když to na ru pojede, "zatim" otázka je ale jak dlouho, pokud to teda nezachrání finančně čína . Ani dobrovolný přesun všech hráčů na ru to nezachrání "můj názor". Převedení účtu je nereálné jak jsem psal rubl vs ojro.

Takže prostě začarovaný kruh...

P.s. sorry za tu slohovku musel jsem to ze sebe dostat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno by sa to zlepšilo, keby celý marketing robili mail.ru. Akcie a aj technické spracovanie starostlivosti o zákazníka je tam podstatne lepšie. Nerád sa zas opakujem, ale ja som nebol schopný splniť na EU ani jeden event za posledný možno rok. Všetky boli tak krkolomne nastavené, že som na ne buď nemal techniku, alebo som nedokázal dať tých ich 40-60 víťazných za toľko a toľko dní. 

 

Inak ja som za PvP. Aj keď sa mi nedarí, tak ten pocit z hrania je intenzívnejší, strach väčší a radosť z úspechu neporovnateľná... GO a PvE je stále len vata na zabitie času. Samo o sebe mi to nevadí, ale na zabíjanie času si môže rovno pustiť nejakú inú hru a dať nejaký singleplayer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...