Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 21 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

No ashi takhle jsme křičeli už před rokem a k čemu to bylo

 

Mě spíš naštvalo, že jsem psal jako blb docela slušný příspěvek v angličtině k jednomu tématu o PvP a jistý pan moderátor mi to zavřel před nosem, proto mě to nakrklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, MrPatas napsal:

Ja třeba osobně s klukama z LCP jezdíme jen a jen pouze PVE, protože PVP stojí za lejno a myslím, že na tom se nic měnit nebude, to samé by dopadlo, kdyby do WoT přibylo PVE, myslím, že polovina hráčů by taky začala hrát PVE, protože je prostě zábavnější si nastřílet +- 20K dmg než se trápit 4 vs 4 ... 

Tak se netrap v PvP a přijďte někdy za námi na komunitní Tsko, můžeme dát odpočty, čety zkrátka si s tím málem užít trochu zábavy. Několik lidí začalo tímto způsobem PvP bavit ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MrPatas napsal:

Ja třeba osobně s klukama z LCP jezdíme jen a jen pouze PVE, protože PVP stojí za lejno a myslím, že na tom se nic měnit nebude, to samé by dopadlo, kdyby do WoT přibylo PVE, myslím, že polovina hráčů by taky začala hrát PVE, protože je prostě zábavnější si nastřílet +- 20K dmg než se trápit 4 vs 4 ... 

Kdyby mi pve přišlo zábavné tak bych ho hrál taky,ale je to ještě větší nuda než pvp 4vs4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě jde nějlepší jsou takový co se postaví na kopec o spawnu s Leo Evo, a když jím napíšeš  ať hnou prdelí  napíšou i am stock a stojí tam jak pičusové a střílí přes celou mapu a na konci  mají 600 dmg.

Nebo když s AFVčky musíme na cap a MBTčka nás hrdině podporují z kopce zatímco kapeme na soustřel od enemi MBT na capu takové hry mě vyslovené těší a jsem v chatu veselý:rain:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...