Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

tak ja to vzdavam, cekat 8 minut na 3vs3 GLOPS a stejne tu bednu za damage nedostanu...

btw. seka se mi po pathi zvuk a casto to neudela zvuk pri vystrelu... deje se to i vam?

v bedne jsme mel 90dnu premiaku - parada, uz mam asi 2 roky prem. uctu v garazi

 

edit: a BAN system maji zase rozbity - nejaky zhuleny ukrajinec mi s dracem nasazel 2400+ damage a porad vesele strilel dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, reditelvesmiru napsal:

tak ja to vzdavam, cekat 8 minut na 3vs3 GLOPS a stejne tu bednu za damage nedostanu...

btw. seka se mi po pathi zvuk a casto to neudela zvuk pri vystrelu... deje se to i vam?

v bedne jsme mel 90dnu premiaku - parada, uz mam asi 2 roky prem. uctu v garazi

 

edit: a BAN system maji zase rozbity - nejaky zhuleny ukrajinec mi s dracem nasazel 2400+ damage a porad vesele strilel dal

ano problém se zvukem je i na RU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Žeby zase opravili opravené :-D

 

Lidi, máme je za blbce, ale vrána k vráně sedá...

 

Ty dvě kódové bedny jsem dostal i na NA. Tam jsem vyfásl Katryn.

Nu, on každej kdo se s nima nesnes, tak už utek. A jak známo: "Kdo uteče vyhraje." - o inteligenci ani slovo. Jó, že na ně musíš mít kachní žaludek, to jo. 

A ty bedny dostaneš za kód na EU i NA. Já na NA měl v těch dvou 350 gold a 90k volnejch expů. Na EU, 100 gold. 

 

K těm dalším bednám:

RavenDB:

Ani jedna přistavená krabice ještě nepřijala ... jaké překvapení ...

Silentstalker:
Touto situací se zabýváme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, arnost905 napsal:

Žeby zase opravili opravené :-D

 

Lidi, máme je za blbce, ale vrána k vráně sedá...

 

Ty dvě kódové bedny jsem dostal i na NA. Tam jsem vyfásl Katryn.

Tak tentokrát jsem ten blbej já. V historii jsem se díval jednou na EU a podruhý na NA. Proto mě to neštymuje.

Tak na těch vránách něco bude. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi zase někoho nasr...l google ruštinou:

Привет.

Мне потребовалось много времени, что мы пишем здесь излишне. Разработчики, работать в соответствии с глупо стратегии от даже глупее лидерства.

„Мы оставляем игру в фоновом режиме, важно это деньги“.  и глупые игроки будет платить..

Это основная задача.

Теперь я просто получить бан, удалить удалить мнения, чтобы показать здесь, и поблагодарить героя модераторов.

Замедлитель как ApostolNSK или o4kareg, которые не признают, критика игры и все же не может ответить  простому запросу....

Čekám opět ban :-)

Okamžitě smazáno!:Smile_veryhappy:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 6. 2018 at 17:04, pítt64 napsal:

Tak jsem asi zase někoho nasr...l google ruštinou:

Привет.

Мне потребовалось много времени, что мы пишем здесь излишне. Разработчики, работать в соответствии с глупо стратегии от даже глупее лидерства.

„Мы оставляем игру в фоновом режиме, важно это деньги“.  и глупые игроки будет платить..

Это основная задача.

Теперь я просто получить бан, удалить удалить мнения, чтобы показать здесь, и поблагодарить героя модераторов.

Замедлитель как ApostolNSK или o4kareg, которые не признают, критика игры и все же не может ответить  простому запросу....

Čekám opět ban :-)

Okamžitě smazáno!:Smile_veryhappy:

 

A ban jsi dostal?

 

Hraju ten event PvP. Kvůli goldům. Otrávenej a na..anej jsem u toho jak brigadýr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v 20:00 začne turnaj pořádaný klanem HYPE. Celkově se soutěže zúčastní 8 týmů rozdělených do skupin A a B. V tomto turnaji máme zastoupení klanem CZP. Pánové držíme palce. Níže najdete čas a který sreamer to moderuje. Pod tím je adresa streamerů.

hype.jpg

.

1.jpg

 

2.jpg

https://www.twitch.tv/andy_j_
https://gaming.youtube.com/c/Bzikers/live
https://www.twitch.tv/sir_rad
https://www.youtube.com/channel/UCpbpp573tHDEGrM3lpj2K3A

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mycomaci opet nezklamali...

ta jejich operace flashpoint - nejak zapomneli posilat odmeny za splneni - vcera odpoledne jsem udelal lvl.6 a stale jsem nic nedostal

a nejlepsi jsou takova ta vyskakovaci okynka v garazi jako - dostali jste spesl bedynku, nebo dostali jste platinovou bedynku apod a pritom houvno houvnu zlata rybko...

 

nesloucili nejak servery? vcera se dalo hrat PVP i v 9 rano a dokonce 3vs3 bylo vyjimecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Asi stárnu. Nějak se přestávám ve hře chytat. Výsledky průměrné a za jednu bitvu jsem se vyloženě styděl. Iosifek by mohl vyprávět ?

Nu, já to nezaregistroval. :-D Já to hraju blbje i normálně. :-D

Jak jsem napsal, jsem z toho jen otrávenej.

Skrimiš celkem dávám a i mě baví. Tedy pokud pominu tu blbárnu točení tří map.

Ale na plnejch mapách a v plným počtu, tak to se vůbec nechytám. V té hře je něco špatně. Minimálně vykreslovací vzdálenost 810m je blbost. Dobrá pro campers, pro nikoho jinýho.

A PvEčkáři, kteří se teď vrhli do PvP, to je taky kapitola sama pro sebe. To se nedá hrát.

Říkal jsem si, když už to mám hrát, tak se tedy něco o mapách a tom jak se to jezdí naučím. Ono není od koho se učit. 

A jet to tak jak jsi zvyklej. Na to zapomeň. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Nu, já to nezaregistroval. :-D Já to hraju blbje i normálně. :-D

Jak jsem napsal, jsem z toho jen otrávenej.

Skrimiš celkem dávám a i mě baví. Tedy pokud pominu tu blbárnu točení tří map.

Ale na plnejch mapách a v plným počtu, tak to se vůbec nechytám. V té hře je něco špatně. Minimálně vykreslovací vzdálenost 810m je blbost. Dobrá pro campers, pro nikoho jinýho.

A PvEčkáři, kteří se teď vrhli do PvP, to je taky kapitola sama pro sebe. To se nedá hrát.

Říkal jsem si, když už to mám hrát, tak se tedy něco o mapách a tom jak se to jezdí naučím. Ono není od koho se učit. 

A jet to tak jak jsi zvyklej. Na to zapomeň. 

 

Největší problém je v tom, že hráči většinou nedělají co mají. Spoteři a Lighti trčí v zadu místo aby spotili tím pádem jsou TD v háji a mbt to samy neustřílí. Včera jsem si vzal na jednu bitvu Foxe a všichni byli hotoví z toho že jsem s ním jel spotit. 3000 dmg a 5800 nasvícené. Bohužel málo kdo dělá se svým strojem to k čemu je určený. A teď ten event krásně odhaluje rozdíly mezi pvp a pve hráči. Když vidím jak se někteří bez rozmyslu hrnou tak se nestačím divit. Naštěstí včera jsem měl štěstí a většinou vyhrával. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Největší problém je v tom, že hráči většinou nedělají co mají. Spoteři a Lighti trčí v zadu místo aby spotili tím pádem jsou TD v háji a mbt to samy neustřílí. Včera jsem si vzal na jednu bitvu Foxe a všichni byli hotoví z toho že jsem s ním jel spotit. 3000 dmg a 5800 nasvícené. Bohužel málo kdo dělá se svým strojem to k čemu je určený. A teď ten event krásně odhaluje rozdíly mezi pvp a pve hráči. Když vidím jak se někteří bez rozmyslu hrnou tak se nestačím divit. Naštěstí včera jsem měl štěstí a většinou vyhrával. 

já furt prohrával  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Největší problém je v tom, že hráči většinou nedělají co mají. Spoteři a Lighti trčí v zadu místo aby spotili tím pádem jsou TD v háji a mbt to samy neustřílí. Včera jsem si vzal na jednu bitvu Foxe a všichni byli hotoví z toho že jsem s ním jel spotit. 3000 dmg a 5800 nasvícené. Bohužel málo kdo dělá se svým strojem to k čemu je určený. A teď ten event krásně odhaluje rozdíly mezi pvp a pve hráči. Když vidím jak se někteří bez rozmyslu hrnou tak se nestačím divit. Naštěstí včera jsem měl štěstí a většinou vyhrával. 

Já nevím co mám na těch velkých mapách hrát. A tenhle event mě to nenaučí, i když těch her, pokud chci dané ceny, odehraju hafo. Jen se mě z toho chce zvracet.

Příkladně se střílím v MBT s dalšíma 3 MBT, popojedu o pár merú abych se dostal k nim z boku a opdtřelí mě campers z druhého konce mapy nějakou úzkou průlinou.

Tak abych potřebné base-expe získal, nasadím kvantitu místo kvality. A až to skončí, tak mě zase PvP bude ukradený.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Iosifek napsal:

Já nevím co mám na těch velkých mapách hrát. A tenhle event mě to nenaučí, i když těch her, pokud chci dané ceny, odehraju hafo. Jen se mě z toho chce zvracet.

Příkladně se střílím v MBT s dalšíma 3 MBT, popojedu o pár merú abych se dostal k nim z boku a odstřelí mě campers z druhého konce mapy nějakou úzkou průlinou.

Tak abych potřebné base-expe získal, nasadím kvantitu místo kvality. A až to skončí, tak mě zase PvP bude ukradený.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Já nevím co mám na těch velkých mapách hrát. A tenhle event mě to nenaučí, i když těch her, pokud chci dané ceny, odehraju hafo. Jen se mě z toho chce zvracet.

Příkladně se střílím v MBT s dalšíma 3 MBT, popojedu o pár merú abych se dostal k nim z boku a opdtřelí mě campers z druhého konce mapy nějakou úzkou průlinou.

Tak abych potřebné base-expe získal, nasadím kvantitu místo kvality. A až to skončí, tak mě zase PvP bude ukradený.

 

V té hře kde jsme byli spolu jsi byl nejlepší z celého teamu. To že nevíš jak na jaké mapě hrát je jen nedostatkem zkušenosti. Nejlepší je to jezdit v četě s někým kdo ví co a jak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

V té hře kde jsme byli spolu jsi byl nejlepší z celého teamu. To že nevíš jak na jaké mapě hrát je jen nedostatkem zkušenosti. Nejlepší je to jezdit v četě s někým kdo ví co a jak. 

Však to taky byla co to hraju moje nejlepší hra. :-D

Skrimiše nepočítám.

PS: Ta mapa se hraje na GO, tak se v ní až tolik neztratím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...