Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 11 minutami, arnost905 napsal:

Podle mně potřebují jen zaplatit tanky, které rozdali těm polákům... Je to jen podvod.

Ono je to horší. Oni to mysleli vážně. Jen jejich schopnost naplánovat a realizovat bezchybně je nulová. Přál bych si, aby za tohle padali konečně hlavy, neb je to stále jeden a tentýž rukopis nějakého idiota.

 Generátor náhodných čísel (RNG) na PC neexistuje. A to co se používá je program - generátor pseudo-náhodných čísel. Ten pracuje s knihovnou. Tedy je naprogramován. Může být jednoduchý nebo sofistikovaný.

A oni mají bordel už v těch knihovnách. Nejdřív to dávalo úplně jiné tanky než mělo. Teď to dávalo duplicitně to, o čem se zapřísahali, že to dvakrát nebude. Na hlavní výhru měla bejt šance cca 7,5%. Taky iluzorních. A asi další věci, neb v těch bednách není ani to co v průměru v platinovce.

Za jeden den to nikdo nespraví, od toho co zjistili, že je to blbě a stopli to. Místo toho podle harmonogramu začala souběžně druhá akce. Dokonce ani obchod na to neměli zařízený, aby ty bedny z různých akcí odlišil.

Tedy to vidím tak, že je to nekompetentní befel shora. Má životní zkušenost je taková, že pokud je ve vedení idiot, tak se drží zuby nehty, vyštípe ty schopné a pak to jde od 5 k 0. Na to aby odešel, to buď musí kleknout firma, nebo to být takový průšvih, že to neututlá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:

Ono je to horší. Oni to mysleli vážně. Jen jejich schopnost naplánovat a realizovat bezchybně je nulová. Přál bych si, aby za tohle padali konečně hlavy, neb je to stále jeden a tentýž rukopis nějakého idiota.

 Generátor náhodných čísel (RNG) na PC neexistuje. A to co se používá je program - generátor pseudo-náhodných čísel. Ten pracuje s knihovnou. Tedy je naprogramován. Může být jednoduchý nebo sofistikovaný.

A oni mají bordel už v těch knihovnách. Nejdřív to dávalo úplně jiné tanky než mělo. Teď to dávalo duplicitně to, o čem se zapřísahali, že to dvakrát nebude. Na hlavní výhru měla bejt šance cca 7,5%. Taky iluzorních. A asi další věci, neb v těch bednách není ani to co v průměru v platinovce.

Za jeden den to nikdo nespraví, od toho co zjistili, že je to blbě a stopli to. Místo toho podle harmonogramu začala souběžně druhá akce. Dokonce ani obchod na to neměli zařízený, aby ty bedny z různých akcí odlišil.

Tedy to vidím tak, že je to nekompetentní befel shora. Má životní zkušenost je taková, že pokud je ve vedení idiot, tak se drží zuby nehty, vyštípe ty schopné a pak to jde od 5 k 0. Na to aby odešel, to buď musí kleknout firma, nebo to být takový průšvih, že to neututlá.

 

Velmi trefné a víc než dobře jsem se pobavil :-D Nyní jen kardinální otázka: Proč, proč to pořád jako blbec hraju? Dvojsmysl je v tom schválně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, arnost905 napsal:

Velmi trefné a víc než dobře jsem se pobavil :-D Nyní jen kardinální otázka: Proč, proč to pořád jako blbec hraju? Dvojsmysl je v tom schválně...

Tak tuhle otázku si kladu taky. :-D

Tak taky za života. Pokud jde něco "dolu kopcom", tak vyhraje buď ten kdo uteče jako první, nebo ten, kdo vydrží do konce.

Zkusím vydržet a uvidím. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Velmi trefné a víc než dobře jsem se pobavil :-D Nyní jen kardinální otázka: Proč, proč to pořád jako blbec hraju? Dvojsmysl je v tom schválně...

tomu, ze to hrajes, se nedivim

ale nikdy nepochopim, jak v tomu muzes utapet tolik € - uz jednou jsem ti psal, ze to je zrale na zbaveni svepravnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, reditelvesmiru napsal:

btw, uz jsem hrali GO 3vs3 - to mohl vymyslet jen nekdo, kdo to AW snad nikdy nehral :(

To mě potkalo včera. MBT to neujezděj. Toho Maradera jsem odstřelil aspoň 3x. Leoše utočil když byl sám, mě ne, ale stejně to bylo houby platný. 

 

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Velmi trefné a víc než dobře jsem se pobavil :-D Nyní jen kardinální otázka: Proč, proč to pořád jako blbec hraju? Dvojsmysl je v tom schválně...

Jak byses smál, kdybys koupil 100 ech beden a přišli ti místo toho obyčejný?

To se některejm hráčům stalo. Nejen že měli toho "Jednorukýho banditu" co to tahá z klobouku,  rozjebanýho, ale ono jim to nehrálo ani s tím ostatním software. S obchodem.

 

před 2 hodinami, Patricino napsal:

stopli akciu a k tomu mi zobrali z účtu 1200 goldov čo mi padlo ... super :D 

Koupils, nebo z těch 4 beden z akce?

Mě zůstalo 100 gold i Zhao, z těch 4 beden.

ScreenShot0031.jpg

 

Edit: Už to vyřešili. Zamkli vlákno.

Pštrosí taktika. :-D 

 

Silentstalker

Content Manager

The event is now over. Thread closed.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Čikino napsal:

Chce to podať trestné oznámenie na my.com

Mám kamaráta pravnika zajtra to sním idem prebrať

Ja požadujem vrátenie penazí čo som do toho investoval

Zajtra uvidím 

Diď si to odinstaloval. :-D

AW není prasátko, do něj nestřádej. :-D

 

před 25 minutami, Patricino napsal:

bedne som si kúpil ostalo mi len 700 goldov.... premium čas a boosty som nekontroloval

Ptám se proto, že to asi bude tak, co si koupil, tak ti seberou a vrátěj peníze. Cos vyjezdil, tak ti zůstává. Proto to nechali doběhnout do 16.00. Obchod stopli dřív. Je to jen můj odhad.

Tahle možnost je v pořádku. Akorát to asi chvíli potrvá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Iosifek napsal:

Diď si to odinstaloval. :-D

AW není prasátko, do něj nestřádej. :-D

 

Ptám se proto, že to asi bude tak, co si koupil, tak ti seberou a vrátěj peníze. Cos vyjezdil, tak ti zůstává. Proto to nechali doběhnout do 16.00. Obchod stopli dřív. Je to jen můj odhad.

Tahle možnost je v pořádku. Akorát to asi chvíli potrvá.

 

goldy mi pripísali opať na účet... takže peniaze vracať nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 3. 2018 at 18:22, RoboZilina napsal:

Si to ty? Ak áno, tak kde si bol posledný rok? 

:baseball_smiley:

 Nu znáješ ty éto ...

Na podzim jsem začal zaznamenávat pokles playerů už i na RU. Změny veškerý mizerný, číst SS plky byl masochismus lvl 1000 ....

Některé to už přestalo bavit, někteří utekli do PUBG, bo jak se to jmenuje, a naše změna času na zimní tomu nepřidala, páč se rozdíl zvedl na 2 hodiny.

O EU netřeba slov ... tak jsem to přes zimu nechal ležet .... a byl jsem za tvrďáka, protože mě nepřitáhl ani Black Eagle, přestože jsem o něm z VK věděl.

Nu a když jsem viděl už i Sprut-SD, tak jsem konečně zaktualizoval a po pár měsících opět zapnul ... a zase mě nasrali. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tobě to dalo 2 bedny i za další 3 vyhrané bitvy ???

prvni den jsem dostal 4 krabice - hral jsem 5 GO a 3 jsem vyhral

druhy den (vcera) mi to napsalo, ze jsem dostal nejake spesl VTneco krabice, (hned po zapnuti) v inventari nic a asi za hodinu mi to dalo 2 spesl krabice 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, reditelvesmiru napsal:

prvni den jsem dostal 4 krabice - hral jsem 5 GO a 3 jsem vyhral

druhy den (vcera) mi to napsalo, ze jsem dostal nejake spesl VTneco krabice, (hned po zapnuti) v inventari nic a asi za hodinu mi to dalo 2 spesl krabice 

Tak na mě s tímto rozšířením nepamatovali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Grad said:

 Nu znáješ ty éto ...

Na podzim jsem začal zaznamenávat pokles playerů už i na RU. Změny veškerý mizerný, číst SS plky byl masochismus lvl 1000 ....

Některé to už přestalo bavit, někteří utekli do PUBG, bo jak se to jmenuje, a naše změna času na zimní tomu nepřidala, páč se rozdíl zvedl na 2 hodiny.

O EU netřeba slov ... tak jsem to přes zimu nechal ležet .... a byl jsem za tvrďáka, protože mě nepřitáhl ani Black Eagle, přestože jsem o něm z VK věděl.

Nu a když jsem viděl už i Sprut-SD, tak jsem konečně zaktualizoval a po pár měsících opět zapnul ... a zase mě nasrali. :D 

Tak vidíš sám kam to dopracovali...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

prvni den jsem dostal 4 krabice - hral jsem 5 GO a 3 jsem vyhral

druhy den (vcera) mi to napsalo, ze jsem dostal nejake spesl VTneco krabice, (hned po zapnuti) v inventari nic a asi za hodinu mi to dalo 2 spesl krabice 

Teď jsem to teď zapnul a vyšpulilo to na mě na mě hlášku -Tiger 7 create- a symbol té echt bedny. V inventáři nic, tak jsem zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...