Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 22 hodinami, peterramis napsal:

Je to ťažké,viem o čom hovoríš,tiež som to všetko riešil  a je tomu  presne 12 rokov,dnes len vegetím a pristavujem altánok zo 100ročného krovu a to je nádhera pošlem Ti foto na mail.

Sa drž a vydrž!

Ahoj bando. Je to těžké, ale je to radost když pozoruješ jak ten dům roste. Bydlím v paneláku a v těchto vedrech je to peklo. Tak stavba domu kousek od lesa je dobré řešení. :-D Co se týče hry tak doporučuji si přečíst články na polském gamestone, který se týká takzvaného čekacího okna ve frontě. Poláci jsou dost naštvaní a nadávají, že pokud se dostanou do PVP tak většinou 3 vs 3. Před nějakým časem bylo na ofi. fóru vytvořeno neoficiální hlasování, ve kterém můžete hlasovat o obnově starého uživatelského rozhraní. Převažující počet hlasů byl pro ano. Jaká bude reakce společnosti my.com a SS? Já osobně věřím, že my.com před polskou komunitou couvne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Romario napsal:

Ahoj bando. Je to těžké, ale je to radost když pozoruješ jak ten dům roste. Bydlím v paneláku a v těchto vedrech je to peklo. Tak stavba domu kousek od lesa je dobré řešení. :-D Co se týče hry tak doporučuji si přečíst články na polském gamestone, který se týká takzvaného čekacího okna ve frontě. Poláci jsou dost naštvaní a nadávají, že pokud se dostanou do PVP tak většinou 3 vs 3. Před nějakým časem bylo na ofi. fóru vytvořeno neoficiální hlasování, ve kterém můžete hlasovat o obnově starého uživatelského rozhraní. Převažující počet hlasů byl pro ano. Jaká bude reakce společnosti my.com a SS? Já osobně věřím, že my.com před polskou komunitou couvne.

Pochybuju, že couvnou. SS do toho nemá asi co mluvit a na horní palubě se tančí. Navíc, i na PL fóru je celkem mrtvo.

 

Já bych v paneláku chcíp. několik let jsem teď rekonstruoval zgruntu barák a ještě toho mám dost co dodělávat. Hot, je trochu vetší. A převážně vlastníma rukama. A teď me čeká ještě jeden. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Pochybuju, že couvnou. SS do toho nemá asi co mluvit a na horní palubě se tančí. Navíc, i na PL fóru je celkem mrtvo.

 

Já bych v paneláku chcíp. několik let jsem teď rekonstruoval zgruntu barák a ještě toho mám dost co dodělávat. Hot, je trochu vetší. A převážně vlastníma rukama. A teď me čeká ještě jeden. :Smile_teethhappy:

Tak to bude můj třetí. Po stavbách pro děti jsme na řadě a taky vlastníma rukama. Jo Arnošte bude tam plac i na malou střelnici pro vzduchovky. Rusové nadávali od začátku tohoto uživatelského rozhraní. Věřím, že couvnou, hráči ubývají i na RU serveru a musejí to řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpusťte mě neznalému, ale jaký je rozdíl té střelnice oproti tomu, když vyjdu ze dveří, píchnu terč do břehu a střílím? Tedy ne že bych to dělal často.

 

@ Romario. Asi bych to měl upřesnit. Svýma rukama není pro mě svépomocí. Bez řemeslníků. Vždycky vyhraju konkurz. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Iosifek napsal:

Odpusťte mě neznalému, ale jaký je rozdíl té střelnice oproti tomu, když vyjdu ze dveří, píchnu terč do břehu a střílím? Tedy ne že bych to dělal často.

 

@ Romario. Asi bych to měl upřesnit. Svýma rukama není pro mě svépomocí. Bez řemeslníků. Vždycky vyhraju konkurz. :-D

Na určité vzduchovky potřebuji bezpečný směr střílení. Teď momentálně seřizuji optiku na vzduchovce PCP ráže 6.35 mm a tam potřebuji jistotu, že tam někdo nebo něco není. Co se týče řemeslníků, tak ano pár jich tam bylo, ale většinou kamarádi a těm musíš pomoci. Mám dojem, že je to podobné i u tebe. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, arnost905 napsal:

Jó střelnice, to u mně znamená na koloběžce tak 2 km nejméně, tam, odkud mně ještě nevyhodili :-D

Já to mám na klasickou střelnici cca 10 km. Jelikož vzduchovky sbírám a renovuji, tak jsem potřeboval plac na malou střelnici.:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Romario napsal:

Na určité vzduchovky potřebuji bezpečný směr střílení. Teď momentálně seřizuji optiku na vzduchovce PCP ráže 6.35 mm a tam potřebuji jistotu, že tam někdo nebo něco není. Co se týče řemeslníků, tak ano pár jich tam bylo, ale většinou kamarádi a těm musíš pomoci. Mám dojem, že je to podobné i u tebe. :-D

Ne, to opravdu u mě tak není. :-D

Zedníka jsem vyhodil, po tom, co přilít v 1/2 7 ráno,  namatlal hydroizolací zdi do sprcháče. Stylem díra nedíra, jen když se natírá. to že by to měl nejdřív zatáhnout lepidlem ho ani nenapadlo. Takže jsem skrz ty příčky spárama viděl na druhou stranu. A 7h byl pryč. Vyhozenejch 700kč za hydro nátěr. Tak takovíhle "takyřemesníky" nepotřebuju. A jak to dopadlo? Kdo to obložil?

Vyhrál jsem konkurz, koupili mě řezačku a další tři koupelny a pár desítek metrů schodů a chodeb jsem obkládal sám. :Smile_veryhappy:

Jedinýho řemeslníka jsem měl, a to topenáře a vodáka. Na to je potřeba cajk co nemám. A hlavně, má pytle s fitinkama. A já abych pro každou blbost jezdil? To by bylo času stráveného na cestách. :Smile_veryhappy: Jako, kdyby se to dělalo postaru, vařit v železe, šroubovat v pozinku.. Tak to bych si udělal sám. Konec konců, dost toho co jsme předělávali jsem za hlubokého komunizmu dělal sám. Dosloužilo to.

A ostatatní řemesníky nepotřebuju, to umím sám. Od eletrikařiny přes tesařinu po klempířinu. Včetně projektanta. :Smile_veryhappy:

Trvá mě to dýl, dělám to většinou postaru, ale hlavně to mám v té kvalitě jakou si předsavuju a často i za zlomek ceny. Mám na to čas, úmím nebo zvádám to. Nepospíchám. A všechno za provozu. 

 

Mel bych jeden dotaz k pergole. Čím se vyznačuje stoletej krov?

Já jsem ji loni taky dělal. Z nového, ale postaru. Sesazení na dlaby a tak.:Smile_veryhappy:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Romario napsal:

Na Gamestone začala anketa (hlasování) jak hodnotíte aktualizaci 0.25. http://aw.gamestone.pl/poll-how-do-you-rate-0-25/. Můžete se taky zapojit do hlasování. Pokud budete hlasovat, tak jednička je nejhorší a pětka nejlepší. 

Jo, dal jsem tomu za 1. Nejhorší aktualizace co jsem dosud zažil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Iosifek napsal:

Ne, to opravdu u mě tak není. :-D

Zedníka jsem vyhodil, po tom, co přilít v 1/2 7 ráno,  namatlal hydroizolací zdi do sprcháče. Stylem díra nedíra, jen když se natírá. to že by to měl nejdřív zatáhnout lepidlem ho ani nenapadlo. Takže jsem skrz ty příčky spárama viděl na druhou stranu. A 7h byl pryč. Vyhozenejch 700kč za hydro nátěr. Tak takovíhle "takyřemesníky" nepotřebuju. A jak to dopadlo? Kdo to obložil?

Vyhrál jsem konkurz, koupili mě řezačku a další tři koupelny a pár desítek metrů schodů a chodeb jsem obkládal sám. :Smile_veryhappy:

Jedinýho řemeslníka jsem měl, a to topenáře a vodáka. Na to je potřeba cajk co nemám. A hlavně, má pytle s fitinkama. A já abych pro každou blbost jezdil? To by bylo času stráveného na cestách. :Smile_veryhappy: Jako, kdyby se to dělalo postaru, vařit v železe, šroubovat v pozinku.. Tak to bych si udělal sám. Konec konců, dost toho co jsme předělávali jsem za hlubokého komunizmu dělal sám. Dosloužilo to.

A ostatatní řemesníky nepotřebuju, to umím sám. Od eletrikařiny přes tesařinu po klempířinu. Včetně projektanta. :Smile_veryhappy:

Trvá mě to dýl, dělám to většinou postaru, ale hlavně to mám v té kvalitě jakou si předsavuju a často i za zlomek ceny. Mám na to čas, úmím nebo zvádám to. Nepospíchám. A všechno za provozu. 

 

Mel bych jeden dotaz k pergole. Čím se vyznačuje stoletej krov?

Já jsem ji loni taky dělal. Z nového, ale postaru. Sesazení na dlaby a tak.:Smile_veryhappy:

 

 

 

O jako řemeslnících se raději ani nebavím. Mám pár skutečně dobrých kamarádů ŘEMESLNÍKŮ, několik šikovných příbuzných a hodně uděláme  svépomoci. Topení dělám do podlahy a na to přijede firma se kterou mám velmi dobré zkušenosti. Jinak také jsem hodnotil za 1. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Vzduchovka dostřelí 400m v pohodě, to musí být prostě bezpečný směr. Proto "střelnice".

Dostreli aj viac,ale iba za podmienok,že to niekto schyta niekam napr. do zadnice a on beží ďalších 400 až 800m,takže minymálny dostrel je 800 m a viac:Smile_teethhappy:samozrejme aj z olovom v zadnici sa mení aj balistyka,ta pripomína riadenú strlu:arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

55 minutes ago, Iosifek said:

Ne, to opravdu u mě tak není. :-D

Zedníka jsem vyhodil, po tom, co přilít v 1/2 7 ráno,  namatlal hydroizolací zdi do sprcháče. Stylem díra nedíra, jen když se natírá. to že by to měl nejdřív zatáhnout lepidlem ho ani nenapadlo. Takže jsem skrz ty příčky spárama viděl na druhou stranu. A 7h byl pryč. Vyhozenejch 700kč za hydro nátěr. Tak takovíhle "takyřemesníky" nepotřebuju. A jak to dopadlo? Kdo to obložil?

Vyhrál jsem konkurz, koupili mě řezačku a další tři koupelny a pár desítek metrů schodů a chodeb jsem obkládal sám. :Smile_veryhappy:

Jedinýho řemeslníka jsem měl, a to topenáře a vodáka. Na to je potřeba cajk co nemám. A hlavně, má pytle s fitinkama. A já abych pro každou blbost jezdil? To by bylo času stráveného na cestách. :Smile_veryhappy: Jako, kdyby se to dělalo postaru, vařit v železe, šroubovat v pozinku.. Tak to bych si udělal sám. Konec konců, dost toho co jsme předělávali jsem za hlubokého komunizmu dělal sám. Dosloužilo to.

A ostatatní řemesníky nepotřebuju, to umím sám. Od eletrikařiny přes tesařinu po klempířinu. Včetně projektanta. :Smile_veryhappy:

Trvá mě to dýl, dělám to většinou postaru, ale hlavně to mám v té kvalitě jakou si předsavuju a často i za zlomek ceny. Mám na to čas, úmím nebo zvádám to. Nepospíchám. A všechno za provozu. 

 

Mel bych jeden dotaz k pergole. Čím se vyznačuje stoletej krov?

Já jsem ji loni taky dělal. Z nového, ale postaru. Sesazení na dlaby a tak.:Smile_veryhappy:

 

 

 

To je ako povedal mojmu tatovi jeho brat murar. "Urob si to radsej sám, budeš to mat krajsie." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Patricino napsal:

vtipálek to je pochvala aj tvojej osoby ,že sa nájdu v hre aj horší ako ty :D

To jako fakt? Opravdu je možný to hrát huř než já? To se snad nedá.  :-P

I když asi jo, dneska je to nějak divný. Denní úkol jsem splnil v PvP na podruhý. (Viktorka + 2k dmg.)

 

ScreenShot0193.jpg

ScreenShot0192.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlhšie som nehral,ale ponovom stiahnutí hry na ru servery mi to všeko skáče ako niekedy na zaciatku spustenia hry,skúsil som aj eu a podobne a niekedy mám problém sa vôbec dosť na server.

Nerád to hovorím,ale začínam mať toho dosť a zrejme sa nad tým povznesiem a počkám kedy sa to zlepší a ak nie nebudem tejto hre chýbať a tak isto ona mne v takejto forme a Ti čo sú zodpovedný za túto hru nech idu fajčiť trávu a mať predstavu o svetlom zajtrajšku....mohol som napísať nech idu do piˇ..,tak k to cítim:down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Na Gamestone byli zveřejněny kódy do AW pro EU. Budou fungovat omezenou dobu. Upozornění tento kód tu již jednou byl a nemůžete ho použít dvakrát. Jinak je tam možnost za registraci na alienwarearena a mmorpg získat prémiová vozidla a další bonusy. Je to akce hlavně pro nováčky.

JINGLESJAN2018  - LAV-150 90 Merc (nebo 925 zlatých), 3 zlaté přepravky a 3 dny prémiového účtu
DEZGAMEZJAN2018  - T92 ACAV (nebo 650 zlatých), 3 zlaté přepravky a 3 dny prémiového účtu

 

http://aw.gamestone.pl/a-reminder-about-free-premium-vehicles/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...