Jump to content
Barbarrossa

AW - Krčma "U tankána"

Recommended Posts

před 7 minutami, drotar napsal:

Tak neviem co to bolo ale hru som zapinal druhykrat a nabehol mi nejaky update alebo co to bolo. Chcelo to po mne znovu odsuhlasit pravidla a dokonca mi to resetlo nastavenia hry.

Ono je to spíše o tom kdy jsi hrál naposledy...poslední update bylo 7.8. a k tomu datu je opravena i lokalizace...jinak standartně probíhá alespoň mě kontrola klienta, při každém spuštění htry...

před 14 minutami, drotar napsal:

Tak neviem co to bolo ale hru som zapinal druhykrat a nabehol mi nejaky update alebo co to bolo. Chcelo to po mne znovu odsuhlasit pravidla a dokonca mi to resetlo nastavenia hry.

Mám dojem, že u tebe došlo k verifikaci herního klienta. " VERIFY AND FIX INSTALLED GAME CLIENT FILES"

před 1 hodinou, drotar napsal:

Hrajem skoro kazdy den. Vcera som mal hru zapnutu asi 2 hodiny. Dnes som hral trosku rano a potom som ju zapol az okolo obeda.

Spouštíš to předpokládám na Widlích. Ty se také aktualizují. Verifikaci by jsi měl dělat při každém update AW a pri problémech. Na dobu verifikace je dobré si vypnout antivirák, on totiž s AW dost často koliguje, a může ti způsobit problém.

před 18 hodinami, drotar napsal:

Treti krat ma to vykoplo z hry. Server nedostupny. Hlavne, ze mam zapnute zalohy na batlle path.

screenshot AW.jpg

NOVINKY

Bojovníci!

"Bitevní cesta" je v plném proudu. Mnoho z nich se již přiblížilo vyhledávaným cenám. Je škoda, že problémy s dostupností serveru znesnadňují závěrečný průlom. Přijměte prosím naše omluvy.

Dnes budete mít příležitost dohnat! Od této chvíle do 17:45 moskevského času 17. srpna bude Armoured Warfare mít 50% bonus za vydělávání „mincí na bojišti“.
Hráči, na jejichž účet byl během aktivace „Battle Coins Accelerator“ aktivován, obdrží stejný urychlovač přímo do inventáře.

Uvidíme se na bojišti!