Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 hodinami, Patricino napsal:

to je možnosť jeden... taktiež ale ti vedia na danom serveri prideliť ako kredity aj expy aby si mohol mať tanky ktoré treba myslím, že jediný problem by bola posádky buď by ju umelo hodili na 5ku alebo si to budu musieť hráči vyjazdiť

Možný to je, ale dost komplikovaný aby to bylo "fér", co třeba velitelé, kteří dělají docela dost např. při spotu? Jak ti tam hodí expy abys je měl stejně jako na EU? Taková Erin O´Conell nebo jak se jmenuje, bohyně křovíček(20% maskování ve křoví,30% k průhledu skrz křoví, přes 6% k celkovému camu, 28,8m dohledu navíc) snad navíc na RU ani není :-) Nedávné sloučení launcherů prostě nebude náhoda...navíc k večeru mapy někdy lagují a stoupne ping zhruba tam jaký ho mám na RU, že by už testovali??? :tongue_smiley53:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Amina-opice napsal:

Možný to je, ale dost komplikovaný aby to bylo "fér", co třeba velitelé, kteří dělají docela dost např. při spotu? Jak ti tam hodí expy abys je měl stejně jako na EU? Taková Erin O´Conell nebo jak se jmenuje, bohyně křovíček(20% maskování ve křoví,30% k průhledu skrz křoví, přes 6% k celkovému camu, 28,8m dohledu navíc) snad navíc na RU ani není :-) Nedávné sloučení launcherů prostě nebude náhoda...navíc k večeru mapy někdy lagují a stoupne ping zhruba tam jaký ho mám na RU, že by už testovali??? :tongue_smiley53:

velitelia sa dajú expiť taktieť za free expy nie 

 

ako dal by Boh aby si mal pravdu :D len som trošku skeptik :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Patricino napsal:

velitelia sa dajú expiť taktieť za free expy nie 

 

ako dal by Boh aby si mal pravdu :D len som trošku skeptik :D 

Dají, ale pouze do šestky a věř, že mezi šestým rankem a patnáctým je sakra rozdíl ;-) Kdyby udělali něco ve stylu WoT1 a WoT2 nebylo by to na škodu a pak klanovky a narozdíl od WoT je tu slušný potenciál pro e-sport, ale to asi vydím moc optimisticky u hry, která může do tejdne skončit :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Amina-opice napsal:

Dají, ale pouze do šestky a věř, že mezi šestým rankem a patnáctým je sakra rozdíl ;-) Kdyby udělali něco ve stylu WoT1 a WoT2 nebylo by to na škodu a pak klanovky a narozdíl od WoT je tu slušný potenciál pro e-sport, ale to asi vydím moc optimisticky u hry, která může do tejdne skončit :cheerleader:

tak hlavne 15tku veliteľa nemám ani jedného :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Amina-opice napsal:

tak většina je udělaná, že už na šestce mají vše podstatné a další skilly jsou k ničemu,ale pak jsou velitelé kteří na nejlepší skilly dosáhnou až na nejvyšších levelech a pak je to hukot :laugh:

v podstate mám len základných veliteľoch takže aj tak je mi to fuk :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dohled, pořadí:

Ioannis Sanna http://csb-hype.gamestone.pl/?ioannis=A1A2A3A4A5A6B1B4C4D4E4F4G4G5G6

+ 25m + 40m vázaných

Juan Carlos Miramón na MBT http://csb-hype.gamestone.pl/?miramon=A1A2A3B3C3D3D4D7E3E4E5E6E7F7G7

Nebo s camem http://csb-hype.gamestone.pl/?miramon=A1A2A3A4A5A6A7B7C7D4D7E4E5E6E7

+ 15m + 32m vázaných

Erin O'Connell http://csb-hype.gamestone.pl/?erin=A1A3A4A5A6A7B1B2B3C1C3C4D1D2E2

+ 28,5m

 

Sanna i Miramon jsou dostupní všem, a Erin chtěj nerfnout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pánové.

 Když jsem zahlédl tento stroj, tak mi to nedalo. Objekt 279 prémiový stroj čtvrtého tieru. Má opravdu zajímavý mechanismus - hydraulické zavěšení. V podstatě může být vozidlo jednou za X sekund zvednuto a změní svoje vlastnosti.

279a.jpg

279b.jpg

279c.jpg

279d.jpg

Bude v těchto dvou variantách.

279e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na Eu nám nejdřív novej tank slíběj a pak to odvolaj.

 

 Today, 03:21 PM
Silentstalker
    Well I have good news and bad news.

    The bad news is, the Kornet is once again not coming due to several critical issues. The good news is, you wouldn't want it in its current shape anyway.

    I'll be removing it from the messaging. We apologize for the inconvenience.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Najlvin napsal:

Zdarec! Jak to teď vypadá s hrou na EU serveru? Dá se nějak rozumně hrát PvP, nebo to nemá cenu vůbec stahovat? Říkal jsem si, že bych zase po čase projel svoje tanky.

 

Jinak ten Obj.279 vypadá zajímavě, bude ho tedy možné nějak získat i tady na EU?

Hrát se dá, bohužel až k večeru v prime time ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebalanc velitelů v aktualizaci 0.25 !!

Na oficiálním webu AW jsou informace o počátečním obsahu aktualizace 0.25 "Black Sea Incursion". Po důkladné analýze bude provedena řada změn schopností velitelů. Podrobné změny budou zveřejněny. Vzhledem k rozsahu těchto změn, bude zaveden jednorázový bezplatný reset velitelských dovedností. Pane Bože za co? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Rebalanc velitelů v aktualizaci 0.25 !!

Na oficiálním webu AW jsou informace o počátečním obsahu aktualizace 0.25 "Black Sea Incursion". Po důkladné analýze bude provedena řada změn schopností velitelů. Podrobné změny budou zveřejněny. Vzhledem k rozsahu těchto změn, bude zaveden jednorázový bezplatný reset velitelských dovedností. Pane Bože za co? 

Za to, že to stále ještě hraješ. :-)  (na velitelích mám na odexpeno víc jak 200M expů)

A když už brouzdáš po ofiku fóru, tak se podívej, jak mě opravili chybu zobrazení T15.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?191326-Maintenance-May-9&p=1766607&posted=1#post1766607

Možná ji mám ještě černější než před opravou. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Iosifek napsal:

Za to, že to stále ještě hraješ. :-)  (na velitelích mám na odexpeno víc jak 200M expů)

A když už brouzdáš po ofiku fóru, tak se podívej, jak mě opravili chybu zobrazení T15.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?191326-Maintenance-May-9&p=1766607&posted=1#post1766607

Možná ji mám ještě černější než před opravou. :-D 

Ahoj. Tak jsem se na tu tvoji T 15 poptal. Zjistil jsem, že jsi jako bonus od AW dostal novou edici T 15 Black Panther. :-D

 

ScreenShot0088.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Romario napsal:

Rebalanc velitelů v aktualizaci 0.25 !!

Na oficiálním webu AW jsou informace o počátečním obsahu aktualizace 0.25 "Black Sea Incursion". Po důkladné analýze bude provedena řada změn schopností velitelů. Podrobné změny budou zveřejněny. Vzhledem k rozsahu těchto změn, bude zaveden jednorázový bezplatný reset velitelských dovedností. Pane Bože za co? 

To už tu jednou bylo, a od poručíka si to pak musíš pěkně znova vyjezdit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Romario napsal:

Toho se bojím. Zase znovu od začátku, znovu zjistit co a jak. Doufám, že se pletu. 

Dělá si prču. Opravdu to tu už bylo. Některým velitelům změnili schopnosti a tak je resetli. Tj., expy jim zůstanou, tak to jen musíš zase naházet zpátky. Třeba jinak.

Tedy pokud se budou držet toho idiotskýho puzzle schopností. U nich člověk nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necháme se překvapit.:dntknw: 

 

 

Bonusové mise: konec druhé světové války na RU serveru. Od 9.5. do 15.9.
Vyhraj 1 bitvu v každém módu, a  získej Fire Extinguisher Consumables (5 vylepšený hasicí přístroj).
Vyhraj 3 bitvy v každém módu a obdržíš 5 žetonů značky Gold Reputation Insignia.
Vyhraj 5 bitev v jakémkoliv režimu, a vyhraj 2 x zlaté bedny.

279x.jpg

 

Jinak dnes jsem hrál s Objektem 279. Pokud ho potkáte čelně proti sobě, platí na něj munice HE (AP nemá smysl, jedině zezadu)

 

279 end.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...