Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, RoboZilina napsal:

Nechcel som si z toho robiť srandu. Viem presne toľko ako hocikto z nás, ale chápem to tak, že my.com má pre AW len pár ľudí. Silent to už dávno povedal, že oni ani tie eventy nemôžu robiť tak ako mail.ru, lebo na to jednoducho nemajú možnosti. Druhá vec je, že štatistiku potrebuješ urobiť z nejakého množstva dát. Ak PvP takmer nikto nehrá, tak nemáš z čoho urobiť štatistiku. Teda môžeš, ale výpovedná hodnota je nízka, keď niektoré tanky prakticky nikto nehrá. No a nakoniec tým, že to nemá kto čítať, som chcel povedať, že nie sú diváci. Teda PvP hráči, ktorých by to zaujímalo a aktívne by navštevovali fórum. 

 

 

Takže jako provozovatel hry na eu naprosto zklamali. Tím pádem jsou pro rusy k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, reditelvesmiru said:

tak jsem nedostal ani Hollywood timer achievement (vyhrat prvni chapter v poslednich 5s)

delaji si ze me ti holandsti ...?

du zase psat na support a oni me zase poslou do (_*_)

A jak jsi to odehrál? Těch náklaďáků je 5. A všechny v posledních 5s najednou. Tak jsem to aspoň pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:

Počkal jsem a po 4s jsem odstřelil poslední a nic. Tak to musí být všechny najednou. Bohužel. Na to sám nestačím. Je to úkol pro čety.

to ale nedava smysl, protoze tu misi muzes ukoncit i capnutim preci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, reditelvesmiru napsal:

to ale nedava smysl, protoze tu misi muzes ukoncit i capnutim preci


Capnutím ji neukončíš. Ukončíš ji odstřelem náklaďáků po capnutí. Náklaďáky jsou limitované časem. Nejdříve je potřeba capnout bázi a pak se musí postavit všichni k náklaďákům a čekat na 5s okno. Místa jsou tuším 4 a náklaďáků 5. Tedy, tak se domnívám že to je.

Capnutím ukončíš jen easy. Hard ne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, reditelvesmiru napsal:

sestrelis nakladaky a pak to kapanes

A jak se chceš capnutím trefit do 5s?

Capneš co nejrychlejc bázi, nejlépe ve 4 a pak rychle pryč. Nahrne se tam 20 botů. Máš capnuto, nepotřebuješ je střílet. Na náklaďáky ti zbude dost času. Nejhorší to bude asi ten u báze, je tam dost botů. Ty co bloumaj po mapě, těm se můžeš vyhnout.

Tak se domnívám, že to je, podle toho jak jsem to jezdil.

akymcz76 to uhrál treba ti k tomu řekne víc. (10 kolečko mám hotové a na tohle a loď kašlu)

V 23. 1. 2018 at 16:50, akymcz76 napsal:

Včera jsme to hráli.V pětičlené četě to není tak hrozné.

Je třeba si hlídat aby tě nespotli a upozornit spoluhráče co střílíš, aby ti zbytečně nebrali DMG.

 

A pokud jsou navíc šikovní, jako ti naši, tak enemáky tahají na sebe, abys je mohl střílet.

 

Včera se povedla i ta první mise. Je o dost obtížnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci kapovat do 5s, jen ti pisi, ze se da ta 1. kapitola da vyhrat i jinak a proto nedava smysl znicit vsechny trucky v poslednich 5s

to co si hodil od akyma je uplne jiny achievement

kazdopadne pockam, co mi napise support bot, doufam, ze neco lepsiho nez minule (bla bla bla, beta, sorry...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, reditelvesmiru napsal:

nechci kapovat do 5s, jen ti pisi, ze se da ta 1. kapitola da vyhrat i jinak a proto nedava smysl znicit vsechny trucky v poslednich 5s

to co si hodil od akyma je uplne jiny achievement

kazdopadne pockam, co mi napise support bot, doufam, ze neco lepsiho nez minule (bla bla bla, beta, sorry...)

Pak je možnost počkat s bází, a nejdřív ty náklaďáky odstřílet současně 5s před vypršením limitu pro ně a pak odstřílet těch 20botů a buď je konec nebo cap. To je o dost těžší.

Podle mě se ta báze do splnění nepočítá. Jen ty náklaďáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první misi musíš správně načasovat cap. Ideální, když si to jeden s týmu vezme na starost a hlídá čas. S náklaďáky je to tak, že poté, co se objeví, zničíš všechny až na jednoho. Toho zničíš v posledních 5 vteřinách. Běží ti tam čas jednotlivých úkolů, důležité je si je neprohodit. Ideální stroj na náklaďáky něco rychlého s DMG. SPHINX.

Rychle přejede mezi náklaďáky a přitom podpoří u posledního capu.

 

Ve druhé je nastřílet 10k DMG a zůstat nespotnutý. To už jsem popisoval. Jak máš nastříleno 10k DMG, zůstat vzadu a nechat to tým dohrát.

Sem tam se hnout, ať tě nemají za bota.

 

S dobrou partou to jde uhrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, akymcz76 napsal:

V první misi musíš správně načasovat cap. Ideální, když si to jeden s týmu vezme na starost a hlídá čas. S náklaďáky je to tak, že poté, co se objeví, zničíš všechny až na jednoho. Toho zničíš v posledních 5 vteřinách. Běží ti tam čas jednotlivých úkolů, důležité je si je neprohodit. Ideální stroj na náklaďáky něco rychlého s DMG. SPHINX.

Rychle přejede mezi náklaďáky a přitom podpoří u posledního capu.

 

Ve druhé je nastřílet 10k DMG a zůstat nespotnutý. To už jsem popisoval. Jak máš nastříleno 10k DMG, zůstat vzadu a nechat to tým dohrát.

Sem tam se hnout, ať tě nemají za bota.

 

S dobrou partou to jde uhrát.

Pokud to tedy chápu správně, tak ten poslední náklaďák odstřelit v 5s před koncem obsazení báze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, ale mobilita Objektu a Armaty je nebe a dudy...Objekt je okamžitě na maximálce, je to útočnej tank...Armata je v současnosti neohrabaný mastodont, je obrovská i silueta z boku, proto jí na rovině každý trefí a propálí, vůbec neřeším nějaká čísla 0-32 km/h, ale za kolik i v těžkém terénu je tank na maximálce a tam je Objekt prostě král. Hoď si Alabíno, projeď si na čas dráhu a uvidíš ten propastnej rozdíl :tongue_smiley53: jediným pozitivem Armaty je v současnosti slušné DPM, nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Amina-opice napsal:

Sry, ale mobilita Objektu a Armaty je nebe a dudy...Objekt je okamžitě na maximálce, je to útočnej tank...Armata je v současnosti neohrabaný mastodont, je obrovská i silueta z boku, proto jí na rovině každý trefí a propálí, vůbec neřeším nějaká čísla 0-32 km/h, ale za kolik i v těžkém terénu je tank na maximálce a tam je Objekt prostě král. Hoď si Alabíno, projeď si na čas dráhu a uvidíš ten propastnej rozdíl :tongue_smiley53: jediným pozitivem Armaty je v současnosti slušné DPM, nic víc.

Napsal jsem: "Je to taková Armata říznutá Type 99A2 ."

A to je. Type 99A2 má na zrychlení"E". Boti ho čelně střílej do děla a točny bez ubírání dmg.  Má nízkou siluetu a slušné camo. Orel je na tom stejně, akorát to "E" nepotřebuje, je lehčí. V ostatním je hodně podobný Armatě, až na dělo.

 

Orel se řídí a chová podobně jako LT. Mě sedí a líbí se mě.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unikněte z oblasti plníme jako poslední. I to je na čas. Pokud se nepletu i cap je v posledních 5 vteřinách.

 

Je dobré vědět, za jakou dobu jsi schopen cap obsadit a podle toho tam najet.

 

Kdybys jezdil RU, vzali by jsme tě do party, kde by jsme ti to pomohli odehrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Amina-opice napsal:

Sry, ale mobilita Objektu a Armaty je nebe a dudy...Objekt je okamžitě na maximálce, je to útočnej tank...Armata je v současnosti neohrabaný mastodont, je obrovská i silueta z boku, proto jí na rovině každý trefí a propálí, vůbec neřeším nějaká čísla 0-32 km/h, ale za kolik i v těžkém terénu je tank na maximálce a tam je Objekt prostě král. Hoď si Alabíno, projeď si na čas dráhu a uvidíš ten propastnej rozdíl :tongue_smiley53: jediným pozitivem Armaty je v současnosti slušné DPM, nic víc.

Souhlas, jen musíš schovávat vanu. Tam je obrovský papír. Armata jí dokáže prostřelit i na věž. 

 

Hráli jsme ji ve dvou v četě, rychlé přesuny po mapě. Schovat vanu. Výborný dohled i reloud.

Za mě moc dobrý a hezký stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Unikněte z oblasti plníme jako poslední. I to je na čas. Pokud se nepletu i cap je v posledních 5 vteřinách.

 

Je dobré vědět, za jakou dobu jsi schopen cap obsadit a podle toho tam najet.

 

Kdybys jezdil RU, vzali by jsme tě do party, kde by jsme ti to pomohli odehrát.

tak support BOT (tentokrat nejaka Alice) opet nezklamal,

prej at napisu nick, server, prilozim screen a popisu problem...

doprdele uz - poslal jsem jim replay a dotaz, proc jsem nedostal ten achievement, to jim jako nestaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

tak support BOT (tentokrat nejaka Alice) opet nezklamal,

prej at napisu nick, server, prilozim screen a popisu problem...

doprdele uz - poslal jsem jim replay a dotaz, proc jsem nedostal ten achievement, to jim jako nestaci?

Tak tihle dělali všechno v 5s:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kamarádi já se stahuju ze hry a pomalu končím. Počkám jak mi dojede prémko a konec. Psal jsem to už výše, pokud nebude balanc mtb a ve hře budou neviditelné sniper td nemá to pro mně cenu.

Je to jen trápení a na ru o to větší, kde ta kombinace s žádnou kooperací je tristní.

Štve mně to, dal jsem do této hry dost energie v podstatě nikde jinde a u žádné hry jsem zatím překlady nedělal ale ten stav je prostě hroznej a u hry se máme bavit a ne se nervovat že. 

Instaluju z5 WT a zkusím to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...