Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Nie zle si ma pochopil ,ja nesuhlasím ,že si nob ako si napísal  "Tak jsi king a já nob."-to som citoval a tiež súhlasim ,že tu nie je nik nob ale mi.com.áno a tri krát áno...bohužiaľ ;-) 

Já tě pochopil asi celkem dobře a ty mě taky. "Sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo." :-D

 

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Pokud jde o weekspoty, stačí si domluvit výcvikovou bitvu. Takhle jsem řešil merkavu, případně speciální tanky, které v Alabimu nejsou.

Navíc co je ve hře se s Alabimem moc neshoduje.

 

Co se týče podobných spoterů VBL, VBR atd. Ideální stav je soupeři vyndat jako první. Vezmeš mu oči.

Ale tohle ty přeci v PVE řešit nemusíš.

 

Co se týče velitelů a podobných nastavení, ve hře dost často ani nefungují. Všichni si nahází dohledy a hromadu raket. To bych blil.

 

Začal jsem hrát tiery 3 až 5, kde se s rakeťáky potkám minimálně. Epické bitvy, kde je proti sobě 12/12 MBT, doplněno LT a TD.

Tam si to musíš uhrát i bez těch tvých nastavení.

 

O výcvikovce vím. Tady nejde o mě, ale o to, že všem by to my.com hodně usnadnilo, když už to Alabino je. Potenciál který mají nechají zahálet. :-( 

A můj postřeh, že boti jsou prostřelitelněší, a na tom Alabinu jsou také, potvrzuješ.

 

I já se do PvP dostanu, min teď na hodnocené bitvy.

 

A velitelé fungují, jen ty nádherné hodnoty perků, které jsou deklarovány v úžasných procentech (30-40%), jsou počítány z něčeho, že pak v reálu ti zbude v absolutních číslech 2,5-5%. Které nepoznáš. RNG má větší rozptyl. Navíc tam máš hody na záchranu.

Příkladně na hoření munice je 15% při zásahu, Pokud ti na to přidají 33,3% tak je to 20%, ne 48,3%. Na explozi si házíš znovu každý kolečko, asi 5x (?) na záchranu.  Taková je má představa. Navíc, každý postup o úroveň má podle tvrzení vývojářů veliteli přidávat. Proboha, co! Něco skrytého?

Jsem z toho jen namíchnutej. A to jsem klidný člověk. Strávíš hodiny expením desítek nebo stovky milíónů potřebných expů a vlastně nevíš co to dělá? To je k zblití. :smileys-devil-785870: O to tu kráčí.

A ty epické bitvy, tam na tom opravdu až tak nezáleží, stejně jelko v GLOPS. Dává ti to výhodu, když víš co to dělá a jak to použít. To ale i v PvE, tam je to o expech a kreditech. Dohled dělá asistovanou dmg a za tu máš stejně jako za nastřílenou.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Ashadak napsal:

 

Není to úplně k tématu, ale pokud si někdy budeš potřebovat odzkoušet střelbu na nějaký stroj, klidně mi napiš. Vezmu konkrétní typ a nemám problém posloužit jako terč. ;-)

 

před 48 minutami, arnost905 napsal:

No to je pravda, klidně si mě odchytni ve hře a dáme custom bitvu.

 

Jinak jsem se díval na ten korejský LT nově do stromu a zarazila mě ta ukrajinská raketa s tou katastrofální průrazností jen 1000 čehosi.

Díky hoši, já věděl že je na vás spoleh. :-D

Nicméně, já si dávám v AW určité cíle, které vypadají občas bláznivě. Arnošt ví, a ono se mě je daří kupodivu plnit. Ty weakspoty mezi mé priority nepatří. Ono, základ je trefit se, já rámcově vím kam asi střílet, jen se netrefím. :-D  A říkat soupeři: "Postuj, počkej, pozastav se na chviličku, nešij sebou ať tě můžu střelit kam to bolí." Tak to nějak nefunguje. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Já tě pochopil asi celkem dobře a ty mě taky. "Sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo." :-D

 

 

O výcvikovce vím. Tady nejde o mě, ale o to, že všem by to my.com hodně usnadnilo, když už to Alabino je. Potenciál který mají nechají zahálet. :-( 

A můj postřeh, že boti jsou prostřelitelněší, a na tom Alabinu jsou také, potvrzuješ.

 

I já se do PvP dostanu, min teď na hodnocené bitvy.

 

A velitelé fungují, jen ty nádherné hodnoty perků, které jsou deklarovány v úžasných procentech (30-40%), jsou počítány z něčeho, že pak v reálu ti zbude v absolutních číslech 2,5-5%. Které nepoznáš. RNG má větší rozptyl. Navíc tam máš hody na záchranu.

Příkladně na hoření munice je 15% při zásahu, Pokud ti na to přidají 33,3% tak je to 20%, ne 48,3%. Na explozi si házíš znovu každý kolečko, asi 5x (?) na záchranu.  Taková je má představa. Navíc, každý postup o úroveň má podle tvrzení vývojářů veliteli přidávat. Proboha, co! Něco skrytého?

Jsem z toho jen namíchnutej. A to jsem klidný člověk. Strávíš hodiny expením desítek nebo stovky milíónů potřebných expů a vlastně nevíš co to dělá? To je k zblití. :smileys-devil-785870: O to tu kráčí.

A ty epické bitvy, tam na tom opravdu až tak nezáleží, stejně jelko v GLOPS. Dává ti to výhodu, když víš co to dělá a jak to použít. To ale i v PvE, tam je to o expech a kreditech. Dohled dělá asistovanou dmg a za tu máš stejně jako za nastřílenou.

 

Před hodinou, Iosifek napsal:

 

 

Souhlasím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si splni další bláznivej úkol, co jsem si dal. Doexpil jsem všechny velitele na maximum. Z 11 velitelů mám 6 plukovníků.

 

Mám, z toho koukání to těch velitelskejch "křižovek", jeden postřeh. I kdyby velitel dostal všech 49 perků (počítám i prázdná pole), tak nebude OP. Lépe řečeno vejde se do nějakého limitu, kdy to nenabourá hru, ale jen dá v určitých věcech výhodu.

Tedy mají do budoucna prostor, aby velitelé měli víc jak 15 úrovní. Zřejmě tak jsou ty křížovky myšleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Iosifek napsal:

Tak jsem si splni další bláznivej úkol, co jsem si dal. Doexpil jsem všechny velitele na maximum. Z 11 velitelů mám 6 plukovníků.

 

Mám, z toho koukání to těch velitelskejch "křižovek", jeden postřeh. I kdyby velitel dostal všech 49 perků (počítám i prázdná pole), tak nebude OP. Lépe řečeno vejde se do nějakého limitu, kdy to nenabourá hru, ale jen dá v určitých věcech výhodu.

Tedy mají do budoucna prostor, aby velitelé měli víc jak 15 úrovní. Zřejmě tak jsou ty křížovky myšleny.

 

Takže po vyexpení veliteľov sa tí spodní neodomknú.. Čiže najhorší veliteľ bude poručík potom schodíky hore až na plukovníkov. Plukovníkov teda môže byť maximálne (POČET VELITEĽOV - 5), v mojom prípade 6 plukovníkov.

Ono keby som to vedel dopredu, tak by som asi postupoval inak :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Mao_CP napsal:

 

Takže po vyexpení veliteľov sa tí spodní neodomknú.. Čiže najhorší veliteľ bude poručík potom schodíky hore až na plukovníkov. Plukovníkov teda môže byť maximálne (POČET VELITEĽOV - 5), v mojom prípade 6 plukovníkov.

Ono keby som to vedel dopredu, tak by som asi postupoval inak :ermm:

 

Tady máš ofiko odpověď co jsem dostal, spolu se screenshotama, které to dokladují:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?167953-Commander-end

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Mao_CP napsal:

Ďakujem..

Ja som na tom podobne.. Kathryn čaká...

ScreenShot0213a.thumb.jpg.c407ba2dcee1e358e98cd53c8ecc7622.jpg

 

Taky hezký. :-D Tak nejsem takový"blázen" jen já sám. :-D

Ještě je taky možnost velitele resetovat na nevytahovat ho pak na plnou úroveň. Tím je prohodíš, na ty co chceš. On Silent taky sliboval, kromě toho, že v budoucnu budou moci mít všichni velitelé 15 úroveň, že budeš moci resetovat někdy velitele zadarmo. Asi tím myslel nějaký event. Záleží co bude dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, RoboZilina napsal:

Zajtra mám dovolenku, tak som sa dnes zas pokúsil hrať AW, ale nemám už na to nervy. Podaril sa mi akurát jeden GO a toto ja hrať nebudem. Idem to zas na chvíľu odinštalovať...

Robo, já v GO vydržel dnes tři porážky. Pak jsem to vzdal. Čety složené z bótů fakt nemusím, a porážky 2500 : 0 taky ne. Přitom to nehraju nijak hvězdně.

 

ScreenShot0412.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 minutes ago, Iosifek said:

Robo, já v GO vydržel dnes tři porážky. Pak jsem to vzdal. Čety složené z bótů fakt nemusím, a porážky 2500 : 0 taky ne. Přitom to nehraju nijak hvězdně.

 

ScreenShot0412.jpg

Neznášam ten herný mód. Ja to hrám síce tiež zle, ale ja hrávam len skautov. V tomto GO som zbytočný. Akokoľvek sa na to pozerám, tak ja v AW nemám čo hrať. Pustím si večer niečo iné.

 

 

 

ScreenShot0008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, RoboZilina napsal:

Neznášam ten herný mód. Ja to hrám síce tiež zle, ale ja hrávam len skautov. V tomto GO som zbytočný. Akokoľvek sa na to pozerám, tak ja v AW nemám čo hrať. Pustím si večer niečo iné.

 

On ten mód není tak špatnej, ale je strašně závislej na hráčích. Sám v něm nic neuděláš, pokud k sobě nemáš pár hráču, co vědí oč kráčí. Čety, nebo hráči co spolupracují jako četa, ti to v Go školí, pokud mají proti sobě lamy. To jsou ty výsledky 2500:0. Když je to vyrovnané, tak je ten výsledek i jen do 10 bodů. A lze výsledek prohrávané bitvy např. o 1000 bodů i zvrátit.Tedy může to být  do konce značně napínavé. Není podstatné s čím hraješ, ale jak to hraješ. Já mám nejradši ruský MBT. A zase jsou tací, co to ve skautech rozhodují. Využívají mobilitu, rychlost, dohled, camo, znalost hry a mapy, vysokou kadenci a rakety. Útočí zákeřně, buď tam odkud to nečekáš,  nebo ti najedou do zad, nebo jen spotují Jsou velmi rychle tam, kde je to potřeba. Prostě to umí a jsou strašně otravní. Já to s nima neumím a dám přednost rychlým MBT. Třeba Type s forsáží, olejem a sníženým odporem terénu, jezdí přes 90km/h. Tak jsi kde potřebuješ hodně rychle. Nejhorší je Challi. Ten než se někam doplazí je pozdě, a pak ho tam přes tu díru pod věží odstřelí. Nebo ho někdo utočí. 

Aréna to celý nabourává.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píšeš,chcel som dokončiť Ariete ,tak som zvolil GO,kôli rýclejšiemu dokončeniu a jasným výhodam výhry,ale kým som sa dotackal niekam,bol koniec a zostal som sám a pár výstrelov-mrtvola,stále to isté dookola 3 hry 3 prehry,dal som rýchlik MBT a iná hra,ale spoluhráčov si nevyberieš a bum ďalšia prehra a nakoniec znovu Ariete a prásk výhra,skvelý tým...niekedy je to skúška nervov,už pri hre nechlastám,tak lepšie znášam všetky facky z hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Čikino napsal:

Prečo asi nasadzujú botov do hry :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9: lebo to nikto nehrá a už to ani nikto nikdy hrať nebude :smileys-coffee-532684::smileys-coffee-532684::smileys-coffee-532684:

Čikino, jestli reaguješ na můj příspěvek, tak ser.š mimo mísu. Některé výroky nelze brát doslova. Existuje i ironie a sarkazmus. :-) A skutečný bót hraje lepší než někteří hráči. :-(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...