Přejít na obsah

AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)


Ashadak

Recommended Posts

Podělte se s chybami, které Vás ve hře nějakým způsobem vypekly, znepříjemnily život a svým způsobem naštvaly. 

 

Ideální forma by byla v podobě obrázku ze hry, odkazu na video nebo podrobný popis. Osobně bych to nechal až po 0.21, ale proč nezaložit vlákno už teď že?

 

Chyby pak nějakým způsobem složíme a pokusíme se zaslat na patřičná místa, s nejistým výsledkem samozřejmě...ale co, třeba se něco ujme.  :woot:

 

tank-graveyard-6_2840058k.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
před 15 minutami, Čikino napsal:

Problem vyriešený po 20 hrách ani seknutie :smileys-happy-427623::smileys-happy-427623::smileys-happy-427623:

Posledný program čo som inštaloval bol DAEMON Tools Lite 10.6.0.0283 program som odinštaloval a už mi to neseká:smileys-happy-427623::smileys-happy-427623:  vôbec neviem  čo to má s tým spoločné ale pomohlo to:cheerleader:

Zrejme z nejakého dôvodu vyťažoval CPU. No hlavne, že ti to už ide :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Čikino napsal:

Problem vyriešený po 20 hrách ani seknutie :smileys-happy-427623::smileys-happy-427623::smileys-happy-427623:

Posledný program čo som inštaloval bol DAEMON Tools Lite 10.6.0.0283 program som odinštaloval a už mi to neseká:smileys-happy-427623::smileys-happy-427623:  vôbec neviem  čo to má s tým spoločné ale pomohlo to:cheerleader:

 

Hele na co máš Daemon tool? Ten jsem přestal používat po oběvení steamu a jeho 70 procentních slev cca 6 let zpátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáte nejdříve sami bitvu a pak vlezete do čety, tak po každém ukončení bitvy máte vybrán ten tank, s kterým jste jeli poslední solo bitvu.(PVP)  A také pozor na mapě River Point(PVP), tak při narození se na spodní základně na pravé straně, když chcete jet rovně naspotovat cestu podél silnice, musíte objet takovou skalku, narodíte se hned za ní(někteří u ní kempí celou bitvu a ostřelují silnici pod městem) a tam i když je tráva, tak vás to zastaví, jako by tam byla neviditelná zeď. Už se mi to stalo 3x, po třetí jsem to právě zkoušel schválně, prvního to zastaví, pak jako by se to zničilo a další jedou bez problémů. O opačném chování tanků při vyhození smouků už asi ani nemá cenu hovořit. A také nám přijde, že bude bug v spotovacích schopnostech T-linie MBT, i když mají psaný určitý dohled, tak jsou schopny přespotovat i LT a AFV, které jsou maskované a za křovím.(Pozor, neplést dohled a spotovací schopnost!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přítelkyně má problém, se hrou a to u některých map, hodně se zesílí stíny a obraz až na okraje je černý, vidět dobře je jen tank. Mě to dělalo také ale jen v jedné oblasti v misi Leviátan. Už jsme aktualizovali grafiku a různě měnili nastavení, ale nic nepomohlo, děje se to až teď po patchi. Má nvidii jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tenzlo napsal:

Ahoj, přítelkyně má problém, se hrou a to u některých map, hodně se zesílí stíny a obraz až na okraje je černý, vidět dobře je jen tank. Mě to dělalo také ale jen v jedné oblasti v misi Leviátan. Už jsme aktualizovali grafiku a různě měnili nastavení, ale nic nepomohlo, děje se to až teď po patchi. Má nvidii jako já.

Co ovladače 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tenzlo napsal:

Ahoj, přítelkyně má problém, se hrou a to u některých map, hodně se zesílí stíny a obraz až na okraje je černý, vidět dobře je jen tank. Mě to dělalo také ale jen v jedné oblasti v misi Leviátan. Už jsme aktualizovali grafiku a různě měnili nastavení, ale nic nepomohlo, děje se to až teď po patchi. Má nvidii jako já.

Máš screenshot? Vyzerá to nejako takto?

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?128340-Visual-bug-after-latest-patch

attachment.php?attachmentid=46272&d=1504

 

 

Alebo úplne niečo iné?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leviathan, Harbinger a Raiding Party už mi nepadají, ale mám obrazovku na kostičky, z nichž některé jsou barevné a zbytek hnědé objekty. V podstatě kvůli tomu déle zaměřuju, protože je to jako účinné maskování všeho. Vyliskat málo, tady ty problémové mise měli zrušit, když už je neumí opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahojte,

včera som mal problém, že sa mi nenačítala hra.. Zasekla sa pri úvodnej obrazovke AW, hudba stíchla..

Skúšal som všeličo ale nakoniec pomohlo vymazanie priečinka "User" c:\Users\.....\Saved Games\ArmoredWarfare\

Vymazanie vlastne zmaže užívateľské nastavenia hry, takže si musíte nastaviť znova grafiku, poprípade ovládanie hry..

No a vtip je v tom, že ak necháte Garage v móde NORMAL, tak sa po vypnutí hry už do nej opäť nedostanete..

Jednoducho garáž je zabugovaná (všetko mi išlo v pohode do 30.10.) potom tam možno niečo "Helloweenské" upravili a už to neišlo..

Moja rada je nastaviť si garáž na SIMPLIFIED. Odvtedy nemám problémy..

Možno to niekomu pomôže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...