Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 40 minutami, RoboZilina napsal:

Ale začínam byť zvedavý.

 

Snímka obrazovky (7).png

Moment,moment,ja  som skutočne videl Ps4 a ukážku...a keď som to pustil teraz tak mi dalo to čo vám,takže priatelia ja nekecam do vetru ono to tam bolo a ak neverite odosielateľovi,sa čudujem ,prečo by to tam dával?Takže ešte raz ,bol tam PS4 a ukážka blázniveho Poliaka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 minutes ago, peterramis said:

Moment,moment,ja  som skutočne videl Ps4 a ukážku...a keď som to pustil teraz tak mi dalo to čo vám,takže priatelia ja nekecam do vetru ono to tam bolo a ak neverite odosielateľovi,sa čudujem ,prečo by to tam dával?Takže ešte raz ,bol tam PS4 a ukážka blázniveho Poliaka....

Už som na to prišiel. On tú babu len hosťuje. To AW má v archíve:

 

https://www.twitch.tv/videos/227936302

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Patricino napsal:

ak sú brankár aj sudí takí dobrí ako vy :D tak to vám moc nepomôžu Losifku :D 

 

inač práve ma ***** ... stream https://www.twitch.tv/bonkol PS4 armored warfare 1100 wievers keby sme sa raz dočkali takejto čakačky na PvP :D 

 

Prosím tě pěkně. Můj nick začíná velkým písmenem. Všiml jsem si toho až teď, že mě ho komolíš. :-D

I = i ne L

IS-7 taky nečeteš LS -7. :-)  (Iosif Stalin)

J nebylo volné při zakládání, tak podoba čistě náhodná. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

 

Prosím tě pěkně. Můj nick začíná velkým písmenem. Všiml jsem si toho až teď, že mě ho komolíš. :-D

I = i ne L

IS-7 taky nečeteš LS -7. :-)  (Iosif Stalin)

J nebylo volné při zakládání, tak podoba čistě náhodná. :-D

sorry ja že je to malé L :D

 

:D jo len tu holku potom hostol predtým hral normálne AW na ps4 :D a mal viac wievers než AW komunita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, arnost905 napsal:

Já su teda osvícené také, bo sem si myslel taky, že je to malé L :-D A pak, že čeština je nezáludná :-D

Jj. "i" co by se mělo číst jako j. :-D 

Skoro každé slovo (název, jméno) se nechá napsat alespoň deseti různými způsoby a tak se tak před stanovením pravidel pravopisu i dělo. Navíc se psalo i kurentem. Tak jen "š" se mohlo psát jako sch (německy), ale i ss (zdvojeně, česky).  A to "L" bývalo i měkké jako ve slovenštině, v cca 15. stol. Ale ještě v 19. stol se někde psalo zdvojeně "ll", jako pozůstatek toho. Případně s/c/k se nerozlišovalo. Foneticky to bylo jedno písmeno. 

Čeština je záludná, stačí jen spodoba znělosti. Např. b-p, v-f, atd.

:-D

 

PS: Na PC stačí jen "O" "0". Co je písmeno a co číslice? :-)

PC jede podle znakových sad. Pokud jsou povoleny všechny, tak se dá často vytvořit nick, který bude vypadat jako originál, ale je tam vložené třeba písmeno z azbuky nebo řečtiny. To je samozřejmě zakázáno, ale PC ti to vezme jako nový nick.

 

PSS: A jaký je rozdíl mezi těmihle znaky?     '  ’ ´ ‘ 

Pravidla českého pravopisu určují, kdy který použít. :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

JJ, syn nyní jezdí nějaký OP ruský tank, reload 13s a dmg 400 :-D

Priznám sa ,skusil som artyny 2krát a v prvej som dal 3 a v druhej hre 5,čo sa mi nepodarilo nikdy,proste zákon schvalnosti funguje presne,ale ta čakačka na znovu nabitie a to som bol s nem.7 tier čo je ,,rýchla"mohol som si otvoriť pivo a rozmýšľať ,aké si dam ,,ťažobi" v období pôstu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, peterramis said:

Tak Wot je síce plné,ale nuda,nuda a ešte raz nuda:goodnight:,kým zamieriš domieriš a ta rýchlosť,ideš z metrixu do bežného života....

Našťastie si môžeme vyberať čo hráme :) V piatok jedna hra, v sobotu druhá a v nedeľu pokojne aj tretia.

Na druhej strane keby si videl ako ma rozčuľuje týmto môj starší syn. Jeden týždeň kupujem tanky do Wotka a druhý týždeň pýta kúpiť rozšírenie do Farming Simulator-a. Teraz cez víkend hral so spolužiakom pre zmenu Team Fortress a pýtal dobiť kredit na Steam-e. Vravím mu "Nič nebude. Aspoň dva mesiace." :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

Našťastie si môžeme vyberať čo hráme :) V piatok jedna hra, v sobotu druhá a v nedeľu pokojne aj tretia.

Na druhej strane keby si videl ako ma rozčuľuje týmto môj starší syn. Jeden týždeň kupujem tanky do Wotka a druhý týždeň pýta kúpiť rozšírenie do Farming Simulator-a. Teraz cez víkend hral so spolužiakom pre zmenu Team Fortress a pýtal dobiť kredit na Steam-e. Vravím mu "Nič nebude. Aspoň dva mesiace." :Smile-hiding:

Všechno, ale WoT už nikdy. Pay 2 win co se tváří jako free2play nemusím. A ve WoT je v tomhle skrytém modelu snad vše.

 

před 15 hodinami, peterramis napsal:

Priznám sa ,skusil som artyny 2krát a v prvej som dal 3 a v druhej hre 5,čo sa mi nepodarilo nikdy,proste zákon schvalnosti funguje presne,ale ta čakačka na znovu nabitie a to som bol s nem.7 tier čo je ,,rýchla"mohol som si otvoriť pivo a rozmýšľať ,aké si dam ,,ťažobi" v období pôstu

RNG je ve WoT úžasné. Teprve když odehraješ 50 her za sebou, kdy budeš moct každou střelou střílet mouchy v letu a vzápětí 50 her kdy netrefíš stodolu zevnitř, ti řekne na čem to je postavené.  V žádném případě tahle hra není nestranná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

Našťastie si môžeme vyberať čo hráme :) V piatok jedna hra, v sobotu druhá a v nedeľu pokojne aj tretia.

Na druhej strane keby si videl ako ma rozčuľuje týmto môj starší syn. Jeden týždeň kupujem tanky do Wotka a druhý týždeň pýta kúpiť rozšírenie do Farming Simulator-a. Teraz cez víkend hral so spolužiakom pre zmenu Team Fortress a pýtal dobiť kredit na Steam-e. Vravím mu "Nič nebude. Aspoň dva mesiace." :Smile-hiding:

Jen takové zamyšlení. Nic proti nikomu a ničemu.

Naučit svoje děti ceně peněz, je jedna z nejdůležitější věcí do života. Spousta dětí si myslí, že pro peníze se chodí do "výdejního okýnka". A o tom co kde se tam berou, nebo co je potřeba udělat, aby tam byly, to jim uniká. Když pak dospívají nebo dospějí, tak jsou z toho velké karamboly.

Já se tohohle snad zhostil dobře, mé dospělé děti si 3x rozmyslí, zač je vydají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...