Přejít na obsah
Barbarrossa

AW - Krčma "U tankána"

Recommended Posts

před 12 hodinami, akymcz76 napsal:

zdar lidi, chci se zeptat, jezdíte už Arabskou krizi.

Mohl by někdo dát návod na plnění jednostlivých odměn jako camo atd .

Díky

Jistě. Arabskou krizi jezdíme.

Jediný návod je, dát dohromady četu a v ní MBT. Pokud možno těžké MBT. Pak bys to mel vyhrát. Protlačit to hrubou silou., od báze k bázi. Žádné finesy.

Úkoly? Některé splníš, ani nevíš jak. Na některé je i návod na You Tube.

Osobně mě připadá PvE na hard, např Snake Bite, mnohem těžší. Tedy s random partou je Arabská těžká na 9.-10. A na 8. je to moc lehoučké.

Prostě je to takové nemastné, neslané. Nudné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ten Snake Bite je náročný na spot, ten mega dohled na planině letiště těch AI je značný, ale jak občas mažu to PvE, dělám nyní do nocí a tak jen občas, tak ani nevím, co ta Arabská kríza vlastně je :-D Na jednu stranu si začínám myslet, že to PvP je i jednodušší než PvE veteran, když občas (už ne jen zázrakem) jsem i první v tabulce a zhruba v necelé polovině her do 5 místa. Něco je prostě jinak, pokud su takhle "dobrý". V PvP oceňuju, že už po 1. minutě vím, jestli prohrajeme nebo ne, bo pokud je hned ze začátku rozdíl 4 vozidel, tak většinou není co řešit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uhrát to je snadné, lehčí sem myslím ještě nehrál.

Hrajeme to v klanové četě a přesně, 5 MBT, nebo sebou vozíme jednoho HIFa na vrtulníky. Object používáme na rychlé přesuny, jinak 4x Chally ATDU.

Jde mi spíše o to, že se snažíme plnit vyznamenání, nebo kamufláže a ikdyž to hrajeme podle překladu, nějak se to neplní.

Dám příklad: druhá bitva. Obsadíme, respektive zničíme toho velitele "jméno teď nevím" do 6 minut, nastřílíme 35 tanků a camo nikde ????

Nemáte někdo lepší popis, díky.

Nebo odkaz na You Tube.

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se