Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 11. 4. 2018 at 5:55, Lukaso_von_Teschen napsal:

No, ale na druhou stranu Mikec je velmi dobrý hráč. Jen by tak nemusel řešit ty staty. Já jako lama jsem rád když nastřílím víc dmg než má HP můj tank. A spíš mě štve, že hráči u hry neuvažujou a jezdí ty svoje yolo rushe. Myslím tím ru server 

 no to si snáď robíš iba srandu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem cely napjaty - budou nove nalepky nebo nebudou nove nalepky?

 

edit: a uz je to tady  - ze Jurij Gagarin  - boze ten tichejsmirak je fakt ***

Upraveno uživatelem Návštěvník
Hmm...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, reditelvesmiru napsal:

jsem cely napjaty - budou nove nalepky nebo nebudou nove nalepky?

 

edit: a uz je to tady  - ze Jurij Gagarin  - boze ten tichejsmirak je fakt vocas

To převzal z komunistova, jeho nápad bude maximálně žebříček postupu. Co mně spíš bere, tak 142M kreditů a není za co utrácet. Čekám netrpělivě na izraelskou větev. Co by ale mohli udělat, tak možnost nastavení jiného cama než ty různě pastelová cama. Mínil jse třeba utratit za M60-2000, ale ten NEON design mě vysloveně odradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

To převzal z komunistova, jeho nápad bude maximálně žebříček postupu. Co mně spíš bere, tak 142M kreditů a není za co utrácet. Čekám netrpělivě na izraelskou větev. Co by ale mohli udělat, tak možnost nastavení jiného cama než ty různě pastelová cama. Mínil jse třeba utratit za M60-2000, ale ten NEON design mě vysloveně odradil.

necekane jim to opet nefunguje - 7 vyher a nedostal jsem ani prd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, reditelvesmiru napsal:

necekane jim to opet nefunguje - 7 vyher a nedostal jsem ani prd :(

Já si teď jdu psát s podporou.

Za 10. výher v Insane Assulut Sguat. Odehrál jsem to 13x. Mám taky prd. A nejen to. Za vítězství v kapitole 4. je platinovka. 7x jsem nedostal nic, z těch 13.

 

ScreenShot0067.jpg

ScreenShot0064.jpg

ScreenShot0036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty problémy na insane jsem zaregistroval už po spuštění a nehraju to už pěkně dlouho, jen T7-8. Pro mně to mělo význam jen pro cama, a ty už mám s hadím dýlerem :-D Kreditů mám dost, bo hraju prakticky jen s prémiákama, snad jen global expy, když by se sypaly rychleji :-D Nálepky už neřeším tak jak dříve a dělám pro zpestření jen ty denní úkoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, arnost905 napsal:

Tak ty problémy na insane jsem zaregistroval už po spuštění a nehraju to už pěkně dlouho, jen T7-8. Pro mně to mělo význam jen pro cama, a ty už mám s hadím dýlerem :-D Kreditů mám dost, bo hraju prakticky jen s prémiákama, snad jen global expy, když by se sypaly rychleji :-D Nálepky už neřeším tak jak dříve a dělám pro zpestření jen ty denní úkoly.

Ono Insane je pro čety. Je tam pár úkolů, které sólo neuděláš. Kdyby pro nic jiného, tak pro to, že když je jasné, že ten úkol je v háji a nesplníš ho, zak to skrečovat, abys nemusel jet to kolečko 4 her znovu.

Ty úkoly které jdou udělat sólo, jsem chtěl splnit. To, že nevím jak tu loď ochránit bez újmy na hp, to je jedno. Tenhle úkol je přehnanej.  Jenže mě se nedaří ani v 1. odstřílet 43 botů. To jsou skoro všichni. Nejvíc 42 killů.

Tak jsem chtěl aspoň těch 10 koleček. To maj zabugovaný, včetně odměny, platinovky.

Prostě si odfajfknout úkol na - splněn. :-) Ještě mě vlastně chybí z dosažitelných Zajcev. To ale není na T10. 

 

Zatím jsem dostal ze suportu odpověď, že to postupují dalšímu šetření, ať čekám. Tak čekám.

 

ScreenShot0069.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, arnost905 napsal:

Tak ty problémy na insane jsem zaregistroval už po spuštění a nehraju to už pěkně dlouho, jen T7-8. Pro mně to mělo význam jen pro cama, a ty už mám s hadím dýlerem :-D Kreditů mám dost, bo hraju prakticky jen s prémiákama, snad jen global expy, když by se sypaly rychleji :-D Nálepky už neřeším tak jak dříve a dělám pro zpestření jen ty denní úkoly.

 

Insane jesm prestal hrat nekdy v lednu, prave po problemech s achievementama

tak ja, kdyz uz AW zapnu, tak jej vypinam po splneni dennich PVP ukolu - nejak chybi motivace na delsi hrani

jinak mam pres 350M kreditu a pres 17M free expu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Iosifek napsal:

Ono Insane je pro čety. Je tam pár úkolů, které sólo neuděláš. Kdyby pro nic jiného, tak pro to, že když je jasné, že ten úkol je v háji a nesplníš ho, zak to skrečovat, abys nemusel jet to kolečko 4 her znovu.

Ty úkoly které jdou udělat sólo, jsem chtěl splnit. To, že nevím jak tu loď ochránit bez újmy na hp, to je jedno. Tenhle úkol je přehnanej.  Jenže mě se nedaří ani v 1. odstřílet 43 botů. To jsou skoro všichni. Nejvíc 42 killů.

Tak jsem chtěl aspoň těch 10 koleček. To maj zabugovaný, včetně odměny, platinovky.

Prostě si odfajfknout úkol na - splněn. :-) Ještě mě vlastně chybí z dosažitelných Zajcev. To ale není na T10. 

 

Zatím jsem dostal ze suportu odpověď, že to postupují dalšímu šetření, ať čekám. Tak čekám.

 

ScreenShot0069.jpg

pokud je budes dostatecne prudit, tak ti nakonec (nez zamknou ticket) napisou - "When the problem is fixed, it will be indicated in patch notes."

pokud je prudit nebudes, uz se neozvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Iosifek napsal:

Ono Insane je pro čety. Je tam pár úkolů, které sólo neuděláš. Kdyby pro nic jiného, tak pro to, že když je jasné, že ten úkol je v háji a nesplníš ho, zak to skrečovat, abys nemusel jet to kolečko 4 her znovu.

Ty úkoly které jdou udělat sólo, jsem chtěl splnit. To, že nevím jak tu loď ochránit bez újmy na hp, to je jedno. Tenhle úkol je přehnanej.  Jenže mě se nedaří ani v 1. odstřílet 43 botů. To jsou skoro všichni. Nejvíc 42 killů.

Tak jsem chtěl aspoň těch 10 koleček. To maj zabugovaný, včetně odměny, platinovky.

Prostě si odfajfknout úkol na - splněn. :-) Ještě mě vlastně chybí z dosažitelných Zajcev. To ale není na T10. 

 

Zatím jsem dostal ze suportu odpověď, že to postupují dalšímu šetření, ať čekám. Tak čekám.

 

ScreenShot0069.jpg

Tak s touto ksichtěnkou Gas Mask 2 už mně v GO odstřelil někdo. Podle mně Je třeba četa, vyřídit první kolečko a pak hromadně ke břehu a mít rozdělané cíle. Další toustry už většinou na zubra nestřílí, jen ti první dva vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, reditelvesmiru napsal:

pokud je budes dostatecne prudit, tak ti nakonec (nez zamknou ticket) napisou - "When the problem is fixed, it will be indicated in patch notes."

pokud je prudit nebudes, uz se neozvou

Párkrát jsem napsal SS, pak do toho chybového fóra a už to reklamování nechávám na polákách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, reditelvesmiru napsal:

pokud je budes dostatecne prudit, tak ti nakonec (nez zamknou ticket) napisou - "When the problem is fixed, it will be indicated in patch notes."

pokud je prudit nebudes, uz se neozvou

Mě zatím to co jsem chtěl, tak vyřešili. Mimo posledně, kdy se někdo hrabal v něčem, v souvislosti s těma echt bednama, a já se nedokázal normálně přihlásit na fórum, jen přes ten suport. Tam to šlo. Tak jsem se na to nakonec vykašlal. Teď už to zase jde. Tak uvidím. Ono to vypadá, že mě to někdy bere Insane jako normální PvE. Tím pádem mě chyběj bedny a zápočet do desítky.

A s tou motivací máš pravdu. Nějak chybí. Já ani nehraju denní bonusy na bedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, arnost905 napsal:

Tak s touto ksichtěnkou Gas Mask 2 už mně v GO odstřelil někdo. Podle mně Je třeba četa, vyřídit první kolečko a pak hromadně ke břehu a mít rozdělané cíle. Další toustry už většinou na zubra nestřílí, jen ti první dva vždycky.

Tak ty první dva se nechají dostat, se štěstím. První bázi si necháš až po nich. Ale pak jsou 4, a to je vopruz, to se nedá. Maj nabito a střílí, tebe si nevšímají. Ani v pěti, když stojíš u nich. Ani kouřáky nepomáhaj.

Na 8. to jde, tam je to o 2. levely níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Patricino napsal:

dovolím si oponovať, že Mikec určite nie je veľmi dobrý hráč... niekoľko bitiek som s ním mal... buď je zalezený vzadu a len zbiera dmg alebo to s mbt prepískne a nechá s rozobrať ako hračka

Já jsem s ním často hrál, když eu ještě fungoval a je to nadprůměrný hráč. Takže s tebou můžu souhlasit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě příšo:

Dear Player,

Thank you for contacting Armored Warfare Support.

We are very sorry that you are faced with this issue.

All the information that you have provided has been transferred to the testing department. We will find what causes this problem and make the appropriate corrections.
I ask you to consider that this error can not be eliminated at once, and this process can take a long time since correction requires software intervention.

Also, recall that the project is at the stage of beta testing and your bug reports help us greatly to make the game better.

We apologize for any inconvenience caused and hope for your understanding.

 

Tak budu čekat dál. Úspěch je už to, že je to považováno za chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...