Přejít na obsah

AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)


Ashadak

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tak dneska update 0,30.5971, který mimo jiné opravil, cituji: Opraven problém, který způsobil, že se ATGM prudce odvrátily od zamýšleného cíle

Na obrázku v červeném kroužku není denní hvězda, ale moje raketa z Leclerca T40 :Smile_teethhappy:

Když vstoupí do stratosféry, je možné do stejného cíle (stratosféry) odeslat další :Smile_veryhappy:

Shadow se chová stejně, naštěstí nemá jiné zbraňové systémy :Smile_great:

 

ScreenShot0040.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
V 5. 1. 2021 at 7:12, pítt64 napsal:

Asi se zasekl ščot, nebo dělám někde chybu???:Smile-angry:

 

Z2_LI.jpg

 

z1_LI (2).jpg

 

 

V jedné bitvě máš zničit zapálením 5 vozidel. To znamená, že to vozidlo musí dohořet na kill, nebo explodovat na kill. Jen zapálení a doražení se nepočítá.

Vem si T10 Challiho, naláduj ho zelenejma PISH, přidej Sabrinu. Vyber si mapu kde je hodně tanků a střílej načatý, co maj cca 1200 - 1500hp. Tak aby ti stihly dohořet, než ti je někdo dorazí. Chce to jen vědět kam střílet, ale to už jsem tady někde rozepisoval, jinak ti to mužu přeřikat na TS, nabo i s tebou jít na cvičák.

Ilustrace, že se toho nechá zapálit hodně (poškozeno vozidel 42, z toho cca 6 těmi explodujícímy zásahy - munice, zapáleno 26):

 

 

ScreenShot0202.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak mastím specoff na sovětském klientovi a najednou tank stojí. Zaťukám teda "hype me, please". Sjedou se dva a doslova mně tlačí, myslel jsem, že jsem uvízzl na něčem pod hladinou, ale houbeles. Psát jsem  mohl, ale ve hře klient nereagoval na ovládací klávesy, ani q, ani g, prostě na nic, a nepomohlo ani vytáhnutí klávesnice z usb a po 10s zacvaknout zpátky. Ještě že se u toho hraní ničím nenechám rozptylovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj., to se někdy stává. Těď se mě to dlouho nestalo, ale před půl rokem třeba 3-4 za večer. Rychlej restart hry a šlo to. Tedy pokud mě neodstřelili, po respavnu to šlo taky.

To že jsi po respavnu bez munice (GO) nebo pěchoty (včera v PvE), se taky stane.

Dokonce se můžeš topit i na nejvyšším kopci, nebo jsem se propadl na čistý rovině někam do pekel a utopil se. :arta:

Nejotravnější ovšem je, že s těžákem, klasicky Challim, XM, táhneš břicho po zemi a zasekneš se i na čistý rovině kvůli tomu. A rozdrtit tenk? Pak z toho vraku slézám tejden.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Takových nezničitelných aut a vraků je tam spousty. Čekal bych, že když najedu do dodávky, tak buď odletí nebo přes ni přejedu. Nyní jsem narazil na problém s tankem T10 K2 ten jihokorejský, že v druhé kapitole speciálek jsou ty první kruhy. Vlevo a v pravo, sjedete na ně, capnete je a čelně neodjedete :-D Musíte asi půl minuty jedním pásem a pak se natočit, abyste kolmo odjeli :-D To v další válce s komunistama by asi daleko k Pchjojangu nebo jak se to jmenuje nedojeli :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...