Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 18 minutami, arnost905 napsal:

Tak takhle by se mohl omlouvat častěji :-D 2000goldů potěšilo :-D

To by bylo milé, při počtu jejich selhání... ;-)

 

Jinak z ofika jeden odkaz z diskuse:

Совокупная чистая прибыль компании Mail.Ru Group во втором квартале 2018 года снизилась на 76,4% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года и составила 633 млн руб.

Такое снижение вызвано «разовым неденежным списанием в размере 1,698 млрд руб. во втором квартале», уточняется в отчетности, без учета этого расхода совокупная чистая прибыль компании снизилась на 13,1%. Списание было вызвано результатами игры Armored Warfare, которые оказались «ниже ожидаемых», несмотря на «ряд успешных обновлений». «Списание неденежное, так как является компенсацией понесенных в прошлом и капитализированных затрат на разработку», — уточняют в компании.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5b58b0259a7947027b5441f3?from=newsfeed

 

Celkový čistý zisk skupiny Mail.Ru ve druhém čtvrtletí roku 2018 se ve srovnání se stejným obdobím minulého roku snížil o 76,4% a činil 633 milionů rublů.

Tento pokles byl způsoben jednorázovým bezhotovostním odpisem ve výši 1,698 miliard rublů. ve druhém čtvrtletí ", vyjasňuje zpráva, vyjma těchto nákladů, celkový čistý zisk společnosti klesl o 13,1%. Odpis byl způsoben výsledky hry Armored Warfare, která se ukázala být "pod očekáváním", a to i přes "několik úspěšných aktualizací". "Odpis není peněžitý, jelikož jde o náhradu nákladů vzniklých v minulosti a kapitalizovaných nákladů na vývoj," uvedla společnost.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak to jim ten zisk neklesl o moc, jen mně pořád překvapují slůvka jako "několik úspěšných aktualizací" :-D To už musí být omezenost, když mají úspěšné aktualizace a hra úspěšná není...

No, ono je to okolo 27 milionů dolarů a Mail.ru má těch aktivit mnoho. AW je jen jedna položka. My.com je tedy v sakra červených číslech. a týká se to všech serverů EU/NA, RU, Číny.

AW tedy je "pod očekáváním" (se vyvíjí) majitele a investora.

AW je pod "pod očekáváním" (se vyvíjí) hráčů a celé komunity.

 

Co je tedy "několik úspěšných aktualizací"? Asi to, že servery nekolabují a hra jakž takž běží.

To, že z trhu který čítá milióny hráčů v daném segmentu na  NA/EU se jim podařilo vybudovat hráčskou základu o velikosti 4 500 hráčů max.? Koho z my.com to zajímá?

 

Prostě: "Operace úspěšně proběhla, pacient zemřel."

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě zas zaujal ping 0ms, misi PvE začínám přes půl sekundy a pak 33-35ms. Běžně se mi odpojí hra uprostřed mise, musím hrát hru v rámečku, abych ji mmohl rychle sestřelit a znovu spustit. Neřekl bych, že problém je u mě, když se načítá minimapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, akymcz76 napsal:

Dnes se daří, grafika jim moc neslouží a hrát bez minimapy je šílené.

Nevidím kolik mám HP, kolik zbývá na dobití, prostě luxus.

 

Že mě vyndal vlastní, no comment

Armored Warfare_180731_1328.jpg

Armored Warfare_180731_1334.jpg

Armored Warfare_180731_1350.jpg

Nejčastěji trefím vlastního při zaměřování a v momentu výstřelu se chce protáhnout přede mnou. Párkrát do mne při střelbě při kempení do mě někdo vrazil a já na tu dálku třeba vlastního trefil taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Nejčastěji trefím vlastního při zaměřování a v momentu výstřelu se chce protáhnout přede mnou. Párkrát do mne při střelbě při kempení do mě někdo vrazil a já na tu dálku třeba vlastního trefil taky.

V PvE je vyžírání killů celkem standart, bohužel. Ale jak to začneš uplatňovat v PvP, tak je to cesta do pekel, tedy k prohře. Taky jsme to projeli.

Vlastně, takhle to dopadá, když někteří hráči z PvE vlezou do PvP.

A ten ping 0, to je replay. Standartně mám cca 45ms. Bývalo to před aktualizacemi 27ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

V PvE je vyžírání killů celkem standart, bohužel. Ale jak to začneš uplatňovat v PvP, tak je to cesta do pekel, tedy k prohře. Taky jsme to projeli.

Vlastně, takhle to dopadá, když někteří hráči z PvE vlezou do PvP.

A ten ping 0, to je replay. Standartně mám cca 45ms. Bývalo to před aktualizacemi 27ms.

Jó jó, aktualizace... Tiše a tajně stírám slzu při vzpomínce na pingy 23-25ms :-( Nyní těm matlalům zůstalo zobrazení 6x násobků v PvE a ty se nekonají.

 

Jinak, v chatu hry proběhly různé kódy, zopakovali je i a dostal jsem 1500goldů za nějaký zapomenutý kód!

Tak ty násobky jsou, nařkl jsem je omylem, bo vypnuli těch 100% na expení velitele. Omlouvám se jim...

 

Tak jsem ve hře dostal varování před dezercí. Normálně před koncem nějakého timeoutu po vystřílení toustrů se pakuju do garáže, abych neztrácel čas a hra se mi ozvala, že mně zpenalizuje :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2018 at 11:03, arnost905 napsal:

Jó jó, aktualizace... Tiše a tajně stírám slzu při vzpomínce na pingy 23-25ms :-( Nyní těm matlalům zůstalo zobrazení 6x násobků v PvE a ty se nekonají.

 

Jinak, v chatu hry proběhly různé kódy, zopakovali je i a dostal jsem 1500goldů za nějaký zapomenutý kód!

Tak ty násobky jsou, nařkl jsem je omylem, bo vypnuli těch 100% na expení velitele. Omlouvám se jim...

 

Tak jsem ve hře dostal varování před dezercí. Normálně před koncem nějakého timeoutu po vystřílení toustrů se pakuju do garáže, abych neztrácel čas a hra se mi ozvala, že mně zpenalizuje :-D

Tak ty násobky jim náhodně vypadávají... A už je vypnuli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priatelia,ja Vás obdivujem,že aj cez leto fungujete spôsobom hrať čo najviac nech sa deje čo sa deje.Ja dam len tak ťuk ťuk a mám dosť,prejdem o desiatej všetky hry a zisťujem ,že sa tu nič nedeje,ale napr.Kubanska cigara a aj  s fajným Rumom a s dobrími kamarátmi je skutočný relax.Poprosím skúste to všetci vášnivi hráči AW.Ta cigára môže byť aj Venezuelska ako aj Rum a môže to byť hoci čo,ale oddýchnite si priatelia od pi..vín ako sú tieto hry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, peterramis napsal:

Priatelia,ja Vás obdivujem,že aj cez leto fungujete spôsobom hrať čo najviac nech sa deje čo sa deje.Ja dam len tak ťuk ťuk a mám dosť,prejdem o desiatej všetky hry a zisťujem ,že sa tu nič nedeje,ale napr.Kubanska cigara a aj  s fajným Rumom a s dobrími kamarátmi je skutočný relax.Poprosím skúste to všetci vášnivi hráči AW.Ta cigára môže byť aj Venezuelska ako aj Rum a môže to byť hoci čo,ale oddýchnite si priatelia od pi..vín ako sú tieto hry!

Počkej. Zveš nás, nebo se chceš nechat někam pozvat? :-P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2018 at 21:59, peterramis napsal:

Priatelia,ja Vás obdivujem,že aj cez leto fungujete spôsobom hrať čo najviac nech sa deje čo sa deje.Ja dam len tak ťuk ťuk a mám dosť,prejdem o desiatej všetky hry a zisťujem ,že sa tu nič nedeje,ale napr.Kubanska cigara a aj  s fajným Rumom a s dobrími kamarátmi je skutočný relax.Poprosím skúste to všetci vášnivi hráči AW.Ta cigára môže byť aj Venezuelska ako aj Rum a môže to byť hoci čo,ale oddýchnite si priatelia od pi..vín ako sú tieto hry!

A co bych podle Tebe měl dělat v práci :-D

Tak doexpuju Korneta a zjistil jsem, že to musím přeexpit o 242479 zkušeností nad těch základních 2160300 na T10. A není to 1. stroj u kterého se mi to děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 8. 2018 at 8:04, arnost905 napsal:

A co bych podle Tebe měl dělat v práci :-D

Tak doexpuju Korneta a zjistil jsem, že to musím přeexpit o 242479 zkušeností nad těch základních 2160300 na T10. A není to 1. stroj u kterého se mi to děje.

Tak tomu rozumiem,ja som na tom tak isto a mám dovolenku:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...