Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, Romario napsal:

Na počest KAVKAZSKÉHO KONFLIKTU "Кавказского конфликта" dostanete dárek Merkavu MK-2D zdarma. Ale má to háček (hvězdičku a malé písmo), jak je zvykem u některých našich výhodných nabídek. Je to jen na třicet dnů. :facepalmic:

 

merkava.jpg

Mám na RU už asi tři měsíce ten zelenej Challenger1, taky měl bejt na měsíc, je pravda, že ho nejezdím...na EU dostaneš od Silenta leda drátem do voka :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Drazí spoluhráči, mám problém pánové. Dostal jsem nový AMD procák a desku, nejprve to nenašlo můj systémový SSD do M2 slotu, budiž, dostal ho syn, ale pak to nechtělo nainstalovat W10 na druhé SSD samsung 850, že vzhledem k desce s UEFI to na ten disk nenainstaluje pro MBR tabulku. Prosím Vás, co mám s tím SSD udělat, aby nějakým formátováním se ta MBR tabulka zaměnila za něco použitelného pro instalaci W10?

Upgrade Biosu, zrušit před instalací diskový oddíly a pak ten disk vybrat pro instalaci, systém si ho sám rozdělí...ty kroky pro disk uděláš v instalačním programu pro W10, já to instaluju z flashky. Možná to tam najde i ten M2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Romario napsal:

Na počest KAVKAZSKÉHO KONFLIKTU "Кавказского конфликта" dostanete dárek Merkavu MK-2D zdarma. Ale má to háček (hvězdičku a malé písmo), jak je zvykem u některých našich výhodných nabídek. Je to jen na třicet dnů. :facepalmic:

 

merkava.jpg

A tobě se to zdá málo. ????

 

Na EU nedostaneš ani to na co máš nárok.

 

Merkavu mám z Operace Black Eagle.

 

Jediné co je na tom naprd, že se jich bude objevovat více v bitvách najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Amina-opice napsal:

Mám na RU už asi tři měsíce ten zelenej Challenger1, taky měl bejt na měsíc, je pravda, že ho nejezdím...na EU dostaneš od Silenta leda drátem do voka :Smile_veryhappy:

Já mám zase v garáží AMX-10 RCR . Byla taky na třicet dnů a mám ji tam doposud. Je fakt, že jsem s ním ani jednou nevyjel. O EU jsem se přestal zajímat od té doby co zavřel naše fórum (to byla pro mne poslední kapka) a na mém EU účtu hraje občas kluk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Amina-opice napsal:

Upgrade Biosu, zrušit před instalací diskový oddíly a pak ten disk vybrat pro instalaci, systém si ho sám rozdělí...ty kroky pro disk uděláš v instalačním programu pro W10, já to instaluju z flashky. Možná to tam najde i ten M2.

Tak přesně takto jsem to dělal a instalátor W10 s tím SSD přesto odmítal pracovat. Nic s tím prostě po načtení MBR nedělal. Zkusím ale znovu před dalším pokusem zrušit oddíl a pak co s tím instalátor udělá. Jinak ten můj M2 deska vůbec nedetekovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, arnost905 said:

 

 

Drazí spoluhráči, mám problém pánové. Dostal jsem nový AMD procák a desku, nejprve to nenašlo můj systémový SSD do M2 slotu, budiž, dostal ho syn, ale pak to nechtělo nainstalovat W10 na druhé SSD samsung 850, že vzhledem k desce s UEFI to na ten disk nenainstaluje pro MBR tabulku. Prosím Vás, co mám s tím SSD udělat, aby nějakým formátováním se ta MBR tabulka zaměnila za něco použitelného pro instalaci W10?

Urobíš to napríklad v tomto programe: https://www.partitionwizard.com/ 

 

mbr2.JPG

 

 

BTW. tento program by zrejme našiel aj ten tvoj M2 disk... 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 6. 2018 at 19:13, RoboZilina napsal:

Urobíš to napríklad v tomto programe: https://www.partitionwizard.com/ 

 

mbr2.JPG

 

 

BTW. tento program by zrejme našiel aj ten tvoj M2 disk... 

 

 

 

Děkuju, už mám všechny disky s GPT tabulkou :-D Tedy krom té M2. kterou nemám ještě zpátky v PC. Ale musí se používat tlačítko Apply :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 6. 2018 at 0:10, Amina-opice napsal:

Tak musím to vzít zpět...penetrace je evidentně vyšší, stejně jako rychlost střel, camo tak hrozné není...dpm přes 8k, reload 3.7s, nevím o jiném tanku který by měl ve hře s AP municí vyšší DPM,věž je více vepředu, takže na číňana sklápí i s -6 docela slušně...APS má 360 stupňů takže vás často zachrání a dingnout to umí taky, kulomety stím mají problém...je to klasickej přisírač...když je do čeho střílet nastřílíte kotel...trošku problém je málo munice..jen 38 kousků :Smile_sceptic:

Takže ta cena cca 1000 Kčs je vcelku slušná.

ScreenShot0001.jpg

Koukal jsem, že to není vůbec špatný tank. Včera byl  ruský streamer Zuberg trochu naštvaný, když jsi ho v jeho přímém přenosu na youtube vyndal. :Smile_Default: Zrovna předváděl divákům tank VT5. Dobrá práce. 

 

amina.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2018 at 12:03, Amina-opice napsal:

Jenže to VBL má lodní šroub...teď netuším jestli se utopí za 10 nebo 20s, ale pokud má třeba na Sabrině zvýšenou výdrž pod vodou tak by to bylo 15 či dokonce 30s a to podle mě stačí na projetí, ne? :-P

 

Tak jsem si resetoval Sabrinu a dal ji ty perky potápěčů. Tj. 5 + 5 = 10

Sphinx když jde pod vodu tak má 10, Sabrina to o 10 zvedne = 20 (možná to jsou sekundy, možná jen interval který k tomu má blízko)

VBL Ingve má v základu 20, + Sabrina 10 = 30

 

Viditelný šroub (Kortyho tryska) mají i:

KTO-Rosomák v základu 20

ZBL-08

OT-64 Cobra

Nejsou viditelné, vývody mají kryty.

BMD-2M v základu 20

A další. Nezkoumal jsem prakticky.

Takže , zase si nechávají informace pro sebe. Jako taktika to má dost do sebe. Za 20-30 cca sekund toho dost ujedeš. A těžko to někdo čeká.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem před chvílou dostal 2ks platinovky a nevím za co. 113 goldů.

A zpátky k HW a Win. Prosím Vás jak ve W10 udělám bůtovací disk? Format sys už nefunguje , že...

A zahraniční politika, ví se o datu zavedení izraelské větve? Víte někdo více prosím Vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

               OSLAVTE VÍTĚZSTVÍ TANKISTŮ V TURNAJI AWL !
Na počest vítězství RU regionu v turnaji AWL International dostano hráči RU serveru bonus.

4. - 8. června: + 20% na kredity a zkušenosti;
9. června: + 50% na kredity a zkušenosti;
10. června: + 100% na kredity a zkušeností .
 

awl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mi to napsalo, že dostávám dneska svou třetí platinovku a VELKÉ NIC z toho byloo...

Ty se divíš?

Velkým vzorem doručování zpráv AW je Česká pošta. To je taky RNG náhodných doručení. :-P

 

Jinak. Po aktualizaci jsi psal, žes dostal 2 platinovky za Korneta. Nedostal, za hru se nedávají. Já jsem druhý den dostal taky 2 platinovky, neznámo za co. Možná to bude nějaký skrytý bonus, či co.

Mě dneska to nějak nepřeje, nebo nejde. Mám v jedny hře PvE odstřelit 5 MBT. Buď jich tam tolik není, nebo jich je akorát 5 a 1-2 mě odstřelí ostatní. Přitom odstřlím 15-16 tanků ve hře, akorát to nejsou MBT. :smileys-devil-785870:Tak možná až to splním, tak je taky dostanu.

A s denníma bonusama kontra MCOM STAGE (7 dní premka) se to má tak, že máš jeden úkol na železnou bednu, druhej na bronz. Za železo je 1 bod, za bronz 2. Můžeš jeden úkol změnit a když to bude ten železnej, tak ti naskočí bronz za dva body.

Já se divil, jak to, že jeden den mám 3 body a druhej 4, pak zas jen 3. Je to tím, že jsem to změnil. Dneska jsem to udělal (změnil) a všim si toho. Může asi nakočit i to železo. 

Takže zejtra to zkus, vyměnit úkol na železo. Kdybych to věděl hned zkraje, tak jsem o tři body dál, a to prémko mám dneska a otevřenej ten zbytek. Takhle až zejtra.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Iosifek napsal:

Ty se divíš?

Velkým vzorem doručování zpráv AW je Česká pošta. To je taky RNG náhodných doručení. :-P

 

Jinak. Po aktualizaci jsi psal, žes dostal 2 platinovky za Korneta. Nedostal, za hru se nedávají. Já jsem druhý den dostal taky 2 platinovky, neznámo za co. Možná to bude nějaký skrytý bonus, či co.

Mě dneska to nějak nepřeje, nebo nejde. Mám v jedny hře PvE odstřelit 5 MBT. Buď jich tam tolik není, nebo jich je akorát 5 a 1-2 mě odstřelí ostatní. Přitom odstřlím 15-16 tanků ve hře, akorát to nejsou MBT. :smileys-devil-785870:Tak možná až to splním, tak je taky dostanu.

A s denníma bonusama kontra MCOM STAGE (7 dní premka) se to má tak, že máš jeden úkol na železnou bednu, druhej na bronz. Za železo je 1 bod, za bronz 2. Můžeš jeden úkol změnit a když to bude ten železnej, tak ti naskočí bronz za dva body.

Já se divil, jak to, že jeden den mám 3 body a druhej 4, pak zas jen 3. Je to tím, že jsem to změnil. Dneska jsem to udělal (změnil) a všim si toho. Může asi nakočit i to železo. 

Takže zejtra to zkus, vyměnit úkol na železo. Kdybych to věděl hned zkraje, tak jsem o tři body dál, a to prémko mám dneska a otevřenej ten zbytek. Takhle až zejtra.

 

 

 

a neni tam nahodou znicit nebo pomoct znicit? pak staci jen asistovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, arnost905 said:

Tak jsem před chvílou dostal 2ks platinovky a nevím za co. 113 goldů.

A zpátky k HW a Win. Prosím Vás jak ve W10 udělám bůtovací disk? Format sys už nefunguje , že...

A zahraniční politika, ví se o datu zavedení izraelské větve? Víte někdo více prosím Vás?

Na to potrebuješ tento program https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

( Je to link na stiahnutie z tejto stránku https://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/windows10 )

 

Spusti a preklikaj sa cez to. Viď obrázok.

usb.JPG.5c25aacea1f5b5d690a06a72fcf69ba7.JPG

 

 

Prípadne tu je starší spôsob, ale ku tomu myslím musíš najskôr stiahnuť obraz windowsu.:

https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=56485

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...