Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

"Slyšeli jste slovo Boží." :ermm:

Tak katoličtí kněží ukončují promluvu k ovečkám, o níž se nediskutuje. 

 

Áno ,tak konči kňaz pri čítani a odpoveď ľudu je Bohu vďaka!a administratorovi ešte vetšia vďaka,ale dúfam,že sa neprepadnem do horucich pekiel.Nikdy som nebol rebel,ale aj ,,mne se chce neco řict",ale počkám na ďalšie čítanie...:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, peterramis napsal:

HeavyBoyJoe a riditelvesmiru majú ododnes niečo spoločné a pritom pred nedávnom nemali nič...,,som z toho voľáky zmetený Kefalin":ermm:,ale troška som zalistoval dozadu a ajhľa ejhľa:smileys-devil-785870:

 

Ale prd, TezkyUbreceny me tu pravidelne urazi uz nekolik let. Staci mu dat minus k ubrecenemu komentari a hned mi nadava. Moderatori mu to toleruji, a kdyz k tomu neco napisu (vzdy ovsem slusne), tak vse smaznou a rozdavaji varovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, reditelvesmiru napsal:

 

Ale prd, TezkyUbreceny me tu pravidelne urazi uz nekolik let. Staci mu dat minus k ubrecenemu komentari a hned mi nadava. Moderatori mu to toleruji, a kdyz k tomu neco napisu (vzdy ovsem slusne), tak vse smaznou a rozdavaji varovani...

Ty do něj rýpeš a když HBJ neudrží nervy na uzdě (jako že neudrží) tak pak hystericky vypisuješ hlášení k jeho příspěvkům "Dejte mu permaban, dejte mu permaban"... Ale takhle to chlapče nefunguje... Moderátoři nejsou žádná tvá trestná rota aby sis jejich prostřednictvím řešil své spory s HBJ... Nikoho už nebaví řešit  tvé provokace a následné ublíženecké hysterické žalování "On mi ubližuje"... A stejně tak nikoho už nebaví řešit, že se HBJ zase neudržel...

 

Jsme tady na fóru a ne v mateřské školce... A pokud máte spolu spor a míníte ho řešit zde, tak to také OBA patřičně odskáčete... Bez rozdílu... A je mi srdečně jedno, komu to jak přijde spravedlivé, či nespravedlivé... Nestranné, či zaujaté... A jestli se někomu chce a nebo nechce něco říci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Aaron Goldstein napsal:

Ty do něj rýpeš a když HBJ neudrží nervy na uzdě (jako že neudrží) tak pak hystericky vypisuješ hlášení k jeho příspěvkům "Dejte mu permaban, dejte mu permaban"... Ale takhle to chlapče nefunguje... Moderátoři nejsou žádná tvá trestná rota aby sis jejich prostřednictvím řešil své spory s HBJ... Nikoho už nebaví řešit  tvé provokace a následné ublíženecké hysterické žalování "On mi ubližuje"... A stejně tak nikoho už nebaví řešit, že se HBJ zase neudržel...

 

Jsme tady na fóru a ne v mateřské školce... A pokud máte spolu spor a míníte ho řešit zde, tak to také OBA patřičně odskáčete... Bez rozdílu... A je mi srdečně jedno, komu to jak přijde spravedlivé, či nespravedlivé... Nestranné, či zaujaté... A jestli se někomu chce a nebo nechce něco říci... 

 

no jen se toho nacka zastavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, reditelvesmiru napsal:

 

no jen se toho nacka zastavej...

Vidíš... A to je přesně ono... Nikdo se nikoho nezastává.... Ale ty máš vůči němu averzi a snažíš se jí vybíjet zde... Ale zde na to není ta správná platforma... Tohle si vyřešte jinde... A pokud to zkusíte tady, tak to patřičně odnesete... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Patricino napsal:

je mi to jasné :D ale honili si tu ego kto je lepší či čo :D ??? to by som sa pridal :D 

Ego si tu moc nehonili,skôr vzájomny odpor,ale ja som na strane reditelvesmiru,ale nie som administrator a on zrejme vie viac a ak nie tak je mi to divné,proste mi to pripadá,že človek musí dbať na to čo napíše,jednoducho povedané-cenzúra,to nemyslím v zlom,ani v dobrom ,ako za bolševíka;-) Ato by som sa rád mílil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trochu jinou notu.

Velitelský systém se mě nelíbí, ale těžko ho ovlivním, tak expím.

Přes Vánoce měli na velitele event s 5 násobkem? Tak jsem expil na PvE a poslední den v GLOPSu, to v něm začla 5. kampaň a byli hráči (před tím to byla čekárna). Rozdíl v expech PvE/GLOPS je propastný. Teď dali na GO 5x na první denní bitvu a je to stejné na expení jako o těch Vánocích. Jen to je pokaždé po výhře s novým tankem.

V mezičase dali parkrát event na 25% pro velitele. To se nedá při těch desítkách potřebných miliónů expit. To není nic.

Tak nevím co si o tom mám myslet. To neví levá ruka co dělá pravá? Nebo se leknou těch 400% a dají 25%? Jakoby 100% bylo sprosté slovo a je třeba se mu vyhnout.

 

Včera jsem dal vůbec ten nejlepší výsledek na expy. Ale i 1/3 z toho, což je při výhře snadno dosažitelné a měl jsem to v mnoha hrách, je dobrých a ty desítky (stovky?) mega expů pak vypadají směšně. 0,35M za výhru je skoro standart.

Co vlastně tím sledují? Nechápu.

 

PS: Dnes doexpím za tenhle týden třetího plukovníka. Tedy budu mít celkem čtyři. Docházejí mě velitelé. :-D

 

 

 

ScreenShot0395.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

35 minutes ago, peterramis said:

Ego si tu moc nehonili,skôr vzájomny odpor,ale ja som na strane reditelvesmiru,ale nie som administrator a on zrejme vie viac a ak nie tak je mi to divné,proste mi to pripadá,že človek musí dbať na to čo napíše,jednoducho povedané-cenzúra,to nemyslím v zlom,ani v dobrom ,ako za bolševíka;-) Ato by som sa rád mílil...

Bez nejakej formy cenzúry to nejde. Ľudia sa nevedia ovládať a už si takmer každý myslí,  že všetko sa dá skryť pod hlavičku slobody vyjadrovania, prípadne sa obhajujú vlastným názorom. Každý si ešte spomenie ako vyzerala bez kontroly CZ/SK sekcia na oficiálnom fóre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

Bez nejakej formy cenzúry to nejde. Ľudia sa nevedia ovládať a už si takmer každý myslí,  že všetko sa dá skryť pod hlavičku slobody vyjadrovania, prípadne sa obhajujú vlastným názorom. Každý si ešte spomenie ako vyzerala bez kontroly CZ/SK sekcia na oficiálnom fóre.

Určite s tebou súhlasim,že ta ,,cenzúra" musí byť,myslím si ,že každý opčas uletí a aj to chápem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Na trochu jinou notu.

Velitelský systém se mě nelíbí, ale těžko ho ovlivním, tak expím.

Přes Vánoce měli na velitele event s 5 násobkem? Tak jsem expil na PvE a poslední den v GLOPSu, to v něm začla 5. kampaň a byli hráči (před tím to byla čekárna). Rozdíl v expech PvE/GLOPS je propastný. Teď dali na GO 5x na první denní bitvu a je to stejné na expení jako o těch Vánocích. Jen to je pokaždé po výhře s novým tankem.

V mezičase dali parkrát event na 25% pro velitele. To se nedá při těch desítkách potřebných miliónů expit. To není nic.

Tak nevím co si o tom mám myslet. To neví levá ruka co dělá pravá? Nebo se leknou těch 400% a dají 25%? Jakoby 100% bylo sprosté slovo a je třeba se mu vyhnout.

 

Včera jsem dal vůbec ten nejlepší výsledek na expy. Ale i 1/3 z toho, což je při výhře snadno dosažitelné a měl jsem to v mnoha hrách, je dobrých a ty desítky (stovky?) mega expů pak vypadají směšně. 0,35M za výhru je skoro standart.

Co vlastně tím sledují? Nechápu.

 

PS: Dnes doexpím za tenhle týden třetího plukovníka. Tedy budu mít celkem čtyři. Docházejí mě velitelé. :-D

 

 

 

ScreenShot0395.jpg

To teda drtíš :-D teprve Sannu dotahuju na druhého poručíka. Docela čučkařím :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

To teda drtíš :-D teprve Sannu dotahuju na druhého poručíka. Docela čučkařím :-D

Dík! :-)

To je jen o těch denních násobcích při eventu, jinak je to nedá. :-D

A zakřik jsem to, problém s připojením, provider to provizorně nějak zbastlil a asi to dá dohromady až zejtra. Tak mám vysokou latenci s ping 600 -1100ms. To se nedá, teleportace tam a zpátky. :-( 

Ale takhle to u mě vypadá. Tedy, že nekecám. :-)

(musím se někde pochlubit :-D

 

ScreenShot0397.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň vím, jaké priority expení velitelů mám zvolit :-D V naší síti zařízení blbnou, když začne po jaru slunce péct, pak v létě tropické teploty na slunci přes 75°C a při nástupu mrazů. Ve všech  případech jde o čínské elektrolytické kondenzátory v zařízeních, které odchází po zhruba už po 3 letech provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, arnost905 napsal:

Alespoň vím, jaké priority expení velitelů mám zvolit :-D V naší síti zařízení blbnou, když začne po jaru slunce péct, pak v létě tropické teploty na slunci přes 75°C a při nástupu mrazů. Ve všech  případech jde o čínské elektrolytické kondenzátory v zařízeních, které odchází po zhruba už po 3 letech provozu.

Do PvE se hodí všichni velitelé. Dohled je výhoda. V PvP už je to horší. Tam si vybíráš podle toho jak a a s čím jezdíš. A když jezdíš sólo, tak je dohled nezbytnost.

A kromě dohledu a cama, které jsou dané absolutními čísly, nebo vztahem. Tak ty ostatní vlastnosti nijak nevnikají.

Sannu lze použít univerzálně.

Erin je na dohled a camo.

Miramón na MBT.

Rashid camo a camo při střelbě, nabíjení raket a APS.

Freja arty.

Sabrina je průměrná, ty škody co má nejsou větší než u ostatních co je nemají.

Viktor taky jde.

Philip se mě expil nejhůř.

A zbytku nic nevím. Nejezdil jsem je.

 

Takhle jsem to volil (Freju chci ještě upravit na přesnost):

 

 

 

ScreenShot0399.jpg

ScreenShot0398.jpg

ScreenShot0400.jpg

ScreenShot0401.jpg

ScreenShot0402.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

38 minutes ago, Iosifek said:

Tak kopej, ale pozor, máme tu brankařa a sudího. :-D

PS: Já se hlásím hrdě k těm PvE lamkám. :-D

ak sú brankár aj sudí takí dobrí ako vy :D tak to vám moc nepomôžu Losifku :D 

 

inač práve ma ***** ... stream https://www.twitch.tv/bonkol PS4 armored warfare 1100 wievers keby sme sa raz dočkali takejto čakačky na PvP :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 minutes ago, Patricino said:

ak sú brankár aj sudí takí dobrí ako vy :D tak to vám moc nepomôžu Losifku :D 

 

inač práve ma ***** ... stream https://www.twitch.tv/bonkol PS4 armored warfare 1100 wievers keby sme sa raz dočkali takejto čakačky na PvP :D 

Aha. Tak to ti musím prozradit identitu brankaře a sudího. Je to jedna osoba. 

A mimochodem, seriozně se o tom lze bavit. :-)

PS: Na tvůj odkaz se nepodívám. Připojení to teď nedovolí. O tom jsem psal. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

33 minutes ago, Iosifek said:

Aha. Tak to ti musím prozradit identitu brankaře a sudího. Je to jedna osoba. 

A mimochodem, seriozně se o tom lze bavit. :-)

PS: Na tvůj odkaz se nepodívám. Připojení to teď nedovolí. O tom jsem psal. :-(

Na tom streame teraz holčina vyrába sáčkovú polievku (alebo drogy), to už nezistím, lebo na výsledok si nepočkám :facepalm:

Snímka obrazovky (17).png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...