Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

27 minutes ago, Terminal said:

Chcem sa spýtať bude aj nejaká nová slovenčina po tomto update?? Nerozumiem tomu   ui error key ani prd  :D

Ja na preklade už nepracujem, ale kolega pracuje na češtine. Posiela to myslím na požiadanie, alebo niečo podobné https://www.worldofwars.cz/index.php?/topic/10677-aw-armored-warfare-čeština-slovenčina/&page=8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou curvy! :smileys-devil-785870: Oba denní úkoly v železnejch bednách, vyměním to a zas železo. Curva, jen dva body a potřebuju na odemčení 3. :smileys-devil-785870:

***** se mnou jak Kašpárek s Ježibabou.

 

Jinak, tak nějak nemám co hrát. V PvE mě to nějak nebere, už to mám tolikrát všechno odehraný, až je to nudný. Spec OP s na T8 mě nějak nechytlo. A na Trotla v T10 je to zase nehratelný. Na 1 Viktorku, 29 proher jen v kapitole 1. Na kap. 2. jednak čekání ve frontě a pak mraky bótů, že jsem se Sphinxem vystřílel skoro 2x veškerou munici a stejně to nestačilo, prohra.

A od PvP a Go mě odrazujou ty fronty, s nejasným čekáním. Vždyť těch front je 9. na každou kapitolu ve Spec Ops, plus 3 klasické.

Tak si dám asi pauzu. denní bonus a odchod.

 

Upraveno uživatelem RoboZilina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

To sou curvy! :smileys-devil-785870: Oba denní úkoly v železnejch bednách, vyměním to a zas železo. Curva, jen dva body a potřebuju na odemčení 3. :smileys-devil-785870:

Vyjebali se mnou jak Kašpárek s Ježibabou.

 

Jinak, tak nějak nemám co hrát. V PvE mě to nějak nebere, už to mám tolikrát všechno odehraný, až je to nudný. Spec OP s na T8 mě nějak nechytlo. A na Trotla v T10 je to zase nehratelný. Na 1 Viktorku, 29 proher jen v kapitole 1. Na kap. 2. jednak čekání ve frontě a pak mraky bótů, že jsem se Sphinxem vystřílel skoro 2x veškerou munici a stejně to nestačilo, prohra.

A od PvP a Go mě odrazujou ty fronty, s nejasným čekáním. Vždyť těch front je 9. na každou kapitolu ve Spec Ops, plus 3 klasické.

Tak si dám asi pauzu. denní bonus a odchod.

 

taky uz me to nekonecne cekani na pvp i glops v prime timu nebavi

spec op jsem jeste nevyhral ani 1. kapitolu a na ty denni ukoly jim asi prdim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, arnost905 napsal:

Ty denní úkoly jsou odměnama nula nula nic pro smích, to ano, ale další vozidlo do garáže, to je pro mně motivace.

ale pri 2 bodech/den je to vozitko za 1/2roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, reditelvesmiru napsal:

taky uz me to nekonecne cekani na pvp i glops v prime timu nebavi

spec op jsem jeste nevyhral ani 1. kapitolu a na ty denni ukoly jim asi prdim

Tak ono ani nejde o to, že Spec. Ops na T10 je těžké, ale o to, že to celou hru posouvá někam úplně jinam. Pro jiný druh hráčů.

Kapitola 1. je koridorovka a je to o čase. Ten se tam zoufale nedostává.

Kap. 2. je o mračnech botů, který tě zezačátku vlastně obkličujou a v jenom okamžiku bráníš 3. základy. Velká spotřeba munice. odstříleli jsme 48 botů a ještě jich dost zbylo, projeli jsme to na čas. Asi bych už neměl čím střílet, dobíjel jsem po vystřílení všeho a zbylo mě cca 60 nábojů a cca 4-6 raket. 38k dmg. Asi by to i šlo hrát. Najezdíš si to a je to pak rutina.

Na T8 je to jen o něco těžší než klasika na Hard. A stejně si na ofiku stěžujou, jak je to těžké. Já tam mám 2 prohry na 3 kompletní kolečka.

 

 

Pro ilustraci, oč v té kap.2.  jde, já to hrál akorát 3x :

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Dostal jsem poslední nálepku z 1. mája, snaží se doposílávat resty, ale mají v tom chybu :-D

Nejen 1. máje.

Na ofiku ty resty průběžně bombardovali.

Silent včera slavnostně ohlásil, že je to po dlouhé době rozesíláno, že nezapoměli a pak se omlouval, že to zas nefunguje.

 

Tak jsem to nevydržel a hrál. Nejdřív tu akci "Odstřel si svýho policajta". Když už bug.comáků ve hře bylo dost abych měl nějakou šanci, tak jsem měl černou obrazovku a musel restartovat hru.

Asi u té příležitosti daly do GO mapy z PvP, které jsem tam nikdy neviděl. Tedy, já to od aktualizace nehrál.

 

A ve Spec. Ops. Je ta 3. kapitola na T10 fakt idiotská. Postupné bránění 3 bází v různém sledu s mrakama botů a shora dostává člověk od artyn, vrtulníků a letadel nadílku. To by tak nějak se dalo. Co s nedá, tak na závěr odstřelit letadlo s 10k výdrže. To se nedá odstřílet v jednom a po tom předchozím nářezu na to není ani munice. S Challym jsem po něm pálil 4min a sundal ho jen o cca 7k. AVLko které se mnou zbylo muselo být po nasuchu, "ot of ammo". Páč nastřílel 21 killů a 65dmg, a letadla/drony/věžičky se nepočítaj do tabulky.

 

 

ScreenShot0159.jpg

ScreenShot0160.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se objevil reskin prémiového tanku Typ 96B. Nyní byly zveřejněny oficiální screenshoty tohoto tanku. Jedná se Typ 96B Red Dragon s tematickou kamufláží. Tento model byl navržen pro Čínský server k festivalu dračích lodí (Duanwu Festival či Duen Ng Festival -tradiční čínský svátek). Je velice pravděpodobné, že se bude prodávat i na RU a EU serveru.

 

drak.jpg

drak1.jpg

drak2.jpg

drak4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové nebo upravené mapy v Globálních operacích v patchi 0.25. Pravděpodobně některé z těchto map jsou k dispozici pouze pro PS4.

 

Port Storm - dvě fáze s pěti základnami, bez bunkrů a s divokou kartou MLRS.

 

glops1.jpg

 

Pleternica - jedna fáze se třemi základnami bez bunkrů.

 

glops2.jpg

 

Pipelines - jedna fáze se čtyřmi základnami bez bunkrů.

 

glops3.jpg

 

Reaktor  - dvě fáze se šesti základnami, bez bunkrů a s divokou kartou MLRS.

 

glops4.jpg

 

Použití divoké karty MLRS.

https://www.youtube.com/watch?v=ZaBOT9SrPCA 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ofiko, otázka:

How is it possible that after 2 years all these problems continue to happen event after event, patch after patch? (And still no progress counters in game for the events)

Jak je možné, že po dvou letech se všechny tyto problémy i nadále objeví po události, náplast po náplasti? (A stále ještě žádné hrací hodiny pro události)

 

Odpověď, SS:

That is a very good question. I know the answer but it's basically entirely NDA, so I can't really say anything.

Let me put it like this - "AW events" basically became an internal company meme and we are just as frustrated as you are.

To je velmi dobrá otázka. Znám odpověď, ale v podstatě je to úplně NDA, takže nemůžu nic říct.

Dovolte mi, abych to řekl takto - "AW události" se v podstatě staly vnitřním firemním memem a my jsme stejně frustrovaní jako vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Ofiko, otázka:

How is it possible that after 2 years all these problems continue to happen event after event, patch after patch? (And still no progress counters in game for the events)

Jak je možné, že po dvou letech se všechny tyto problémy i nadále objeví po události, náplast po náplasti? (A stále ještě žádné hrací hodiny pro události)

 

Odpověď, SS:

That is a very good question. I know the answer but it's basically entirely NDA, so I can't really say anything.

Let me put it like this - "AW events" basically became an internal company meme and we are just as frustrated as you are.

To je velmi dobrá otázka. Znám odpověď, ale v podstatě je to úplně NDA, takže nemůžu nic říct.

Dovolte mi, abych to řekl takto - "AW události" se v podstatě staly vnitřním firemním memem a my jsme stejně frustrovaní jako vy.

to je ale panskeprirozeni ten tichejsmirak :(( takto nam verejne lhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

Direktore, takle vypadaj nové úkoly, pokud jses na to vykašlal a  nepřišel na to zatím sám. To na 1/2 roku nevypadá.

 

ScreenShot0162.jpg

diky, du se na to podivat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, reditelvesmiru napsal:

to je ale panskeprirozeni ten tichejsmirak :(( takto nam verejne lhat

Bohužel, on nelže. Jen trochu mlží protože musí.

Pokud víš, jak jak jsou firmy řízeny a jak to chodí, tak dokážeš číst mezi řádky.

NDA = závazek mlčenlivosti. Ten se týkává Know how a interních věcí firmy. Kromě výhazovu tam může hrozit i vysoká smluvní/soudní pokuta.

Memem = Mem je termín pro kulturní obdobu genu – replikující se jednotku kulturní informace. - v tomto případě je myšlena chybovost, tedy spíše virus.

O pár dní dříve se vyjádřil, že problém poslal devům a musí čekat, stejně jako my.

Prostě, tahle ryba smrdí od hlavy. Nebo, že bacilonosiči sedí hodně vysoko ve vedení.

V té firmě panují takové poměry, že se to přenáší cyklicky do hry. Nechtěl bych tam dělat.

 

Mě nejde o to hájit ho, nebo dehonestovat hru. Já bych to chtěl jen pochopit. Protože mě chybí nějaká základní koncepce. Kam ta hra směřuje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to vidim trochu jinak - muzu se ovsem mylit

kdyby preci vedeli, kde je problem, tak jej snad jiz opravi ne? - v podstate jeste neudelali event, kde by vse fungovalo - a nemyslim jen nefunkcni drobnosti 

myslim si, ze vubec nevi, co s tim delat a jak to fixnout a Tichejsmirak jenom lze - ale to je jenom muj nazor....

 

preci kdybych vedel, kde je problem, tak jej bud opravim, nebo nebudu vubec eventy delat, protoze tema chybama jen ztraci i ten zbytek "zoufalcu, kteri jeste zustali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, reditelvesmiru napsal:

ja to vidim trochu jinak - muzu se ovsem mylit

kdyby preci vedeli, kde je problem, tak jej snad jiz opravi ne? - v podstate jeste neudelali event, kde by vse fungovalo - a nemyslim jen nefunkcni drobnosti 

myslim si, ze vubec nevi, co s tim delat a jak to fixnout a Tichejsmirak jenom lze - ale to je jenom muj nazor....

 

preci kdybych vedel, kde je problem, tak jej bud opravim, nebo nebudu vubec eventy delat, protoze tema chybama jen ztraci i ten zbytek "zoufalcu, kteri jeste zustali

Do určité míry máš pravdu, pokud jde o normálně zdravě fungující firmu. Ale i pak je to práce navíc, když to nemáš v náplni své práce. Mimo oficiální postup. Pokud tedy k opravě máš prostředky a dovednosti a znalosti. Ale děláš práci za někoho jiného.

A teď je několik alternativ co se hude dít až to dotyčnej, co to má dělat, zjistí.

a) může být rád, že jsi mu ušetřil práci

b) bude na to kašlat ještě víc, a ty budeš dělat místo něho, tak se na to časem taky vykašleš

c) bude si na tebe dotčeně stěžovat, že mu lezeš do zelí - dostaneš sprďáka a nařízení držet se interních předpisů a dělat jen to zač jsi placen (to bych řekl že je tady)

Jak na to budeš reagovat ty, pokud z té firmy nechceš odejít? Budeš postupovat podle oficiálních postupů a práce někoho jiného tě nebude zajímat. Dáš si klapky na oči, musíš, máš to nařízeno.

 

Příklad: Řekněme, že ti nejde ve velké firmě rozsvítit žárovka.

Už ze zákona, pokud to není tvojí náplní práce, tj. nejsi elektrikář a nejsi proškolen, s tím ty nic dělat nesmíš. Tak dáš požadavek a budeš čekat, až ti to přijde někdo opravit.

V tomhle příkladě je to co ti brání zákon, bezpečnostní předpisy. Místo toho to ovšem může být i vedení firmy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že je to jak s programem, pokud má blbý základ, je špatně napsán, tak žádné vylepšení nepomůže a vždy bude fungovat blbě. Jinak v jeho případě platí elektrikářská poučka, že: Na vedení se nešahá, protože kope.

A ta rozdílnost denních úkolů oproti soudruhů může být daná i tím, jestli mají stejné odměny jako my tady na EU. Ale to asi bude stejné. Pak nás ale potom někdo přiškrcuje a šidí nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...