Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, waltare napsal:

Zdravím,

nemám absolutně na AW čas, vůbec netuším kdy se ke hře dostanu, tak by mě zajímalo, jak vidíte ty novinky nyní, hlavně tu pěchotu, díky :)

No, už jsem se v PvE setkal s pěchotou, ale popravdě netuším, jak to funguje..... mám vozidla s výsadkovým prostorem, nicméně jsem nepochopil, jak tu pěchotu získat.... snad Iosifek by mohl poradit....

 

Rozjel jsem si frantíky a musím říct, že C 13 TUA člověk musí doslova přetrpět....asi nejhorší vozidlo, co jsem v AW zažil..... nějak mi nedochází, proč je v podrobnostech doba nabíjení 10 vteřin a něco, když mi to nabíjí 18,43..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lynx_cz napsal:

No, už jsem se v PvE setkal s pěchotou, ale popravdě netuším, jak to funguje..... mám vozidla s výsadkovým prostorem, nicméně jsem nepochopil, jak tu pěchotu získat.... snad Iosifek by mohl poradit....

 

Rozjel jsem si frantíky a musím říct, že C 13 TUA člověk musí doslova přetrpět....asi nejhorší vozidlo, co jsem v AW zažil..... nějak mi nedochází, proč je v podrobnostech doba nabíjení 10 vteřin a něco, když mi to nabíjí 18,43..... 

V prvé řadě musíš mít tank, který tu pěchotu může mít. V garáži cvakni na zvláštní schopnost tanku, pokud ji má (Forsáž, Označování vozidel a pod.) Aktivuje se klávesou "E".  T 15 má např. výběr z raketometčíků, sniperů a minomečíka. PL-1 jen snipera a T9-10 Mekava minometčíka.

Marder může mí taky všechny. Tak si na něm, máš ho min na zápůjčku, v garáži nastav co potřebuješ. Klávesou "E" je pak vysadíš a zase nabereš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, waltare napsal:

Zdravím,

nemám absolutně na AW čas, vůbec netuším kdy se ke hře dostanu, tak by mě zajímalo, jak vidíte ty novinky nyní, hlavně tu pěchotu, díky :)

Nu, seznamujme se s tím. Přes původní skepsi musím přiznat, že je o určité oživení PvE.  Ale hodnotit to zatím plně nelze. V GO jsem to moc nepostřehl a PvP nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

V prvé řadě musíš mít tank, který tu pěchotu může mít. V garáži cvakni na zvláštní schopnost tanku, pokud ji má (Forsáž, Označování vozidel a pod.) Aktivuje se klávesou "E".  T 15 má např. výběr z raketometčíků, sniperů a minomečíka. PL-1 jen snipera a T9-10 Mekava minometčíka.

Marder může mí taky všechny. Tak si na něm, máš ho min na zápůjčku, v garáži nastav co potřebuješ. Klávesou "E" je pak vysadíš a zase nabereš.

Aha....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2019 at 19:29, waltare napsal:

Zdravím,

nemám absolutně na AW čas, vůbec netuším kdy se ke hře dostanu, tak by mě zajímalo, jak vidíte ty novinky nyní, hlavně tu pěchotu, díky :)

Tak zatím zkouším raketometníky a je to docela pomoc... tedy pokud je vhodně vysadíš..... 

 

Třeba u C13 TUA je jejich pomoc víc než vítaná....

 

A bacha, můžeš je přejet a zabít.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2019 at 11:18, pítt64 napsal:

To máš pravdu, ale nejhorší je pokud ti je likviduje spojenec úmyslně ...

Jo, všiml jsem si, když mi jeden dement do nich začal střílet raketama (taky C13 TUA a neměl skoro nic nastříleno) ale nic jim to nedělalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, arnost905 napsal:

ÁNO áno, ty které mi ti ruští hamižníci vypnuli :-D Jen jsem něco špatně pochopil s tím německým křížem, když mi nedali přechodně toho mardera nebo to nedávají každému?

Mužíci, když ho máš, ta ti naprdli, jako nám ostatním. Žádná kompenzace. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude další ban???:Smile_veryhappy:

B последнее время все „хорошие“ идеи…мы дадим вам десант, мы удаляем вам десант, Marder 2 в аренду на 3 дня, у кого уже есть вытирает нос без компенсации. 3 раза в месяц завершения работы сервера, кто имеет статус премиум снова вытирает нос… и т.д.
Игра идет вперед в правильном направлении…:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, pítt64 napsal:

Bude další ban???:Smile_veryhappy:

B последнее время все „хорошие“ идеи…мы дадим вам десант, мы удаляем вам десант, Marder 2 в аренду на 3 дня, у кого уже есть вытирает нос без компенсации. 3 раза в месяц завершения работы сервера, кто имеет статус премиум снова вытирает нос… и т.д.
Игра идет вперед в правильном направлении…:-/

Á, pán si koleduje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli to píši správně sem ale poraďte. Jako nováček nevím kam střílet. Jasně, podívám se na tank a na pancíř jenže v reálu to jaksi nefunguje. S kolegou jsme si šli vyzkoušet jak sundat moji Merkavu 3. Čelně ji neprostřelil. Nešlo to. A teď ve hře mě sundal Leopard na dvě rány kdy do mě střílel čelně. Tak jak to tedy proboha funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, VARIO napsal:

No nevím jestli to píši správně sem ale poraďte. Jako nováček nevím kam střílet. Jasně, podívám se na tank a na pancíř jenže v reálu to jaksi nefunguje. S kolegou jsme si šli vyzkoušet jak sundat moji Merkavu 3. Čelně ji neprostřelil. Nešlo to. A teď ve hře mě sundal Leopard na dvě rány kdy do mě střílel čelně. Tak jak to tedy proboha funguje?

Čím do tebe střílel? Leošové mají nejpřesnější a nejprůbojnější dělo ve hře.

 

Podívej se na to v inspektoru zbrojení. Můžeš si zvolit tank a barevně máš zvýrazněnou prostřelitelnost. Taky si můžeš zvolit tank, který na tebe střílí a jeho munici. Dokonce nemusíš ten tank ani vlastnit, abys to navolil.

 

Pokud chceš poradit, můžeš mě kontaktovat ve hře nebo na zdejším TS3.  Ve hře tehdy, když dokážeš odlišit v mém nicku velké "i" od malého "L". :-P

 

ScreenShot0434.jpg

ScreenShot0433.jpg

ScreenShot0437.jpg

ScreenShot0435.jpg

ScreenShot0436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VARIO napsal:

No nevím jestli to píši správně sem ale poraďte. Jako nováček nevím kam střílet. Jasně, podívám se na tank a na pancíř jenže v reálu to jaksi nefunguje. S kolegou jsme si šli vyzkoušet jak sundat moji Merkavu 3. Čelně ji neprostřelil. Nešlo to. A teď ve hře mě sundal Leopard na dvě rány kdy do mě střílel čelně. Tak jak to tedy proboha funguje?

Leoš má hodně silnou HEAT munici a Merkavy rády hořej ...

Hodně záleží na veliteli, pokud první ránou poškodil modul (nádrž) druhou téměř jistě zahoříš ...

Vydrž, jak devitka, tak obzvlášť desítka Merkava jsou na tom s pancířem o poznání líp ...

Tím ovšem neříkám, že přišly o chuť hořet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 11. 2019 at 23:38, Iosifek napsal:

Čím do tebe střílel? Leošové mají nejpřesnější a nejprůbojnější dělo ve hře.

 

Podívej se na to v inspektoru zbrojení. Můžeš si zvolit tank a barevně máš zvýrazněnou prostřelitelnost. Taky si můžeš zvolit tank, který na tebe střílí a jeho munici. Dokonce nemusíš ten tank ani vlastnit, abys to navolil.

 

Pokud chceš poradit, můžeš mě kontaktovat ve hře nebo na zdejším TS3.  Ve hře tehdy, když dokážeš odlišit v mém nicku velké "i" od malého "L". :-P

 

Děkuji za excelentní odpověď a rady. Jdu se opět učit a studovat.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, VARIO napsal:

Děkuji za excelentní odpověď a rady. Jdu se opět učit a studovat.

Není zač.

Tvé předsevzetí tě šlechtí. AW je podstatně složitější než WoT.

Jen ještě k té prostřelitelnosti. Zaměřovací kříž ti ukáže sice bavu, zelenou, oranžovou, červenou, často to ale nesouhlasí s výsledkem. Hraje tam roli RNG rozptylu a další faktory. Na zelenou třeba neprobiješ, typicky XM1 A3 pod věž nebo z boku věž vzadu, hlavně T10 Challim a zelenými, a něco zase střílíš na oranžovou, třeba Typa, Merkrávu. Prvního na světla, druhého na levou stranu (čelně proti tobě) na hák - po druhé ráně často hoří. Leoše zase třeba na druhou stranu, vedle kolečka nad vanu, může tam dostat armorek.

Záleží taky čím a po čem střílíš. Modrá munice, tam je to jednoduché, s tou můžeš střílet po všem. Červená, tak tam záleží na tanku, u většiny za moc nestojí, a ještě se s ní musíš naučit střílet. Určitě ne MBT čelně a napři Leoš T10, tam se to vyplatí, dává i přes 1000dm na ránu při nízkém reloadu. Zelená, tak těch tanků u kterých za něco stojí je málo, něco na nízkých tierech a pak T10 Challi a Wilk. U těch je to ale vražedná munice. Tedy pokud víš kam střílet a co. Pak dáš tank z plných Hp občas i na ránu. Posádku, armorek. Tak střílíš tanky na úplně jiné weakspoty, např T15 na vrch, hlavně na věž, kde ji bouchá munice.

A když plníš úkoly, denní nebo i na Batle Patch, tak tam se dobré vyhledat radu. některé úkoly vypadají těžko splnitelné, ale jsou s technikou a znalostmi jednoduché. Např. zapalování tanků.

 

A s tím RNG, střelíš Ramku do paroží a ustřelíš ji pásy. ;-)

 

PS: Kulomeťáci se zelenejma jsou vražední i pro MBT čelně. A HE munice je většinou k ničemu, až tedy na vyjímky. Např. T15 čelně T15 AP nerozstřílí, pouze do pravého horního rohu nástavby po 1-5 dmg. S HE ji rozstřílí na věžovej kroužek v pohodě.  Pak ještě Sheriden s tím uříznutým lodním dělem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, v této hře jsem dá se říct nováček....před zhruba 2 měsíci začal expit  sovětské tanky. Před 3 dny do expil  9 tier a nabídlo mi to 10 . tanky-koupil brita , nejsu spokojen a tak nakoupil kredity a chtěl koupit tu slavnou  T-14 ARMATU- no jenže problém ...nemohu koupit -mohl někdo poradit v čem je problém, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...