Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 12 hodinami, akymcz76 napsal:

zdar lidi, chci se zeptat, jezdíte už Arabskou krizi.

 

Mohl by někdo dát návod na plnění jednostlivých odměn jako camo atd .

 

Díky

Jistě. Arabskou krizi jezdíme.

Jediný návod je, dát dohromady četu a v ní MBT. Pokud možno těžké MBT. Pak bys to mel vyhrát. Protlačit to hrubou silou., od báze k bázi. Žádné finesy.

Úkoly? Některé splníš, ani nevíš jak. Na některé je i návod na You Tube.

Osobně mě připadá PvE na hard, např Snake Bite, mnohem těžší. Tedy s random partou je Arabská těžká na 9.-10. A na 8. je to moc lehoučké.

Prostě je to takové nemastné, neslané. Nudné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Snake Bite je náročný na spot, ten mega dohled na planině letiště těch AI je značný, ale jak občas mažu to PvE, dělám nyní do nocí a tak jen občas, tak ani nevím, co ta Arabská kríza vlastně je :-D Na jednu stranu si začínám myslet, že to PvP je i jednodušší než PvE veteran, když občas (už ne jen zázrakem) jsem i první v tabulce a zhruba v necelé polovině her do 5 místa. Něco je prostě jinak, pokud su takhle "dobrý". V PvP oceňuju, že už po 1. minutě vím, jestli prohrajeme nebo ne, bo pokud je hned ze začátku rozdíl 4 vozidel, tak většinou není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uhrát to je snadné, lehčí sem myslím ještě nehrál.

 

Hrajeme to v klanové četě a přesně, 5 MBT, nebo sebou vozíme jednoho HIFa na vrtulníky. Object používáme na rychlé přesuny, jinak 4x Chally ATDU.

 

Jde mi spíše o to, že se snažíme plnit vyznamenání, nebo kamufláže a ikdyž to hrajeme podle překladu, nějak se to neplní.

Dám příklad: druhá bitva. Obsadíme, respektive zničíme toho velitele "jméno teď nevím" do 6 minut, nastřílíme 35 tanků a camo nikde ????

 

Nemáte někdo lepší popis, díky.

 

Nebo odkaz na You Tube.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem úkol získat 8x medaili "Pomocná ruka".  - earn 8 support fire medals -

Tak jsem hledal co to je.

Tato medaile by měla být nazývána Podpora ohně a měla by být udělena za pomoc nejvíce nepřítel zabitých v úspěšné misi PVE (nejméně 15). (Google)

 

Tedy udělat škodu na 15 tancích, tak, aby je killnul někdo jiný. Tedy to je snadné, s těmi vyžírači killů..:-D

Nebo-li, získat v jedné hře 15 těchhle medailí (to se dá ve hře kontrolovat, tak jak je dostáváte, pokud si to nastavíte ve zobrazování):

 

ScreenShot0071.jpg.a18ee13089b992985dfcfb050f769650.jpg

Nebo-li, jednu tuhle medaili:

ScreenShot0076.jpg.50f4e0f4921305c8001d906aea5fe4e4.jpg

 

Zdroj:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?232190-Question-about-medals

 

 

 

 

 

 

 

ScreenShot0072.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Najlvin napsal:

 

Jak je to s tím kontraktem? Já tam tyhle bedny vůbec nemám, jen misi na 7 dní prémiáku. A všechny mise jen do Random bitev, PvE mi to vůbec nedává... :-/

Jsem na tom úplně stejně, těch 7dnů prémka ještě nemám. Ale seznam s významem těch úkolů bych uvítal. Ten hulič jsou ty kouřáky k zakrytí kolegy vedle stojícího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Najlvin napsal:

 

Jak je to s tím kontraktem? Já tam tyhle bedny vůbec nemám, jen misi na 7 dní prémiáku. A všechny mise jen do Random bitev, PvE mi to vůbec nedává... :-/

Až tu misi na 7 dní splníš, budeš tam mít mise na tyhle bedny. Na rozdíl od 7 dní je můžeš za goldy koupit. 7 dní můžeš jen vyměnit.

Stříbrnou za 15G, zlatou za 50G a platinovku za 150G.

 

před 39 minutami, arnost905 napsal:

Jsem na tom úplně stejně, těch 7dnů prémka ještě nemám. Ale seznam s významem těch úkolů bych uvítal. Ten hulič jsou ty kouřáky k zakrytí kolegy vedle stojícího?

Ano, Hulič je zakrytí nasvíceného kolegy kouřákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Měl jsem úkol získat 8x medaili "Pomocná ruka".  - earn 8 support fire medals -

Tak jsem hledal co to je.

Tato medaile by měla být nazývána Podpora ohně a měla by být udělena za pomoc nejvíce nepřítel zabitých v úspěšné misi PVE (nejméně 15). (Google)

 

Tedy udělat škodu na 15 tancích, tak, aby je killnul někdo jiný. Tedy to je snadné, s těmi vyžírači killů..:-D

Nebo-li, získat v jedné hře 15 těchhle medailí (to se dá ve hře kontrolovat, tak jak je dostáváte, pokud si to nastavíte ve zobrazování):

 

ScreenShot0071.jpg.a18ee13089b992985dfcfb050f769650.jpg

Nebo-li, jednu tuhle medaili:

ScreenShot0076.jpg.50f4e0f4921305c8001d906aea5fe4e4.jpg

 

Zdroj:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?232190-Question-about-medals

 

 

 

 

 

 

 

ScreenShot0072.jpg

Odznaky a medaile jen třeba rozlišovat a pokud na ni najedete myší zobrazí se popisek za co konkréně je.

m5.jpeg

m4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, ale chybí nějaký popisný přesný přehled významu obsahu odznaků. Ty popisky mi s mou pamětí příliš nepomůžou, že.

 

ScreenShot0000.jpg.ea1b30ae520f82b416d63c4ae08187c7.jpg

 

Ten první a třetí úkol moc jasně nevidím. Něco konkrétnějšího by bodlo, jako doplněk k těm návodům tady na fóru by stačilo, nemusí to být rovnou ve hře. Ty dva úkoly mají třeba číselnou hodnotu. Já nejsu kdo ví co, prostě by mi vyhovovalo místo získej odznak tak udělej to a to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

No jasně, ale chybí nějaký popisný přesný přehled významu obsahu odznaků. Ty popisky mi s mou pamětí příliš nepomůžou, že.

 

ScreenShot0000.jpg.ea1b30ae520f82b416d63c4ae08187c7.jpg

 

Ten první a třetí úkol moc jasně nevidím. Něco konkrétnějšího by bodlo, jako doplněk k těm návodům tady na fóru by stačilo, nemusí to být rovnou ve hře. Ty dva úkoly mají třeba číselnou hodnotu. Já nejsu kdo ví co, prostě by mi vyhovovalo místo získej odznak tak udělej to a to.

 

To už by si chtěl po Pittovi moc. Už takhle tam přidal do závorky popisek.

 

Už takhle jsem vděčný Pittovi, že sem dal zobrazení, oč se jedná. Já měl ty šestihranné ikony vypnuté v nastavení a tak po nich ani nevzdechl.

Je jednoduchá rada, jak na to. Odehraj bitvu a na hlavní obrazovce výsledků je máš souhrnně. Když zalistuješ zpátky a budeš na ně najíždět kurzorem, tak nejen že se ti objeví popisek, ale můžeš si dovodit, co a jak jsi v té bitvě hrál, za co to tedy je.

 

Když hraješ a máš zapnuté zobrazování těch ocenění. Tak vidíš většinou okamžitě za co to máš. Asistenta ovšem dostaneš až v okamžiku, kdy tebou poškozený tank někdo jiný odstřelí.

Některé úkoly ovšem neuvidíš. Nezobrazují se samostatně. Např. zapálení tanku. Ale to zase vidíš v zaměřovači. Pak až v počítadle plnění úkolu.

Máš ocenění za detrack a další když na základě toho tank spojenec ještě poškodí. Další když ten tank ostřelíš, nebo jiné, když ho odstřelí spojenec.

 

Nějak to v hlavě neudržím, abych to popisoval a tak to dělám tak jak píšu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

No jasně, ale chybí nějaký popisný přesný přehled významu obsahu odznaků. Ty popisky mi s mou pamětí příliš nepomůžou, že.

 

ScreenShot0000.jpg.ea1b30ae520f82b416d63c4ae08187c7.jpg

 

Ten první a třetí úkol moc jasně nevidím. Něco konkrétnějšího by bodlo, jako doplněk k těm návodům tady na fóru by stačilo, nemusí to být rovnou ve hře. Ty dva úkoly mají třeba číselnou hodnotu. Já nejsu kdo ví co, prostě by mi vyhovovalo místo získej odznak tak udělej to a to.

Co to asi znamená:  př. 12x odznak Rváč... (poškození nepřítele) = jezdi v bitvách tak dlouho dokud nepoškodíš 12 nepřátel

No možná stihnu vytvořit o víkendu tahák, pro ty co ho chcou mít položen vedle kompu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Asi nejsi sám. Vím o někom, kdo se do hry, díky slabému PC dostává do hry 15s po začátku.

No to je paradox. Já jem právě dělal menší upgrade grafiky a měl bych mít lepší výkon a ono se to načítá pomaleji :D

 

A další bug, ukazatel "kurzor" v garáži mám posunutý mimo. Tzn když chci něco zmáčknout musím mít kurzor nad tím co chci zmáčknout... Nevíte co to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za to naléhání, ale opravdu mi to moc pomůže takový tahák. Nemám to sice jak splatit, ale snad by to pomohlo i začátečníkům pro orientaci. A děkuju moc už dopředu :-D

Jinak rozdíl mezi Rváčem a Asistentem je je ten, že Rváč své oběti může dobíjet?

A děkuju ještě jednou všem, co tady cokoliv dělají pro druhé :-)

 

A bug jsou jejich druhé jméno :-D

 

inventory.thumb.png.c3e4c76dc5ef49b81f9abb3a442dd774.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, arnost905 napsal:

Omlouvám se za to naléhání, ale opravdu mi to moc pomůže takový tahák. Nemám to sice jak splatit, ale snad by to pomohlo i začátečníkům pro orientaci. A děkuju moc už dopředu :-D

Jinak rozdíl mezi Rváčem a Asistentem je je ten, že Rváč své oběti může dobíjet?

A děkuju ještě jednou všem, co tady cokoliv dělají pro druhé :-)

 

A bug jsou jejich druhé jméno :-D

 

inventory.thumb.png.c3e4c76dc5ef49b81f9abb3a442dd774.png

Ano, Asistent je založený na tom, že ty ten tank nekillneš, ale poškodil jsi ho.

A co dělá Rváč si nepamatuju, ale až budu ve hře tak se to dovím. :-)

 

 

 

 

 

K těm loot bednám:

https://support.my.com/games/kbPage/2090/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Vyjela mi ve hře nějaká cesta bojovníka za 7 a půl doláče. Vyplatí se to koupit ten vstup do turnaje?

Tak mi na těch 10500 coinů vychází odehraných 525 bitev na ty 3 měsíce.

 

Tak Parťáka v PvP (palebná podpora) jsem nepobral a Rváče jsem přitom udělal.

Myslím, že budu mít co dělat s těma Arabskajma bednama. Tedy ne.

 

Hulič = skrýt spojence kouřákama, přitom ho nesmí spotovat nic jiného. Tedy ho plně despotnout. Dá se i několikrát v jedné bitvě.

Teď jsem to měl udělat 5x. Dal jsem to za dvě bitvy. Prostě jsem najel před spojence a bota a pustil kouřáky. Asi jsem to měl i dubl, páč jsem schoval takhle dva spojence najednou.

 

Parťák - palebná podpora = detrackneš tank a při tom detracku ho tvůj spojenec poškodí.

Rada, v PvP si vzít Challiho s PE, nebo XMo s HEAT (velkou ráži) a jet v grupě. Napereš to čelně na pás, detrack, a ostatní ho poškodí. 

 

Úkol - PvP, 15c odstřelit pásy HE municí = 1x shozené pásy na tank. Když je shodíte jednomu několikrát za sebou, tak se to počítá jen jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Iosifek napsal:

Myslím, že budu mít co dělat s těma Arabskajma bednama. Tedy ne.

 

Hulič = skrýt spojence kouřákama, přitom ho nesmí spotovat nic jiného. Tedy ho plně despotnout. Dá se i několikrát v jedné bitvě.

Teď jsem to měl udělat 5x. Dal jsem to za dvě bitvy. Prostě jsem najel před spojence a bota a pustil kouřáky. Asi jsem to měl i dubl, páč jsem schoval takhle dva spojence najednou.

 

Parťák - palebná podpora = detrackneš tank a při tom detracku ho tvůj spojenec poškodí.

Rada, v PvP si vzít Challiho s PE, nebo XMo s HEAT (velkou ráži) a jet v grupě. Napereš to čelně na pás, detrack, a ostatní ho poškodí. 

 

Díky za toho Parťáka :-) Jinak ve speciálkách jsem otestoval ty kouřáky a ty sovětské nadávky tady nemůžu ani prezentovat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...