Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

 

V 3. 4. 2018 at 11:38, Patricino napsal:

nemám ani jeden z tých tankov ale zatiaľ čo som to stretol tak je to prepadák a to som čakal že armata so 152 bude total OP a type so 140 bude každý hrať na vežičku a bude taktiež OP ale proste katastrofa

Lemplovi můžeš dát cokoliv a nezahraje stejně nic...tohle nemá vypovídající hodnotu o kvalitách tanku. Osobně jsem Armatu se 152 miloval a rozhodně to nebyl top tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Peter. Je to smutný. Jak jsem říkal k AW  se vrátím jen na RU severu, ale jen občas. Začal jsem hrát Tarkov a je to pecka. Tak když mám čas tak jdu střílet na Tarkov.:Smile-izmena: Kde jsem byl, o tom hodíme třeba řeč na SIAFU ( pokud to klapne). Veřejně o tom nemůžu mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, RoboZilina napsal:

Možno ani nie, tie nové F16 sa ešte ani nedostali do sériovej výroby. Najskôr 2022. Grippeny by mohli byť už budúci rok...

Ahoj Robo. On se čeká jestli dostanete od Gripenu podobné podmínky jako ČR. Jinak http://www.armadninoviny.cz/stihacky-f-16-block-7072-pro-slovensko3f.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 minutes ago, Romario said:

Ahoj Robo. On se čeká jestli dostanete od Gripenu podobné podmínky jako ČR. Jinak http://www.armadninoviny.cz/stihacky-f-16-block-7072-pro-slovensko3f.html

Pekný súhrn. Dnes a v rádiu zaznelo že predĺženie zmluvy na mig29 stojí ročne 50mil€. To hra v prospech Gripenov. Nič viac neviem. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby ste boli v obraze ,Grippeny skôr nebudú ako bi mali byť,sú tam zle nastavené obchodné podmienky,o ktorých neradno písať a tie 16 by boli pecky,mal som česť vidieť ich obchodnu variantu a v eu momentálne  najmodernejšie,tiež zo žíštnych dôvodov,ale ako písal Robo v roku 2022.To by nevadilo,ale môj skromný názor je keď kupovať západnu tech. tak Rafaly a keď lacnejšiu tak nový MiG.

Trochu o tých ob.podmienkách pre Gippen,na zapožičanie Slov. môže zabudnúť,viem prečo a nie je to tajné,Švédi nemôžu vlastniť toľko lietadiel atď...,oni chceli aby tu pri odovzdávani neboli žiadni "rusaci"-servis-NEMOŽNÉ,kto by nás chránil aspoň 2 roky?Predať nám chcu staršiu generáciu...

Takže všetko je na odborníkoch a zatiaľ nie na politikoch,ale to sa môže zmeniť.

Romario,Robo a ďalší ,stretneme sa na SIAFe,budeme vedieť viac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekný súhrn. Dnes a v rádiu zaznelo že predĺženie zmluvy na mig29 stojí ročne 50mil€. To hra v prospech Gripenov. Nič viac neviem. 

....................................................................................

Ano presne tak,pretože to robí firma .....,ktorá na tom zarába obrovské peniaze,keby to robola armáda ,alebo štát,stálo by to cc 10mil a

menej...,zisti si kto to je a pochopíš,ja to tu nemôžem zverejniť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hráči jsou čím dál horší. Včera jsem poslal v jedny hře dva do banu. Ono to i funguje.

V Insane 1. kapitola, se Sphinxem, jsem hned na začátku jednoho s XM1A3 asi líznul kolometem, nas..l se a natlačil mě na skálu a 2x do mě střelil, killul mě. Tak jsem se oživil, reportnul ho a hrál dál. Jeho kolega z čety s Teminátorem mě zřejmě střelil později taky a na konci mě střelil podruhý a killnul taky. Tak jsem ho poslal taky na report. V posmrtným koukám, než došel čas na prohru, že stojej a nehejbou se. Místo symbolu čety maj vidličku. Takže ban.

Ono to i funguje!

Co jim ovšem nefunguje, tak to jsou replaye a výsledky některých bitev. To se nezobrazuje.

 

 

ScreenShot0037.jpg

Bez názvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

replaye mi vcera taky blbly, neulozil se ve hre (na disku me to zkontrolovat nenapadlo), z 5 her zadny replay, pak hra crashla a ulozil se jen ten zbytek bitvy po nacteni

k tomu BANu - urcite to nefunguje pres report, ale normalne dostali autoBAN na 1h - taky se mi to stalo, ze sem jej dostal se zpozdenim pote, co jsem v GO poslal bombarder a nas tam najel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

replaye mi vcera taky blbly, neulozil se ve hre (na disku me to zkontrolovat nenapadlo), z 5 her zadny replay, pak hra crashla a ulozil se jen ten zbytek bitvy po nacteni

k tomu BANu - urcite to nefunguje pres report, ale normalne dostali autoBAN na 1h - taky se mi to stalo, ze sem jej dostal se zpozdenim pote, co jsem v GO poslal bombarder a nas tam najel...

Záleží na tom, jak mají nastavené podmínky.

Automatickej ban je po třech ranách do vlastního se sebránímm dmg. I bez killu. Autokanony a artyny mají asi trochu vyšší laťku.

Repotrt je na nic, max. možná má černej puntik a když toho má víc, tak dostane místo hodiny, tři hodiny.

Oba si do mě střelili dvakrát. Za to by ban i s killem automaticky nedostali. Zfialověli, to jo. Spíš se jim jako třetí rána po tom killu, započet report ve hře.

A s tím bombardováním v GO. Není tam taky podmínka reportu? Oni si na to stěžují i na ofiku. Mě se to ještě nestalo. Sejmeš blbce, co tam najede a on tě reportne.

Bylo by dobré vědět, jak to je.

 

PS: Z těch 12 her včera jsem se Sphinxem 4x na Insane zažil rolování. MBT mě bezdůvodně hrnulo před sebou. Dvakrát jasně úmyslně. To je jak ve WoT. :-(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ony ty autoBANy funguji podle plotu 

se mi stalo, ze nejake psychicky narusene pako v mem teamu, me v jedne GO 3x zabil (navic me vzdy ustrilel skoro z plnych HP a BAN nedostal - v klidu hru dohral - v dalsi hre sem ho nepotkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 9 minutami, arnost905 napsal:

A kdyby jen v GO, ale už jsem to několikrát zažil i v PvE... Většinou polsky znějící přezdívky.

 

taky jsem nedavno roloval jednoho sphinxe :)

hrac/ka s nickem "seksica" si odjel spotovat do rohu mapy - dostal jsem za to BAN na 3h :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, reditelvesmiru napsal:

ony ty autoBANy funguji podle plotu 

se mi stalo, ze nejake psychicky narusene pako v mem teamu, me v jedne GO 3x zabil (navic me vzdy ustrilel skoro z plnych HP a BAN nedostal - v klidu hru dohral - v dalsi hre sem ho nepotkal

Tak to jsem zažil taky , BAN nedostal a na následujících mapách, co jsme byli spolu už nic. Asi si mě ten blb s někým spletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, reditelvesmiru napsal:

 

taky jsem nedavno roloval jednoho sphinxe :)

hrac/ka s nickem "seksica" si odjel spotovat do rohu mapy - dostal jsem za to BAN na 3h :)

Hele, já nejsem neviňátko, ale idoti mě svým jednáním dokáží i teď překvapit.

Z té "čtyřky" si vybavuju jeden případ. V Insane 4. kapitola, obsadím laser u vody, zustanu tam stát a střílím, a najednou mě hrne před sebou MBT debil, zaměně. Tak jsem mu uhnul z cesty a on to vzal z tarasu dolů a jen jsem koukal jak to to něj boti šijou. Prostě debil a sebevrah.

Ve WoT jsou někteří hráči tak vysazení na artyny, že tě jsou schopni odstřelit i když jsi v jejich týmu. Nebo rolovat, když tě maj před sebou. A s Sphinxem jsem si včera připadal podobně. Možná averze proti mě osobně, nevím.

Prostě mě připadá, že do Insane se cpou hráčí s T10, co jsou schopní prohrát i v Easy PvE, tier 1-2.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Iosifek napsal:

Hele, já nejsem neviňátko, ale idoti mě svým jednáním dokáží i teď překvapit.

Z té "čtyřky" si vybavuju jeden případ. V Insane 4. kapitola, obsadím laser u vody, zustanu tam stát a střílím, a najednou mě hrne před sebou MBT debil, zaměně. Tak jsem mu uhnul z cesty a on to vzal z tarasu dolů a jen jsem koukal jak to to něj boti šijou. Prostě debil a sebevrah.

Ve WoT jsou někteří hráči tak vysazení na artyny, že tě jsou schopni odstřelit i když jsi v jejich týmu. Nebo rolovat, když tě maj před sebou. A s Sphinxem jsem si včera připadal podobně. Možná averze proti mě osobně, nevím.

Prostě mě připadá, že do Insane se cpou hráčí s T10, co jsou schopní prohrát i v Easy PvE, tier 1-2.

 

no lebo dopracovať sa v AW na 10 tier je dosť ľahké ak si to tak vezmeme.. tak potom nečudo že ovce majú tak vysoký tier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...