Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 12 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Na eu taky.Akorát nejsou lidi.Ale fps mi šly o 20 dolů

Taky,taky...jelikož poslední nvidia drivery vyšly v době aktualizace, doporučuji dát předposlední, většinou je to na ně odladěné. Zkoušel jsem tu PvE misi jak jede(plove,vznáší se) ten Zubr kanálem a ač jsme obsazovali a ke kánalu nikoho nepustili, tak Zubr vždy vybouchne i když žádné nesplnění capů to neukazuje a vše je obsazeno.Další věc je, že mě nejdou v tom nočním vidění vypnout světla, jelikož světla i spuštění NV je pod stejnou klávesou, nebude to v PvP problém, každý bude svítit jak světluška? Jinak ještě poznatek k Insane obtížnosti, je tam snížená damage kterou dáváte s Kortézem je to krásněvidět, dávám 95% maxima i když ten skill je na šanci, že dám na 95% 100% damage, a né že dám 95% maximální damage, asi chybka, v PvP to funguje normálně. Obj.640 po posílení hodně silnej, botí T-15 ho do turret ringu s pene 1200mm neprorve ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, MegaVydra napsal:

Má ru nějakej samostatnej obchod na nákup tanku? na jejich stránkcách jsou jen ty edice pokud nejsem slepej, čert aby se v tom vyznal :D 

Na RU serveru není samostatný obchod jako na EU. Jen ty edice jak píšeš. Jiné Prémiové tanky se tam prodávají jen občas a po delším čase. Počítám, že na oslavu Nového roku a ruských Vánoc se může něco očekávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je tu někdo kdo se baví se silentem a zkusil se ho prosím zeptat jak míní řešit kompenzaci za odebrání t62 veterán z garáže?

Ahoj. Podobný problém je i na RU serveru. Je to snad po problému s prodejem tohoto tanku. Po aktualizaci 0.23 kdo ho prodal, dostal  96 000 000 kreditů. Někomu zmizel i Type 59 – IIA Legend.

t 62.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Badysak napsal:

Tak tuhle epizodu neudělám neustálé crashe a reset keybindu do toho půlka teamu za 0 dmg. 40 výher ani náhodou.

Přesně tak. Každou chvíli mě to při načítání hry vyhodí a nebo zamrzne hra a než se tam znova dostanu a nastavím o5 všechny klávesy, tak je po bitvě a mám 0 dmg. Zase skvělá práce.  :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...