Přejít na obsah

AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)


Ashadak

Recommended Posts

V 7. 9. 2017 at 9:13, Tenzlo napsal:

Ahoj, přítelkyně má problém, se hrou a to u některých map, hodně se zesílí stíny a obraz až na okraje je černý, vidět dobře je jen tank. Mě to dělalo také ale jen v jedné oblasti v misi Leviátan. Už jsme aktualizovali grafiku a různě měnili nastavení, ale nic nepomohlo, děje se to až teď po patchi. Má nvidii jako já.

v nastaveniach si stiahni osvetlenie na minimum mne to pomohlo alebo ako sa to volá,   je to pod nastavením vody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady nejde asi o nastavení, ale o problémy hry, protože konkrétně ten Leviathan, Snake Bite, Raider Party, Harbinger a Prometheus mám chvílema jen v odstínu hnědé, popř. černé, jen tyto mise v PvE. Na Leviathanu jsem vícekrát viděl barevný jen svůj tank. Dělá to na mapách, které po 0.20 nejely a před tím někdy. Není to nastavením, bo Garthh se mi hrabal v poči a nic nenašel. Vyhazovalo to tuto chybu:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
R6025
-pure virtual function call

 

A někdo to posílal i na mrkvost, kde mu vytřely oči hláškou, že když je hra blbě napsaná , tak to prostě nepojede :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec,neviete poradiť?

Po spustení 0.22 mi pri hre PVE v 3tej optiažnosti,to hram samo s desiatkovým vozidlom na niektorích mapách po štvrtine hry ,prestane reagovať vozidlo a po piatich až desiatich sekundách mi to začne načítavať a potom ma to šupne aj s vozidlom do garáže,samozrejme ani zmienka ,že som bol v hre,vo dvojke optiaž. sa mi to nestalo.

Stáva sa to len na určitých mapách.Nechápem,pred tým sa mi nedialo nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má niekto podobné skúsenosti pri prepínaní z hry do windowsu pomocou alt+tab?

Nakoľko ma nebaví sledovať dlhé "loading.." a podobné kraviny, radšej si prečítam niečo na webe pokiaľ hra prejde zo skončenej hry do garáže a podobne, pokiaľ to nájde nejakú hru..

Často sa mi ale stáva pri prepnutí (atl+tab) do windowsu, že hra úplne zamrzne.. Presnejšie nedá sa nič spustiť, alt+tab potom už správne nefunguje.. ani do task manažéra sa nedá dostať..

Zasekne sa to hlavne pri prepnutí do win v momente keď skončí hra a nahráva garáž..

Potom pomôže jedine reštart, alebo ten trik s reštartovaním a prerušením reštartovania :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Mao_CP napsal:

Má niekto podobné skúsenosti pri prepínaní z hry do windowsu pomocou alt+tab?

Nakoľko ma nebaví sledovať dlhé "loading.." a podobné kraviny, radšej si prečítam niečo na webe pokiaľ hra prejde zo skončenej hry do garáže a podobne, pokiaľ to nájde nejakú hru..

Často sa mi ale stáva pri prepnutí (atl+tab) do windowsu, že hra úplne zamrzne.. Presnejšie nedá sa nič spustiť, alt+tab potom už správne nefunguje.. ani do task manažéra sa nedá dostať..

Zasekne sa to hlavne pri prepnutí do win v momente keď skončí hra a nahráva garáž..

Potom pomôže jedine reštart, alebo ten trik s reštartovaním a prerušením reštartovania :)

 

 

tak vseobecne nikdy a u zadne hry neni dobry napad prepinat pri nahravani, kdy je velke vytizeni systemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty lagy jsou super stojím si se sphinxem za šutrem GO vyjedu zamířím na motor T99 co stoji na druhé straně a rakety letí do kšá to bych ještě chápal, ale pak mě sejme vlastní a já se v chatu ptám za co? Kouknu na dmg panel kdo mě sejmul a čumím jak puk ty dvě zakety trefily Abramse, který projížděl kolem cca 100m daleko. Jenže já je viděl letět do kšá a né do toho abramse to hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, arnost905 napsal:

Mít Vaše starosti, tak nemám deprese a těžce bych ušetřil za léky :-D

 

chapu, ze to byly tvoje penize a mne to muze byt jedno, ale cloveku, ktery utrati 100€ v mrtve hre, by meli odebrat obcanku a volebni pravo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

34 minutes ago, arnost905 said:

Za rozmary se vždy vyhazují prachy. Navíc jsou to jediné zbraně, krom mé airsosoft M4, které kupuju :-D A to by ses divil na čem lidi lpí :-D

Ale je pravda, že jsem si tím udělal malou radost :-)

Súhlasím s tebou. Mám podriadených, ktorí pracujú cez personálnu agentúru, dostávajú minimálnu mzdu a sú schopní napríklad za boty dať 130€. Nehovoriac a rôznych manikúrach, pedikúrach, obočiach, účesoch, tetovaniach a podobne. 

Je to každého voľba a boj ...

 

(pokiaľ teda neohrozuje rodinný rozpočet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...