Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, peterramis napsal:

A ako sa to AGDS da dostať do garáže,,som voľajaky  zmetený Kefalin"

Pointa tkví v tom, že AGDS jsme měli dostat po skončení kampaně, za všechny části. Místo toho ho teprve dávali na TS, a teď 3 týdny po skončení máme AGDS v garáží o den dřív, než vyhlásili výsledky. :-) Nu a Arnošt několik dní nehrál a nebyl v garáži, tak to nevěděl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Iosifek napsal:

Pointa tkví v tom, že AGDS jsme měli dostat po skončení kampaně, za všechny části. Místo toho ho teprve dávali na TS, a teď 3 týdny po skončení máme AGDS v garáží o den dřív, než vyhlásili výsledky. :-) Nu a Arnošt několik dní nehrál a nebyl v garáži, tak to nevěděl. :-)

Jasné,vďaka už som v obraze:goodnight:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, peterramis napsal:

Jasné,vďaka už som v obraze:goodnight:

Ono to má pokračování.

Nejen že všichni napjatě čekali, Black Eangle jsme dostali cca za 10 dní, taky dřív než byly výsledky, navíc špatná výsledková listina. Perlička je, že AGDS je nekutečnej krám. Sice má 12 raket který vystřílí snad za 18s ale má jich jen 24 ks. Navíc dmg je k smíchu (buď nepenetruješ, nebo za 50 - 100dmg, 800dmg vyjimečně) a nejbližší cíl na který můžeš střílet je 100m, jinak přestřelíš To samý kulomet, tím nic neprostřelíš, na to že je to dvojče, tak má nízkou kadenci. Pacíř je papír, camo horší než MBT - 7%. Rychlost MBT.

Takový TD pro sebevrahy. Do PvE se to nehodí, do GLOPS taky ne. PvP s ním ani nepojedu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancíř je T6-7, je to na odstřel...

Jinak jsem se díval, že bude další čínská T8 MBT :-D Bude další příspěvek k urychlení expení :-D Jen nám to nemá kdo přeložit, strýčkem gůglem je to na nic....

Jinak, pochopil někdo ten systém v budoucnu příchozích speciálních bedniček? Tam mají být ty tanky a kamufláže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Pancíř je T6-7, je to na odstřel...

Jinak jsem se díval, že bude další čínská T8 MBT :-D Bude další příspěvek k urychlení expení :-D Jen nám to nemá kdo přeložit, strýčkem gůglem je to na nic....

Jinak, pochopil někdo ten systém v budoucnu příchozích speciálních bedniček? Tam mají být ty tanky a kamufláže.

Ty nové bedny mají být za mise a zřejmě koupitelné v shopu. Možná jako součást balíčků.

Mají v nich být i tokeny.

Jak získat bedny bude uveřejněno, k čemu budou tokeny taky. Tak se vyjádřil SS na ofiko fóru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Ty nové bedny mají být za mise a zřejmě koupitelné v shopu. Možná jako součást balíčků.

Mají v nich být i tokeny.

Jak získat bedny bude uveřejněno, k čemu budou tokeny taky. Tak se vyjádřil SS na ofiko fóru.

 

Takže s těma bedničkama jak v sojuzu, tam taky kupuješ různě drahé bedničky za stovku, za 40 apod. a občas z nich vypadne něco cenného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak hraje čím dál víc totálních lam i Hard PVE. Nejlíp na tierech 9 a 10. Dřív jsem prohrál jednu misi za čtrnáct dnů, teď už je to běžná praxe a to se nebavím o té číňanské mapě, tu jsem vyhrál jenom jednou. Je to čím dál tím víc jako ve WoT, co si neuděláš sám, nemáš.

 

98506549920231485161.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu číňanskou mapu vůbec nejezdím, vyhrál jsem ji tak 6x, očekávám ale do budoucna více takových map. Velmi dobře je to vidět i na insane misích, jezdím ji s árty a vyhrávám až po běžně 6-9 prohraných bitvách, ty první 2 díly.

 

Myslím, že někoho šlehne :-D

https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-mycom-arena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, HeavyBoyJoe napsal:

Tak nějak hraje čím dál víc totálních lam i Hard PVE. Nejlíp na tierech 9 a 10. Dřív jsem prohrál jednu misi za čtrnáct dnů, teď už je to běžná praxe a to se nebavím o té číňanské mapě, tu jsem vyhrál jenom jednou. Je to čím dál tím víc jako ve WoT, co si neuděláš sám, nemáš.

 

98506549920231485161.jpg

 

Úroveň hráčů klesá. Ono to není jen Hard, ale i na Medium. Pozoruju to na PvE tak dva měsíce.

A ta čínská mapa není těžká. Potřebuje ovšem hrát jako tým a žádné campers. Nebo idioty co jedou ve třech udělat sekundáry. Zatím jim boti capnou bázi.

Asi nejlepší je s prvním capnutím nepospíchat a počkat až se všichni rozmístí. Pak cap spouští boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 hodinami, HeavyBoyJoe napsal:

Tak nějak hraje čím dál víc totálních lam i Hard PVE. Nejlíp na tierech 9 a 10. Dřív jsem prohrál jednu misi za čtrnáct dnů, teď už je to běžná praxe a to se nebavím o té číňanské mapě, tu jsem vyhrál jenom jednou. Je to čím dál tím víc jako ve WoT, co si neuděláš sám, nemáš.

 

98506549920231485161.jpg

 

to je rukama PVE je pro nuly - i  na hard!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Čikino napsal:

Moja prvá hra po dlhom čase na EU ale aj posledná :wave_smiley9::wave_smiley9:nech si to retardi hrajú sami pa pa:wave_smiley9::wave_smiley9:

A musim podotknúť tie ich trápne eventy už je to na smiech pa pa :wave_smiley9::wave_smiley9:

 

ScreenShot0000.jpg

 

10x10

Tak to jsi zavítal do idiotské arény.  Schválně nebo náhodou? To je pro začátečníky. Taky jich tam je.

Mě tam zajímá akorát 250 gold a jinak nic.

Jinak v GLOPS expím velitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, arnost905 napsal:

Těch 250 goldů jsem z toho teda nevyčetl.

Přihlaš se a zalistuj si odměnama. Current Personal Level - Level 5. Já už je mám.

https://aw.my.com/lp/the-my-com-arena/

Je to šílenost, hrát GLOPS 5x5 :-(

A ani se mě to nehodí, potřebuju doexpit velitele dokud jsou denní 5x. A 5x5, to sráží. Možná dojedu ty platinový bedny a konec s GS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak už to drtím vítěznýma týmama :-D Jinal level 6 198000 expů.

12:48 Ale asi se jim zase kousl server, fronta jen roste..

12:49 Už potvrdili 2 hodiny down... Holt Hotfix Hotfixu Hotfixů.

Jj, máš pravdu, level 6. :-D "Som z toho volaký zmetěný.“

To jsem zvědav, co zase vytvořej. - incorrect rewards in Ranked Battles. - O kolik hvězd přijdu. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pochlubím se včerejší poslední hrou. V Aréně na GO samej nob, tak na děsítkách to mám samou porážku. Jezdím pokaždý s něčím jiným, kvůli  5x na velitele. Tak to není zrovna ideální hraní.

Vlezl jsem do devítek a ty 7 a 8 jsem školil, až mě jich bylo líto. Když mě chtěli v souboji nablízko odstřelit, tak museli bejt tři, ve dvou jsem je sunadal asi 3x.

Tak jak to psal jeden a ofiko fóru. Arena udělá i z normální lamy jako já kinga. :-D

Když se zadaří, tak je to slušnej balík expů pro velitele.

 

 

 

ScreenShot0391.jpg

ScreenShot0392.jpg

ScreenShot0393.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flame promazáno... Pánové HeavyBoyJoe a reditelvesmiru mají po bodu... OBA... A ještě chvíli se zkuste kočkovat jinde, než přes neveřejný kanál a dopadnete hůř... Případně až tím permabanem (jak se nám snaží reditelvesmiru neustále radit...) Oba společně a nerozdílně... Protože jste jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Aaron Goldstein napsal:

Flame promazáno... Pánové HeavyBoyJoe a reditelvesmiru mají po bodu... OBA... A ještě chvíli se zkuste kočkovat jinde, než přes neveřejný kanál a dopadnete hůř... Případně až tím permabanem (jak se nám snaží reditelvesmiru neustále radit...) Oba společně a nerozdílně... Protože jste jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet...

"Slyšeli jste slovo Boží." :ermm:

Tak katoličtí kněží ukončují promluvu k ovečkám, o níž se nediskutuje. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Aaron Goldstein napsal:

A reditelvesmiru si hned vykoledoval další bod za porušení pravidel, konkrétně bodu 2.7...

 

klidne mi dejte zrovna permaBAN pane "nestranny moderatore", nez Vam napisu neco hodne od plic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...