Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 31 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Na eu je **** jedině vedení hry. Hráči jsou stejně blbí jako na ru. Možná že ru jsou ještě větší blbci 

Já už se bojím vzít do PvE artynu. Poslední vozidlo na doexpení na ful. S tou sám nic neuděláš, když se nechaj "taky hráči" vystřílet. :-(

 

 

ScreenShot0430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, peterramis napsal:

A čo mi na Sk máme hovoriť?To čo sa deje u nás je iné svinstvo a žiaden normálny politik:smileys-devil-785870:

Mě se hrozně líbí jak tady všichni jdou po Babišovi a nevidí jaká banda zmrdu nám tady od roku 90 vládla. Jestli se chcou lidi vymezovat tak ať se vymezí, ale proti celému tomu cirkusu, protože ostatní nejsou lepší než Babiš. A jenom hlupák nebo slabý duchem si myslí, že ostatní jsou lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Tak to je na podanie trestného oznamenia,za vyhladzovanie nepriateľského týmu a používania obohacovacej uránovej zmesy

???

Chtěl jsem hrát skrimiš a místo toho tenhle hnus. 1x1 hráči + 7x7 boti. :-( 

I ten t1b1k3 hrál jak bot. Tak nevím, možná jsem tam byl sám. Zlatý PvE, tam aspoň bot nestřílí bota, když ho nasvítím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Mě se hrozně líbí jak tady všichni jdou po Babišovi a nevidí jaká banda zmrdu nám tady od roku 90 vládla. Jestli se chcou lidi vymezovat tak ať se vymezí, ale proti celému tomu cirkusu, protože ostatní nejsou lepší než Babiš. A jenom hlupák nebo slabý duchem si myslí, že ostatní jsou lepší. 

Mi obyčajný pospolitý ľud zme oko tie ovce vedené sprostým bačom rovno vlkovi do hrtanu,zažil som komančov 70 roky a 80,nikdy ani ako dôstojnik som nebol v KSČ,lebo som bol rebel a ,,denně vožralej"ako spievajú Kabati,akurát nie každý deň a nemam ani doteraz veľký pupok,ale k veci,ľudia neboli taký zlý a viac sme spolu držali,všetci sme mali škodovečku a ti lepší Žigula alebo poliaka,teraz sráči bohatnú a stále je im málo...

Prepačte je to od veci,ale život je už taký a ja by som bol rád,aby aspoň naše deti alebo aspoň ich deti sa mali lepšie,lebo teraz to stoji za p.ˇ.u:smileys-devil-785870:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, peterramis said:

Mi obyčajný pospolitý ľud zme oko tie ovce vedené sprostým bačom rovno vlkovi do hrtanu,zažil som komančov 70 roky a 80,nikdy ani ako dôstojnik som nebol v KSČ,lebo som bol rebel a ,,denně vožralej"ako spievajú Kabati,akurát nie každý deň a nemam ani doteraz veľký pupok,ale k veci,ľudia neboli taký zlý a viac sme spolu držali,všetci sme mali škodovečku a ti lepší Žigula alebo poliaka,teraz sráči bohatnú a stále je im málo...

Prepačte je to od veci,ale život je už taký a ja by som bol rád,aby aspoň naše deti alebo aspoň ich deti sa mali lepšie,lebo teraz to stoji za p.ˇ.u:smileys-devil-785870:

Stále tu máme divoké 90 roky ako si ich pamätáme, alebo niektorí nepamätáme. Akurát, že dnes sa neprivatizuje, ale sa rozkrádajú eurofondy. Eurofondy na všetko a na každej úrovni... nedávno mi mama na dedine hovorila, že majster z firmy čo robila kanalizáciu sa posťažoval, že naša starostka je riadne nenažraná... všetci starostovia pýtajú 15% len ona si pýta viac. Poslankyňa NRSR :baseball_smiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

???

Chtěl jsem hrát skrimiš a místo toho tenhle hnus. 1x1 hráči + 7x7 boti. :-( 

I ten t1b1k3 hrál jak bot. Tak nevím, možná jsem tam byl sám. Zlatý PvE, tam aspoň bot nestřílí bota, když ho nasvítím.

A na které úrovni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si něco blbě pamatuju, nyní jsem si dal 3 PvP na T2 a T3, ale robotí válku jsem měl jen na T2 1+7 vs. 1+7. Příjemná změna, obsazovaly se capy a decapovalo se, v případě "přečíslení" cap napadení vlastní základny ignorovali. PvP jako takové znám jen o vystřílení enemy a tady jedou i taktiku, sice přímočarou, ale taktiku :-D Vyhráli jsme jen kvůli tomu, že jsem vydecapoval rychleji než lidský hráč u sebe. Toho jsem taky teda stylově sestřelil. Pobavilo mě to, jen to nazývat PvP mi přijde ujeté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, petrix1 napsal:

čo som čítal ja, tak tam bolo, že to bude T1 - T4

Já po Novém roce odehrál v PvP na T4 cca 600 bitev a nepotkal bota ani jednoho. Až teď po cca 30s čekání, kdy byli hráči na to, aby se hrálo 3x3. Tak mě to hodilo do tohohle. Už vás PvPčkáře chápu.

Fakt je to ujeté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem se dostal kreditama na 74M a netrpělivě vyhlížím 0.24 :-D Už zase budu bouchat jen na retrofity a moduly.

Kredity pro mě nejsou problém. Mám přes 90M a nic za co je utratit. Za trvalou kamufláž je nedám. Na tejden ještě, to je pár šprdlíků.

Před měsícem jsem utratil 70M a doplnil u všeho moduly. Tak mam vše na ful. O vánocích a po nich, jsem doplňoval retrofity. Na T 8, 9, 10 je mám na všem, a to ještě jich spousta je ve skladu, jak jsem to měnil. Na zbytku tak z poloviny. Pokud s něčím vyjedu, tak je na to navěším. S čím nejezdím, tam nejsou.

Tak čekám taky na tu 0.24.

Spíše mě připadá, že jsou z my.com všichni unavení, otrávení. Chybí tak nějak motivace ke hraní. Za jednu hru v Orlem mám na PvE cca 450k kreditů a žádnou chuť hrát. Tak jsem hral včera s T3 Škorpikem a dal na něj retrofity za víc jak 3M.

Hrál bych Rank, ale tam není ani noha, to zabili úplně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, arnost905 napsal:

U toho orla je nevýhoda, že pokud to bude za odměnu, tak ho nikdy mít nebudu, bo v první stovce nebudu ani náhodou :-D Vzdal jsem třeba už to insane na tu letní Kamo, bo je to už ve složení čet utrpení, kdo nezískal ze začátku, tak už asi nic.

Já nevím, nechápu tu politiku. Z mého pohledu mám toho Orla za hubičku. Stačilo 800 her za necelej měsíc a já nahrál 1000. Těch 800 bych dal skoro, kdyby nic nebylo. Dali jich na oba servery 50 kusů dohromady. To je jak reklama na něj. A nikde jsem nepostřehl, že Orel bude jen za mise. To ten šrot co dali za kampaně, ten jo, ten má bejt jen odměnovej.

Nepobírám to. Hrál jsem ten maraton na Wolfa a dostal k němu Žabičku. Teď za 5 výher IS-7. Oproti tomu na 3 denní pronájem Merkavy nahrát 1M dmg? Tam neví levá ruka co dělá pravá. Rok prémia pro 2x 100 hráčů? To je cca 4,4%% všech hráčů co to hraje. Tedy příliš mnoho. Atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

U toho orla je nevýhoda, že pokud to bude za odměnu, tak ho nikdy mít nebudu, bo v první stovce nebudu ani náhodou :-D Vzdal jsem třeba už to insane na tu letní Kamo, bo je to už ve složení čet utrpení, kdo nezískal ze začátku, tak už asi nic.

 

no muze bejt, ze za chvilku bude vsech hracu na serveru kolem 100 - tak vydrz prdka, vydrz, uz  se to blizi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...