Přejít na obsah

AW - B0S battalion(vše kolem nás)


Ashadak

Recommended Posts

[B0S] Brotherhood of Steel - Československá divize

 

Jsme klan bláznu, co ještě nad EU serverem nezlomily hůl. Co víc dodat? 

 

Pokud tedy jezdíš sám a pokukuješ po nějakém aktivním CZ/SK batalionu na EU serveru, tak to zkus s námi. Přijímáme hráče všech barev, velikostí, zkušeností, věkových kategorií a hlavně s chutí hrát a zapojovat se do dění v klanu.  

 

Zaměřujeme se hlavně na PVP(ach ty Skirmishe), i když sem tam nějaké GLOPS a PVE také dáme. Předně nám jde o zábavu a když prohrajeme, tak si i kolektivně pobrečíme. Nejsme žádní skilleři, ale banda "normálních" chlapů. Rádi se zlepšujeme a učíme něčemu novému. Na druhou stranu si myslím, že máme dost zkušeností poradit i méně zkušeným hráčům a nováčkům. 

 

To je vše. Není to nic světoborného že? Jak se říká, za zkoušku člověk nic nedá a nikoho násilím nutit nebudeme.

 

Jedinou podmínkou působení v klanu je být na Teamspeaku! Občasné výpadky jsou tolerovány, všechno je o rozumné domluvě. 

 

V případě zájmu o vstup do batalionu, kontaktuj ve hře tyto hráče(nejlépe mezi 19-22h): Ashadak, gorac, cptCarloss, Hogo_Fogo, Doctor1945, Jurasek, martin1359

 

Také nás najdete na komunitním Tsku - ts3.armoredwarfare.cz, kde působíme kvůli snadnější komunikaci s ostaními hráči, při společných akcích atd.

 

 

GHWWNWl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Aaron Goldstein changed the title to AW - B0S battalion(vše kolem nás)
před 21 minutami, MegaVydra napsal:

Tak vítej u nás :-) V posledním větším cz/sk klanu co zůstal na eu  :cheerleader:

Však ono se to možná tento týden změní...však uvidíme. Každopádně jsem rád, jak to teď u nás vypadá. Doufám, že po oživení PvP scény na EU se mi všichni nerozutečete...:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Ashadak napsal:

Však ono se to možná tento týden změní...však uvidíme. Každopádně jsem rád, jak to teď u nás vypadá. Doufám, že po oživení PvP scény na EU se mi všichni nerozutečete...:ermm:

Klid, ono je veselejší zapnout hru a dojít na ts, kde je pár lidí, než být někde sama  ;-)

A nemyslím si, že by někdo někam utíkal. :smiley-tongue: Nás se jen tak nezbavíš :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kvetule napsal:

Klid, ono je veselejší zapnout hru a dojít na ts, kde je pár lidí, než být někde sama  ;-)

A nemyslím si, že by někdo někam utíkal. :smiley-tongue: Nás se jen tak nezbavíš :cheerleader:

To se hezky čte...každopádně všem díky za podporu klanu a aktivit na EU serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Moc se omlouvám za svojí ne aktivitu za poslední tři dny...možná to bude ještě delší. Nedaří se mi připojit do hry a vždycky zamrznu na Autentifikaci...:ermm: Snažím se to řešit přes podporu, ale zatím bezvýsledně. Už jsem zkusil ledacos a nevím v čem by to mohlo být. Všechny online hry a programy běží naprosto normálně. Nezbývá než čekat a modlit se, aby se to do E5 spravilo...ach jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, arnost905 napsal:

A to jejich přihlašovací Game center je přihlášené? Zkusil jsi to i na NA serveru?

 

Jo na NA mě to pustilo a pak hned vykoplo. Všechno se tváří, že se nic neděje a při nabíhaní hry je celkem dlouho černá obrazovka a pak naskočí autentifikace, prosím čekejte(nejdéle jsem to vydržel půl hodiny). Jiné účty naskakují okamžitě. Uvidíme jak to nakonec dopadne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 minutes ago, Ashadak said:

 

Jo na NA mě to pustilo a pak hned vykoplo. Všechno se tváří, že se nic neděje a při nabíhaní hry je celkem dlouho černá obrazovka a pak naskočí autentifikace, prosím čekejte(nejdéle jsem to vydržel půl hodiny). Jiné účty naskakují okamžitě. Uvidíme jak to nakonec dopadne. 

Akože iným účtom sa môžeš na tvojom PC prihlásiť? Sranda (no možno nie sranda), skúsil si nejakého dôverníkovi požičať tvoje prihlasovacie údaje a prihlásiť sa na inom PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, RoboZilina napsal:

Akože iným účtom sa môžeš na tvojom PC prihlásiť? Sranda (no možno nie sranda), skúsil si nejakého dôverníkovi požičať tvoje prihlasovacie údaje a prihlásiť sa na inom PC?

 

Jasně, včera a světe div se jemu to dělalo to samé co mě :laugh:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku dalších informací k mému problému. Musel jsem si založit druhý účet, protože můj hlavní je stále bugnutý(už druhý týden). Řešil jsem to i s podporou i se Silentem. Příjemně mě překvapil jejich přístup, komunikace a snaha najít příčinu problému. 

 

Co je tedy příčinou mého problému? Prý je to nějaká chyba kolem přidělování prémiových vozidel na účet. Takže se to může stát když si koupíte prémiové vozidlo nebo ho dostanete za nějakou akci. Server pak provede nějaké špatné vyhodnocení a voila máte problém s autentifikací. Tenhle problém se však skoro nevyskytuje, takže nemusíte mít obavy. Bohužel pokud jde o mne musím pro vyřešení problému čekat na další údržbu serveru. Snad tento týden, pokud se tím tedy problém podaří vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak mě včera Bogas přemluvil na návštěvu AW EU, prej je tam dost dobrá parta.

 

Na TSku kopec srandy a bitvy se také povedli. 

 

Sice pár těch skrimishů, ale pokaždé to krásně vyšlo, že jsme byli dvě čety proti sobě.

 

Tak díky kluci "BOS" za super večer a nebrečte, taky vás sem tam necháme vyhrát.:laugh:

 

PS: musím uznat, že kvalita hráčů na EU je o ničem jiném. Na RU bohužel kvantita nenahradí kvalitu.

Upraveno uživatelem akymcz76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2017 at 9:29, Ashadak napsal:

Trošku dalších informací k mému problému. Musel jsem si založit druhý účet, protože můj hlavní je stále bugnutý(už druhý týden). Řešil jsem to i s podporou i se Silentem. Příjemně mě překvapil jejich přístup, komunikace a snaha najít příčinu problému. 

 

Co je tedy příčinou mého problému? Prý je to nějaká chyba kolem přidělování prémiových vozidel na účet. Takže se to může stát když si koupíte prémiové vozidlo nebo ho dostanete za nějakou akci. Server pak provede nějaké špatné vyhodnocení a voila máte problém s autentifikací. Tenhle problém se však skoro nevyskytuje, takže nemusíte mít obavy. Bohužel pokud jde o mne musím pro vyřešení problému čekat na další údržbu serveru. Snad tento týden, pokud se tím tedy problém podaří vyřešit.

Pokud máš technický problém, tak se s nima nechá domluvit.

Koupil jsem tank za goldy a goldy se mě vrátily s velkou tabulkou"Dárek" a tank nikde. Na shopu zablokovanej, jako že jsem ho koupil. Podpora to vyřešila obratem. Goldy mě sebrali a tak dali.

Nedávno mě hra spadla a nejdřív mě to nechtělo pustit - autetizace, pak mě zmizlo i přihlášení, heslo mě to sežralo až na popáté. Pak dobrý. Ale zavíral jsem všechno přes Průzkumníka co není nutně potřeba. V procesech na pozadí nemusí od My.com běžet nic. Jen hra samotná, která se přesune pak mezi aplikace a na pozadí zavře.

Tak jim tam i normálně něco hapruje.

 

PS: Tak teď mě hra spadla a taky mě nechce pustit autorizace. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...