Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 17 minutami, pítt64 napsal:

Ono je to asi o nové strategii patlalů z My.com. či Mail.ru.

Mě to připadá a výsledek se pravděpodobně dostavil, alespoň co pozoruji na RU, že novou strategií je hlavně:

- znechutit hru starším, vyježděným hráčům, co jenom reptají, upozorňují na chyby a protože mají skoro vše tak z nich nic nekápne a když ano, tak velice málo,

  (kdo by si z takových hráčů koupil třeba nové velitele, když každý z nich má své velitele v plné palbě)

- zpříjemnit a zjednodušit hru nováčkům, kteří jsou ještě hloupí a myslí si, čím vyšší tier techniky, tím budu lepší a tudíž jsou ochotni platit.

  (proto asi i to snížení ceny těch velitelů z původních 5500 na 2000 zlatek.)

- každou opravou potichouku nerfneme nějaký stroj, ale budeme psát a říkat jakou dokonalou techniku pro vás připravujeme

  (po poslední opravě jsem si všiml docela velkého nerfnutí Rosomáka)

- místo zaměření se na staré neopravené chyby, (výčet chyb se tu probíral x krát), budeme přidávat ptákovinky do rozhraní a bude to vypadat, že s tou hrou něco děláme k lepšímu

- hlavní bod je dostat zpět prodělek...

 

PS: Toto je opravdu jenom můj názor :-)

ale toto neni zadna nova strategie, toto prohlasil Tichejsmirak tak rok az 2 zpatky, ze je stavajici hraci nezajimaji - to bylo v dobe, kdy na EU PVP bylo jeste dost hracu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

ale toto neni zadna nova strategie, toto prohlasil Tichejsmirak tak rok az 2 zpatky, ze je stavajici hraci nezajimaji - to bylo v dobe, kdy na EU PVP bylo jeste dost hracu

Tak to sorry, to jsem nečetl, ale 0.26 je teda toho zářívý příklad.

Tak jdu zase dráždit hada bosou nohou, a koledovat si o další ban na RU foru :-)

Tak ne ban do 26.10. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Asi moc utrácel :-DNavíc mi chybí i výhled do budoucna, nové výplně garáže apod. Vadí mi zaměření sktrze kovové konstrukce, které nepropálíš a spoustu dalšího...

No jen trošíčku...utrácel :-)

Výhled do budoucna??? koukni někde do studny a pokud neuvídíš vodu je to jako s touto hrou, prostě v pr....

Kdyby jen skrze ale i těsně vedle, svítí zeleně tak to tam plácnu a ono ejhle trefím sloup nebo zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, arnost905 napsal:

Už to psali, že zelená nebude automaticky znamenat prostřelení. Docela si hryžu rty, když mi AP likviduje APS...

jj tu zmenu zavedli, protoze neumi udelat poradne netcode a diky desyncu si na zelenou bezne neprobijel - tak zverejnili, ze zelena neznamena automaticke probiti - problem solved

s rychlosti oprav BUGu, tu bude ta chyba s APS minimalne od jara...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, reditelvesmiru napsal:

jj tu zmenu zavedli, protoze neumi udelat poradne netcode a diky desyncu si na zelenou bezne neprobijel - tak zverejnili, ze zelena neznamena automaticke probiti - problem solved

s rychlosti oprav BUGu, tu bude ta chyba s APS minimalne od jara...

Ale ty hyper super poslední APS tak mají fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je k tomu doprovodný text, že to (trochu) vychýlí i ty AP z trajektorije a AP tak může ztratit vhodný úhel k probití. Na http://armadninoviny.cz to jde dohledat, nejsu ale expert na ty termíny do dotazů...

Např. http://www.armadninoviny.cz/systemy-ochrany-pro-turecke-tanky-v-syrii.html

http://www.armadninoviny.cz/izraelsky-system-ochrany-trophy-pro-americke-tanky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, reditelvesmiru said:

vyhoda pro novacky i pro managery mycomu, pripoji se a neuvidi, ze tam zase nikdo ve fronte neni...

Riaditeľ hádam nechceš povedať, že to ešte stále hrávaš?! Po toľkých rokoch nadávanie... :Smile-hiding:  už by si to mohol aj nechať na tých nováčikov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...