Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Ty jo, oni se překonávaj. Každou aktualizaci jsou lepší a lepší. A já jsem prej pesimista s negativním postojem a nedám 0.25 šanci. :Smile_trollface-3: Server closed = servr je v hajzlu (v klozetu).

Budu rád, když dneska stáhnu aktualizaci, abych se přihlásil na denní bonus. :smileys-devil-785870:

 

Hele opičáku, nemáš v tom prsty? Opice jim prej stávkují:

 

Please stand by, professoinal monkeys are working on the problem, but they demand more bananas.
= Podívejte se prosím, profesionální opice pracují na problému, ale požadují více banánů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, arnost905 napsal:

Taky to tak nějak vidím, bonusu by bylo škoda.

A ani tomu nepomůžu. Tedy, že bych se pomodlil. Do kostela daleko, krucifix nemám, ikonu taky nevlastním a navíc jsem bezvěrec.

Tak jdu dělat něco užitečného.

 

PS: Nemáte někdo tam nahoře u sv. Petra známý Že by jim helfli. Ńáký to Boží vnuknutí, prozření a tak, prostě zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Iosifek napsal:

PS: Nemáte někdo tam nahoře u sv. Petra známý Že by jim helfli. Ńáký to Boží vnuknutí, prozření a tak, prostě zázrak.

To spíš zavání nějakou dálkovou školou, aby se to alespoň trochu naučili a alespoň tušili, v čem podnikají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Amina-opice napsal:

Celý to dojebali, vsadím se,že tenhle build zase ani nezkoušeli na testserveru...

pockej az prijde Tonik a vysvetli nam, jak je vsechno v poradku, a ze jen zbytecne prehanime, vse hanime a kritizujeme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, pítt64 napsal:

O stránku dříve :-) koukni

 

Pítte omlouvám se. Já to psal v rychlosti a došlo k přehlédnutí. :smiley_laptop: Jinak se chci, jak píšete Toníka zastat. Ten patch jste někteří začali odsuzovat před tím, než byl zveřejněn a byla by slušnost počkat na vydání a pak soudit. Je nás tady pár a je zbytečné se hádat. Jinak jsem rád za jeho překlady, protože moje znalost ruštiny je omezená a on to dělá dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Romario napsal:

Pítte omlouvám se. Já to psal v rychlosti a došlo k přehlédnutí. :smiley_laptop: Jinak se chci, jak píšete Toníka zastat. Ten patch jste někteří začali odsuzovat před tím, než byl zveřejněn a byla by slušnost počkat na vydání a pak soudit. Je nás tady pár a je zbytečné se hádat. Jinak jsem rád za jeho překlady, protože moje znalost ruštiny je omezená a on to dělá dobře.

On kdo :-) ??? Já ho odsuzuji od té doby co jsem si stáhl PTS. Podle mého je rozhraní celého toho štábu zcela zbytečné. Ukazate fronty je výmysl idiota (pán promine) ale to už tu zaznělo.Někdy tanky plivají a ne střílí, a spooousta jiných nedostatků. Prostě já to neberu :-) i když mi nic jiněho nezbude asi, ale očekávám spoustu technických odstávek, protože i na RU fóru dostávají vývojaři pokud je lze tak nazvat, dobrý kouř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, Romario said:

Pítte omlouvám se. Já to psal v rychlosti a došlo k přehlédnutí. :smiley_laptop: Jinak se chci, jak píšete Toníka zastat. Ten patch jste někteří začali odsuzovat před tím, než byl zveřejněn a byla by slušnost počkat na vydání a pak soudit. Je nás tady pár a je zbytečné se hádat. Jinak jsem rád za jeho překlady, protože moje znalost ruštiny je omezená a on to dělá dobře.

vidis, a presto jsme vedeli, ze to zase do****....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 hours ago, reditelvesmiru said:

vidis, a presto jsme vedeli, ze to zase doj****...

Ahoj. Nebylo těžké předpokládat, že to nedo****, ale počkat na skutečnost a pak nadávat. Zkušenost z PTS jsem neměl a čekal jsem na patch. Zatím ho stahovat nebudu a počkám na opravy. Naštěstí mám dost práce na nové hře, kterou se snažím hrát a uvažuji, že o ní začnu psát. Samozřejmě budu sledovat novinky z AW a RU serveru a informovat o nich (pokud bude o čem psát). :smiley_laptop:

Upraveno uživatelem RoboZilina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Romario napsal:

Ahoj. Nebylo těžké předpokládat, že to nedojebou, ale počkat na skutečnost a pak nadávat. Zkušenost z PTS jsem neměl a čekal jsem na patch. Zatím ho stahovat nebudu a počkám na opravy. Naštěstí mám dost práce na nové hře, kterou se snažím hrát a uvažuji, že o ní začnu psát. Samozřejmě budu sledovat novinky z AW a RU serveru a informovat o nich (pokud bude o čem psát). :smiley_laptop:

já se ptal na něco jiného, nebuď tak zbrklej a čti prosím, (on dělá překlady) ??? KDO???

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...